Sprzątanie po zgonach - Sprzatanie po zmarłych

współpraca firmy pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

ZAKŁAD POGRZEBOWY ,,LETHE

Zakład pogrzebowy "LETHE" świadczy usługi w sposób profesjonalny, oraz oferuje konkurencyjne ceny usług.Jako jedyny zakład w Warszawie ewentualną dopłatę rozkładamy na raty. Nasze usługi dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego klienta, tak by ostatnia droga bliskiej nam osoby, była godna, z szacunkiem i poszanowaniem uczuć religijnych.
Oferujemy: Bezgotówkowe rozliczenie zasiłku ZUS, reprezentowanie państwa w urzędach, trumny i urny(szeroki wybór), kremacje, (eksportację)odbiór ciała z domu zmarłego, tabliczki, stroiki na trumnę/urnę, wiązanki, wieńce, transport,kosmetykę pośmiertną,mistrza ceremonii,skrzypaczkę,trębacza, nekrologi, klepsydry, autokary, minibusy do uroczystości pogrzebowej, usługi kamieniarskie.
W naszej ofercie znajdziecie państwo również międzynarodowy transport zwłok.
Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej

Dodaj komentarz

Komentarze

 • konkurencyjne ceny za usługi pogrzebowe, a do tego możliwość rozłożenia płatności na raty - to w tej branży naprawdę rzadko się zdarza. Podchodzą do klienta i zmarłego z ogromnym szacunkiem i empatią.
 • piękne wieńce :) trzeba przyznać, że osoba, która je robi ma talent. Ładne kompozycje, świeże kwiaty -zdecydowanie warto tutaj zamówić wieńce pogrzebowe.
 • profesjonalne podejście do klienta - to według mnie wyróżnia Lethe na tle innych zakładów. Bo ten ich profesjonalizm idzie w parze z taką wyrozumiałością i chęcią pomocy.
 • W Lethe spotkacie się z obsługą na najwyższym poziomie. Nie potraktują Cię tam jak "na taśmie produkcyjnej".
 • obsługa z wyczuciem, potrafią doradzić i pomóc w organizacji pogrzebu z uwzględnieniem budżetu klienta
 • zrobiliśmy tutaj zamówienie na dwa wieńce na pogrzeb. Sprawa była nagła, ale poszli nam na rękę i zrobili piękne wieńce.
 • obsługa jest konkretna, ale to tego zachowują się z klasą w takim momencie. Kompleksowo zajmą się pogrzebem od tabliczki na trumnie po przewóz ciała, organizację mszy i grabarzy
 • Wasza pomoc jest nieoceniona. Naprawdę bardzo dziękuję, że praktycznie całą organizację pogrzebu wzięliście na swoje barki. Jestem Wam niezmiernie wdzięczna.
 • Wasza pomoc jest nieoceniona. Naprawdę bardzo dziękuję, że praktycznie całą organizację pogrzebu wzięliście na swoje barki. Jestem Wam niezmiernie wdzięczna.
 • piękne wieńce z ładnych kwiatów, ceny też okej. Do tego bardzo szybka realizacja zamówienia.
 • zrobili dla nas naprawdę wiele. Nie tylko jeśli chodzi o takie sprawy papierkowe, ale też zrobili wszystko, aby pogrzeb bliskiej nam osoby był wyjątkowy i piękny.
 • w imieniu swoim oraz mojej najbliższej rodziny pragnę podziękować wam za wsparcie i pomoc w organizacji pogrzebu
 • Lethe - jestem wdzięczna za pomoc i wsparcie w organizacji pogrzebu. Nie musiałam się martwić o nic bo zajęli się dosłownie wszystkim od karawany po stypę. Ode mnie pięć gwiazdek
 • zajęli się formalnościami związanymi z kremacją mojego ojca. Zakupiliśmy u nich też elegancką urnę oraz wieńce na pogrzeb. Wszystko załatwione bardzo profesjonalnie, ale jednak tak empatycznie
 • Lethe ma szeroki zakres usług, co nie ukrywam że się ceni. Kiedy zostałem poproszony o pomoc w organizacji pogrzebu znajomego to zgłosiłem się własnie do Lethe. To oni przejęli wszelki formalności oraz organizację stypy. Rodzina zmarłego przyjaciela była potem wdzięczna za to jak wszystko zostało sprawnie zrobione.
 • dziękuję Lethe za pomoc przy organizacji pogrzebu. Byli dla mojej rodziny naprawdę dużym wsparciem w tych chwilach. Polecam.
ZAKŁAD POGRZEBOWY ,,LETHE
ZAKŁAD POGRZEBOWY ,,LETHE

Telefon: 500-253-842, 502-832-474
Adres: 03-708 Warszawa, Kłopotowskiego 23/25
E-mail: kontakt@lethewarszawa.pl

5,00 (2)

Dodano: 20-07-2013
Odsłon: 4290


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.