Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

'SOTOR' Kompleksowe Usługi Pogrzebowe i Cmentarne Toruń

W 1991 r., kiedy założono Sotor, powstała także dewiza firmy: Rzetelność, Kultura, Profesjonalizm. Według tego credo postępują nasi pracownicy, których zaletą jest również wyjątkowe w Toruniu doświadczenie. Przez prawie 20 lat uczyli się oni jak klientom służyć i nieść ulgę w trudnych momentach, a nie tylko pełnić usługi cmentarne.

Ta długoletnia nauka i chęć pomagania tym, którzy stracili kogoś bliskiego wpłynęły na działalność firmy. Sotor, jako pierwszy zakład w Polsce, zaczął zamawiać w kościołach msze święte w intencji pochowanych oraz ich rodzin i przyjaciół, które firmie zaufały. Fundamentem takiego postępowania jest przywiązanie do chrześcijańskich wartości. Źródłem naszej pracy są religijne nakazy wynikające z miłości bliźniego, troski o drugiego człowieka i szacunku do ciała.

Duchowa symbolika jest odzwierciedlona nawet w nazwie firmy. Sotor to przede wszystkim nawiązanie do soteriologia, czyli teologicznej nauki o odkupieniu i zbawieniu człowieka.

Nasza religijność jest jednak pozbawiona dewocji. Dlatego pragniemy służyć ludziom wierzącym oraz tym, którzy prawdę i ukojenie wywodzą z innych źródeł niż religijne.

Jesteśmy świadomi wyznawanych wartości. Dlatego nasza posługa nie kończy się na organizowaniu ostatniego pożegnania.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Moim zdaniem to jest hurtownia,klienta odsługują tak jak w sklepie w PRLu a ceny kosmiczne.Drugi raz już bym nie poszedł do tego zakładu.
  • Firma którą mogę polecić z pełną odpowiedzialnością. Wszystkie formalności załatwione profesjonalnie. Polecam 
'SOTOR' Kompleksowe Usługi Pogrzebowe i Cmentarne Toruń
'SOTOR' Kompleksowe Usługi Pogrzebowe i Cmentarne Toruń

Telefon: 56 655 33 50
Adres: 87-100 Toruń, ul. Sowińskiego 9A
E-mail: biuro@sotor.pl
WWW: sotor.pl

4,00 (7)

Dodano: 08-05-2011
Odsłon: 7042


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce