Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Sprzątanie i opieka nad grobami. Utrzymanie grobów całoroczne

- Cmentarze Warszawskie


Szanowni Państwo. Działamy od października 2011 roku. Sprzątamy i myjemy groby na wszystkich cmentarzach w Warszawie ( prace wykonujemy przez cały rok)

Chętnie posprzątamy groby na cmentarzach :

Bródnowski ( Bródno, ul.Wincentego)

Cmentarz Północny ( Wólka Węglowa)

Marysin Wawerski ( ul. Korkowa)

Cmentarz w Radości ( ul. Izbicka )

Cmentarz na Tarchominie ( ul.Mehoffera)


Ogłoszenie jest także dla osób starszych, które chciałyby mieć pielęgnowane groby rodzinne a nie maja siły tymi pracami się zająć

Proszę Państwa- także możemy uprzątnąć cześć alei prowadzącej do grobu z liści i śmieci


Także wykonujemy inne prace porządkowe jak sprzątanie mieszkań, możemy odśnieżać posesje osiedli lub zespołów
domów rodzinnych.


Sławomir i Dorota Bielscy ( ,,Miotełka-Warszawa'')

ul.Pasłęcka 12d m.26

Warszawa

tel. 881-324-079


Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług

Dodaj komentarz

Sprzątanie i opieka nad grobami. Utrzymanie grobów całoroczne
Sprzątanie i opieka nad grobami. Utrzymanie grobów całoroczne

Telefon: 881324079
Adres: 03-137 Warszawa, Pasłęcka 12d
E-mail: sasasa2@poczta.onet.eu

Dodano: 10-12-2012
Odsłon: 2896


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.