współpraca firmy pogrzebowe

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Profesjonalna obsługa pogrzebów od A do Z.
- kompleksowa obsługa pogrzebów katolickich, świeckich i innych wyznań
- kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS i KRUS
- transport zmarłych z miejsca zgonu
- kremacja
- duży wybór trumien oraz urn
- organizacja transportu dla osób starszych i niepełnosprawnych
- organizacja konsolacji
- duży wybór kwiatów
- oprawa muzyczna

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Tą drogą dziękuję Zakładowi i jej pracownikom
  za godny i profesjonalny pochówek mojej Mamy Śp. Jadwigi Wierzbickiej w dniu 26.06.2015r na Cmentarzu w Wawrze
  Dodatkowe podziękowania przekazuje Panu Marcinowi, który posiada serce na właściwym miejscu
 • Bardzo dziękuje firmie PRUSZYŃSKI ZA SPRAWNE I PROFESJONALNE zorganizowanie pochówku mojej mamy Kazimiery Górniak w dn 13/01/2015.Jeżeli pogrzeby mogą być ładne to ten był śliczny dzięki firmie Pruszyński a w szczególności wielkie bóg zapłać dla pana Marcina.
 • Są chwile w życiu człowieka w których potrzebne jest wsparcie w każdym tego słowa znaczeniu. Sprawa załatwienia ceremonii pogrzebowej wymaga taktu, kultury i zrozumienia ze strony instytucji, która organizuje tego typu wydarzenia. Takim reprezentantem jest Pan Marcin Pruszyński. Właśnie jego takt i głębokie zrozumienie sytuacji daje poczucie pewnego ukojenia w danej chwili i spokoju. Nie odczuwa się"taśmy" załatwiania jak w innych zakładach, panuje tu spokój i bycie duchowe z klientem. Dziękujemy Panu Marcinowi za piękną uroczystość zorganizowaną w kościele pełną kultury i nobliwości do momentu zakończenia całej ceremonii na cmentarzu. Myślę, że nasza Anielka jest Panu wdzięczna. Serdeczne Bóg Zapłać
 • Wspólnie z rodziną chciałabym bardzo podziękować Panu Marcinowi za w pełni profesjonalną organizację pogrzebu mojego Taty w dniu 17.04.2015.

  Firma Pruszyński jest naprawdę godna polecenia.

  Z poważaniem
  Robert Pietrzak
 • Dziękuję Firmie PRUSZYŃSKI za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojego męża dn 09,02,2015.Jezeli pogrzeby mogą być piękne i łatwe do przeżycia to TA FIRMA zapewnia pełen profesjonalizm w tym co robi.Zapewnia pełen komfort psychiczny w najtrudniejszych momentach życia.Wielkie podziękowania dla Pana Marcina i Pani Zuzi za wsparcie i przyjacielskie podejście do człowieka.POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!! jeszcze raz wielkie podziękowania.
 • Dziekuję firmie Pruszyński za bardzo sprawne i kulturalne zorganizowanie pochówku mojej mamy Marianny Zaborowskiej w dn 24.05.2015 r
  Z poważaniem,
  Mieczysław Zaborowski
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Telefon: 513804664
Adres: Warszawa, Powązkowska 24
E-mail: biuro@pruszynski.waw.pl
WWW: www.pruszynski.waw.pl

4,25 (48)

Dodano: 15-06-2015
Odsłon: 12661


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy