współpraca firmy pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Zakład Pogrzebowy

Profesjonalna, kompleksowa i bezgotówkowa organizacja ceremonii pogrzebowych.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Brakuje mi słów, aby wyrazić moją ogromną wdzięczność Państwu Krzysztofowi i Izabeli Albińskim, właścicielą zakładu pogrzebowego Memoria, za ogromne serce i życzliwość oraz za zorganizowanie przepięknej ceremonii pogrzebowej mojego taty. Pomoc psychologiczna jaką otrzymałam od Pani Izy pomogła mi przetrwać ten trudny dla mnie czas. Jesteście Państwo wspaniali! Cudne kwiaty i bardzo uzdolniony muzycznie trębacz - to wszystko zostanie w mojej pamięci na zawsze. Z taką godnością chciałam pożegnać mojego tatę. Jeszcze raz pięknie Wam dziękuję.
  • Bardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu "MEMORIA" za profesjonalne podejście do wykonywanej usługi. Dziękuję też,za pomoc,w załatwieniu przyjęcia po pogrzebie mojej chrzestnej.
  • Serdeczne podziękowanie dla firmy "Memoria" za perfekcyjną organizację ceremonii pogrzebowej Ryszarda Pali.
    Życzliwość i zaangażowanie Kierownictwa firmy pozostaną na zawsze w mej pamięci. Chwile żalu i smutku zostały złagodzone przez przez pięknie zorganizowaną ceremonię.
    Jeszcze raz w imieniu swoim i uczestników tej smutnej ceremonii składam podziękowanie firmie "Memoria" Stefan Pala
  • Dobry i uczciwy zakład!!! - Ładne karawany, pracownicy mili i życzliwi - Właściciel,Pan Krzysztof,osobiście uczestniczy w pogrzebach - Wszystko dopilnowane,a usługa wykonana na wysokim poziomie!!!
  • Firma Pogrzebowa "Memoria" to profesjonalny, solidny i uczciwy partner.Jako Mistrz Świeckich Ceremonii Pogrzebowych,współpracuję z nimi,od kilku lat.Z pełną odpowiedzialnością i z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.
Zakład Pogrzebowy
Zakład Pogrzebowy

Telefon: 34 324 09 98
Adres: 42-200 Częstochowa, Wieluńska 26
E-mail: kalbinski@interia.pl
WWW: memoria.czest.pl

3,78 (23)

Dodano: 26-02-2013
Odsłon: 5016


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy