współpraca firmy pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

SALON USŁUG POGRZEBOWYCH ,,HORUS

NASZE USŁUGI SĄ NAJTAŃSZE W SZCZECINIE!!!
ZAŁATWIAMY WSZYSTKIE FORMALNOŚCI ZWIĄZANE Z POCHÓWKIEM,NASZ KLIENT NIE MUSI NIC ZAŁATWIAĆ-MY ZROBIMY TO ZA NIEGO. OFERUJEMY RÓWNIEŻ TRANSPORT ZMARŁYCH -KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY-

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Jestem bardzo zadowolona z faktu, że tak delikatną kwestię jak organizacja pogrzebu bliskiej osoby zleciłam Horusowi. Cała ceremonia odbyła się w atmosferze nostalgii i powagi, czyli tak jak należy. Polecam firmę.
  • Zakład pogrzebowy Horus jest godny polecenia. Do każdej ceremonii przykładają wysoka wagę. Potrafią wesprzeć rodzinę w tych jakże trudnych momentach, które dotykają każdego z nas. Ja jestem zadowolna z wykonanej usługi.
  • pragnę wyrazic swoja opinie na temat S.P.Horus, od momentu pierwszego kontaktu z.w salonem spotkalem sie z profesjonalnym podejscie i profesjonalna obsluga jak rowniez indywidualne podejscie do klienta w trudnym czasie.Z posród wszystkich firm pogrzebowych na terenie szczecina Horusu jest dlamnie nr.1 i zawsze bede polecal ich uslugi.
  • Pierwszy raz zmuszony byłem osobiście skorzystać z usług domu pogrzebowego. Wybrałem Horuasa spośród wielu innych znajdujących się w Szczecinie. Wszystkie formalności bardzo szybko i sprawnie załatwiliśmy wspólnie z pracowniczką biura. Swoją drogą kobieta, bardzo pomocna. Ceremonia także przebiegła bez zarzutów. Wszystko było idealnie zaplanowane.
  • To firma, która nie wywiązuje się ze zobowiązań wobec swoich dostawców. Nie odpisuje, nie odbiera telefonów. Nic dodać, nic ująć. Nie warto nawiązywać jakiejkolwiek współpracy!
  • Nie zgadzam się z panią Bożeną. Nie wiem czemu wg pani, pani Agnieszka jest oszustką. Dwukrotnie uczestniczyłem w pogrzebie organizowanym przez wspomnianą firmę i muszę przyznać, że pogrzeby były na wysokim poziomie. Wszystko można ustalić od razu, bez dodatkowych zmartwień. Sam pogrzeb przebiegł w atmosferze szacunku dla rodziny. Tym razem musieliśmy pochować naszą babcię. Pogrzeb odbył się zgodnie tym co zostało wcześniej zaplanowane, bez zakłóceń. Również podziękowania należą się również pracownikom, którzy poprzez swój profesjonalizm podkreślili szczególny charakter ceremonii. Rozmawiałam później z osobami, które organizowały pochówek i chwaliły sobie zarówno podejście pracowników, jak i przygotowania, a potem samą ceremonię.
  • Nie polecam. Pogrzeb niezorganizowany, oszukali mnie. Zaplacilam za trumne sosnowa do kremacji, zostal skremowany w kartonie. Pani wlascicielka Agnieszka to prawdziwy oszust, ktory potrafi zakrecic czlowieka w stanie zaloby.
  • Niestety, ale po raz drugi w przeciągu 3 lat musiałem skorzystać z usług firmy pogrzebowej. I kolejny raz firma Horus spisała się na medal. Sprawa była o tyle delikatna, że był to pogrzeb dziecka mojego syna. Pracownicy firmy pogrzebowej zarówno podczas załatwiania formalności jak i pogrzebu wykazali się taktem i subtelnością. Godny polecenia zakład pogrzebowy.
SALON USŁUG POGRZEBOWYCH ,,HORUS
SALON USŁUG POGRZEBOWYCH ,,HORUS

Telefon: 914886585
Adres: 71-073 Szczecin, Ku Słońcu 16
E-mail: horus@horus.szczecin.pl

5,00 (2)

Dodano: 27-02-2014
Odsłon: 6553


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.