współpraca firmy pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Dom Pogrzebowy Służew

certyfikat

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w kompleksowej organizacji usługi pogrzebowej: uzgadniamy i realizujemy wszelkie formalności pogrzebowe zgodnie z życzeniem klienta łącznie z zakupem miejsca na cmentarzu, organizujemy i obsługujemy pogrzeby tradycyjne, jak również połączone z kremacją - w takim obrządku jaki wyznawał zmarły. Organizujemy również uroczystości świeckie.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Zdecydowanie odradzam. To zakład żerujący na śmierci i nieszczęściu bliskich osoby zmarłej. Zakład dosłownie zdziera pieniądze za czynności nisko płatne w innych zakładach. Pochowanie bliskiej nam osoby kosztowało łącznie 14 tyś. Przy tym totalny brak profesjonalizmu. Pracownicy zapomnieli o tabliczce, którą należało ustawić na grobie i ciągle dodawali nowe opłaty, o których rzekomo wcześniej nie wiedzieli. Odradzam!
  • Absolutnie nie polecam najdroższa firma na terenie warszawy, do tego bardzo nie miła obsługa, która nie rozumie z jaki dramat przeżywamy
  • Z pełną odpowiedzialnością moge polecić ten zakład pogrzebowy. Wszystko zorganizowane godnie i profesjonalnie. Widać że w firmach pogrzebowych zmienia się wszystko na lepsze.
Dom Pogrzebowy Służew
Dom Pogrzebowy Służew

Telefon: 228530088
Adres: 02-768 Warszawa , ul. Fosa 17
E-mail: sluzew@sluzew.pl
WWW: www.sluzew.pl

2,42 (12)

Dodano: 21-04-2011
Odsłon: 11248


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy