Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Dom Pogrzebowy Chronos Deo

Dom Pogrzebowy Chronos Deo z siedzibą w Poznaniu świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe.
Zorganizujemy ceremonię pogrzebową, która pozostanie długo w pamięci i sprawi, że zmarły zostanie godnie pożegnany.
Pomożemy załatwić wszystkie formalności, doradzimy przy podejmowaniu decyzji i zajmiemy się wszystkimi sprawami koniecznymi do zorganizowania pięknej ceremonii.
W zakres naszych usług wchodzi:
Kompleksowe usługi pogrzebowe
Załatwianie zasiłków ZUS oraz innych formalności urzędowych
Wyrabianie aktów zgonu, itd.
Transport zmarłych: odbiór z domu, szpitala (Polska i zagranica)
Kredyty pogrzebowe
Ubiór i balsamowanie ciał
Kremacja
Oprawa muzyczna
Sprzedaż akcesoriów pogrzebowych
Kwiaty (wieńce, wiązanki)
Spełniamy indywidualne życzenia klientów
Intencja Mszy świętej za zmarłego
Przewóz księdza na cmentarz

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Mój sąsiad został pochowany w ubiegły czwartek przez tą firmę. Nie mogę powiedzieć, jak wygląda całość obsługi, jednak sama ceremonia wyglądała bardzo pięknie. Pracownicy przeprowadzili wszystko godnie i z szacunkiem dla powagi chwili, widać że to profesjonaliści, jednak nie pracują jak rutyniarze. Trumnę opuszczali na charakterystycznym urządzeniu, nie wiem jak to nazwać, ale wyglądało to doskonale.

    Chcę podziękować Panom i firmie za ceremonię, zaś samym pracownikom za zaangażowanie
  • Bylem na pogrzebie kolegi, ktory zginal we wypadku. Ceremonia byla profesjonalnie przeprowadzona, pracownicy i oprawa super. Sam pracuje w branzy, wiec umiem ocenic. Minus - bardzo czysty, jednak "zmeczony" karawan (stary, przerobiony merc kombi). Ale to drobiazg - bylo godnie i podniosle.
  • Byłam wczoraj na pogrzebie organizowanym przez Chronos Deo i polecam tę firmę. Pogrzeb był bardzo piękny. Moja mama odeszła z tego świata w pięknym stylu. Szczególnie podobała mi się oprawa muzyczna. Muzyka była dobrana idealnie do chwili.
  • Polecam zakład Chronos Deo. Dziękuję za godny pochówek mojej ciotki.
Dom Pogrzebowy Chronos Deo

Telefon: 515 377 105
Adres: 61-844 Poznań, Pl. Bernardyński 1D
E-mail: biuro@chronospoznan.pl

4,00 (4)

Dodano: 23-01-2014
Odsłon: 4406


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.