Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

O Certfikacie Rzetelna Firma Pogrzebowa

Program „Rzetelna Firma Pogrzebowa” to narzędzie badające jakość obsługi klienta oraz wiarygodność danej firmy i jakość świadczonych usług i produktów.

MIĘDZYNARODOWE USŁUGI POGRZEBOWE - Transport zwłok z zagranicy, kremacje - Pogrzeby na terenie całego kraju Transport zwłok do Polski

Uzyskanie przez firmę ceryfikatu „Rzetelna Firma Pogrzebowa” oznacza, iż dana firma dokłada wszelkich starań, aby zadowolić swoich klientów i jest profesjonalnym i wiarygodnym przedsiębiorstwem,  któremu można zaufać.  Jednym z ważniejszych elementów, mających bardzo istotny wpływ na podejmowanie przez klienta decyzji o skorzystaniu usług danej firmy, jest jej wiarygodność. Klient chce wiedzieć, że może danej firmie zaufać, że dana firma jest Firmą Solidną i Rzetelną, że cieszy się dobrą opiniązaufaniem klientów. 

 

Dlatego właśnie powstał Ogólnopolski Program Certyfikacji Firm „Zaufana Firma Pogrzebowa”. Jest on dla klienta swojego rodzaju gwarancją, poświadczeniem rzetelności i solidności danej Firmy. Potwierdza silną pozycję Firmy na Rynku, buduje przewagę konkurencyjną Firmy i jej pozytywny wizerunek w oczach klientów i partnerów biznesowych oraz potwierdza jej wiarygodność i wysoką jakość produktów oraz świadczonych usług.

Ogólnopolski Program Certyfikacji Firm Pogrzebowych „Rzetelna Firma Pogrzebowa” cieszy się ogromnym poparciem i uznaniem na rynku. Stoi na straży działań mających na celu zadowolenia klienta oraz wsparcia biznesowego Twojej Firmy.

Nagroda w postaci Certyfikatu „Rzetelna Firma Pogrzebowa” to prestiż dla Twojej Firmy, poświadczenie wiarygodności działań, solidności i rzetelności wykonywanych usług oraz wysokiej jakości produktów.

 

Certyfikat dla Firmy – Rzetelna Firma Pogrzebowa – to Certyfikat dla NAJLEPSZYCH !

17-04-2011 MIREK

Zakłady Pogrzebowe Opinie

Usługi Pogrzebowe Opinie

Poznaj opinie o zakładach pogrzebowych w Polsce

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Zgadzam się z Kamińskim Marcelem opinie na własnej stronie może dodać każdy. Tu przynajmniej weryfikują opinie negatywne. Doswiadczyłem tego bo została mi wystawiona negatywna opinia przez firmę konkuręcyjną. Wszystko zostało wyjaśnione przez administratora. Pozdrawiam
  • Opinie które zakłady pogrzebowe umieszczają na swoich stronach internetowych są moim zdaniem nie prawdziwe. Każy do swojej strony może dopisać pozytywną opinie. Tu widzę że idea jest dobra. Jest to niezależny portal, więc opinie są bardziej prawdziwe i rzetelne.

  • czy można umieścić link do Państwa strony? (chodzi mi o link do mojego wpisu firmy z opiniami)
  • Dobry pomysł na ta werfikacje firm
  • może wreszcie wyelininuje sie nie uczciwe firmy pogrzebowe

Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Pomoc w razie śmierci

OSTATNIO DODANE FIRMY

Wimat
Producent tabliczek pogrzebowych Ceny hurtowe
Szczegóły firmy

Zakład Pogrzebowy i Kamieniarski ELWAN Andrzej Witkowski
Biuro Pogrzebowe Grudziądz, ul. Piłsudskiego 55 +48 (56) 64 2...
Szczegóły firmy

MORTIS Zakład Pogrzebowy Warszawa Całodobowe Usługi Pogrzebowe Praga Północ
Nasz zakład pogrzebowy świadczy całodobowy przewóz zmarłych w Wa...
Szczegóły firmy

Międzynarodowy transport zwłok - Anielski Orszak
Firma Anielski Orszak świadczy usługi międzynarodowego transport...
Szczegóły firmy

amen
.całodobowe usługi pogrzebowe wrocław
Szczegóły firmy
Hasło: Cenotaf

Z greckiego kenotaphion - pusty grób - symboliczny grobowiec, w którym nie pochowano zwłok. Zwyczaj wznoszenia cen...

Jaka jest najskuteczniejsza reklama firmy pogrzebowej

w internecie
w prasie
w okolicach cmentarza
bilbordy
Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce