współpraca firmy pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Damian Peryga Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

Towarzyszymy Państwu w najtrudniejszych chwilach związanych ze śmiercią bliskiej kochanej osoby. Naszym celem jest, aby ostatnie chwile każdego z nas były godne, pełne powagi, profesjonalizmu i skupienia. Dokładamy wszelkich starań, aby ostatnie pożegnanie z bliskimi było chwilą, która zostanie w nas na zawsze. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i w rozsądnej cenie.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Firma godna polecenia. Wszystko dopięte na ostatni guzik, profesjonalnie, sprawnie i rzetelnie. Serdecznie dziękuję za pomoc. Z całego serca POLECAM.
  • Dziękuję bardzo za idealne w każdym calu zorganizowanie wszystkich formalności. Właściciel zakładu jest do tej pracy stworzony, ma profesjonalne podejście do całej sytuacji oraz wielkie doświadczenie. Firma naprawdę godna polecenia, jeśli znów będę w takiej trudnej i smutnej sytuacji nie wyobrażam sobie aby inna firma miałaby lepiej mi pomóc. Polecam firmę Damian Peryga szczególnie osobą, którzy pierwszy raz spotkali się z tak przykrą sytuacją, wszystko dokładnie zostanie zorganizowane i wytłumaczone.
    Piotr D.20.03.2017
  • Serdecznie dziękuję P.Damianowi jak również pracownikom Kompleksowych Usług Pogrzebowych, za okazane serce i wsparcie w tak trudnym momencie jakim było odejście mojej ukochanej mamy Heleny. Za przygotowanie w pełni profesjonalnej i godnej ceremoni pogrzebowej. Polecam.
Damian Peryga Kompleksowe Usługi Pogrzebowe
Damian Peryga Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

Telefon: 730381818
Adres: 41-219 Sosnowiec, Dworska 4 lok.3
E-mail: damian.peryga@o2.pl
WWW: pogrzebysosnowiec.wix.com/pogrzebysosnowiec

5,00 (1)

Dodano: 27-07-2015
Odsłon: 4170


Ostatnie opinie firm

Sprzątanie po zgonach - Sprzatanie po zmarłych

Nasi użytkownicy