współpraca firmy pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Profesjonalna obsługa pogrzebów od A do Z.
- kompleksowa obsługa pogrzebów katolickich, świeckich i innych wyznań
- kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS i KRUS
- transport zmarłych z miejsca zgonu
- kremacja
- duży wybór trumien oraz urn
- organizacja transportu dla osób starszych i niepełnosprawnych
- organizacja konsolacji
- duży wybór kwiatów
- oprawa muzyczna

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc w pochówku naszej Córeczki Julii. Firma Pruszynski jest nie tylko wysoce profesjonalna. Pan Marcin podszedł do nas z ogromną empatią, cieplem i zrozumieniem co nie ukrywam bardzo nam pomogło w tym tragicznym dla nas czasie.
 • Ogromne podziękowania dla Pana Marcina Pruszyńskiego, Pani Zuzi i wszystkich którzy uczynili ostatnią drogę człowieka GODNĄ.
  Profesjonalna, dyskretna obsługa sprawiła że najgorsze chwile w życiu rodziny można było przetrwać.
  Każdy z nas kiedyś będzie musiał korzystać z takich usług, ZDECYDOWANIE POLECAM FIRMĘ PRUSZYŃSKI
 • Bardzo dziękuje Panu Marcinowi Prószyńskiemu za organizację pogrzebu mojego Ojca w dniu 25.08.2015.
  Nigdy nie spotkałem się z takim zaangażowaniem i aktywną pomocą Firmy Pogrzebowej zarówno w przygotowaniu, jak i w trakcie trwania uroczystości pogrzebowej.

  Serdecznie dziękuję
  Bohdan Jezierski
 • Z całego serca dziękujemy Panu Marcinowi i firmie PRUSZYŃSKI za wsparcie w ostatnim tygodniu. Organizacja pogrzebu była nienaganna.
  Pan Marcin z wielkim taktem odnosił się do pogrążonych w smutku. Zadbał o każdy szczegół. Ten pogrzeb był pełen szacunku i godności. Pomysł z różami był wspaniały. To było zaskoczenie. Nie pomyśleliśmy o tym wcześniej. Dziękujemy Panu.
 • W dn.13.07.2015 pochowaliśmy Naszego Kochanego " BRYSIA ".Podziękowania z całego serca dla Firmy Pruszyński za pomoc w tak trudnych dla nas chwilach.Sprawne i nadzwyczaj profesjonalne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej.Z super oprawą muzyczną,nagłośnieniem ,oraz dbałością o każdy detal.Oraz szczególne podziękowanie dla Pana Marcina,który był do dyspozycji w każdej chwili.Emanuje spokojem wysoką kulturą,empatią.WIELKI SZACUNEK !!!!
 • Dziękuję Panu Marcinowi i całemu zespołowi za zaangaźowanie, profesjonalizm i pomoc przy ceremonii pogrzebowej mojego taty.
 • Tą drogą dziękuję Zakładowi i jej pracownikom
  za godny i profesjonalny pochówek mojej Mamy Śp. Jadwigi Wierzbickiej w dniu 26.06.2015r na Cmentarzu w Wawrze
  Dodatkowe podziękowania przekazuje Panu Marcinowi, który posiada serce na właściwym miejscu
 • Bardzo dziękuje firmie PRUSZYŃSKI ZA SPRAWNE I PROFESJONALNE zorganizowanie pochówku mojej mamy Kazimiery Górniak w dn 13/01/2015.Jeżeli pogrzeby mogą być ładne to ten był śliczny dzięki firmie Pruszyński a w szczególności wielkie bóg zapłać dla pana Marcina.
 • Są chwile w życiu człowieka w których potrzebne jest wsparcie w każdym tego słowa znaczeniu. Sprawa załatwienia ceremonii pogrzebowej wymaga taktu, kultury i zrozumienia ze strony instytucji, która organizuje tego typu wydarzenia. Takim reprezentantem jest Pan Marcin Pruszyński. Właśnie jego takt i głębokie zrozumienie sytuacji daje poczucie pewnego ukojenia w danej chwili i spokoju. Nie odczuwa się"taśmy" załatwiania jak w innych zakładach, panuje tu spokój i bycie duchowe z klientem. Dziękujemy Panu Marcinowi za piękną uroczystość zorganizowaną w kościele pełną kultury i nobliwości do momentu zakończenia całej ceremonii na cmentarzu. Myślę, że nasza Anielka jest Panu wdzięczna. Serdeczne Bóg Zapłać
 • Wspólnie z rodziną chciałabym bardzo podziękować Panu Marcinowi za w pełni profesjonalną organizację pogrzebu mojego Taty w dniu 17.04.2015.

  Firma Pruszyński jest naprawdę godna polecenia.

  Z poważaniem
  Robert Pietrzak
 • Dziękuję Firmie PRUSZYŃSKI za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojego męża dn 09,02,2015.Jezeli pogrzeby mogą być piękne i łatwe do przeżycia to TA FIRMA zapewnia pełen profesjonalizm w tym co robi.Zapewnia pełen komfort psychiczny w najtrudniejszych momentach życia.Wielkie podziękowania dla Pana Marcina i Pani Zuzi za wsparcie i przyjacielskie podejście do człowieka.POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!! jeszcze raz wielkie podziękowania.
 • Dziekuję firmie Pruszyński za bardzo sprawne i kulturalne zorganizowanie pochówku mojej mamy Marianny Zaborowskiej w dn 24.05.2015 r
  Z poważaniem,
  Mieczysław Zaborowski
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Telefon: 513804664
Adres: Warszawa, Powązkowska 24
E-mail: biuro@pruszynski.waw.pl
WWW: www.pruszynski.waw.pl

4,23 (52)

Dodano: 15-06-2015
Odsłon: 27813


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.