Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

RZETELNE FIRMY POGRZEBOWE

Gorzowski Dom Pogrzebowy - Krematorium
Gorzowski Dom Pogrzebowy powstał na kanwie rodzinnej firmy z ponad 55 letnim doświadczeniem.     Fund...
Szczegóły firmy
Sprzątanie i dezynfekcja po zgonach Szczecin
Nasza firma zajmuje się sprzątaniem po zmarłych oraz dezynfekcją pomieszczeń po osobach zmarłych w skutek zgonu naturalnego,...
Szczegóły firmy
Urny-Pogrzebowe.pl
Sklep internetowy w którym kupisz urny pogrzebowe, prosto z dostawą do domu. W sprzedazy posiadamy: urny metalowe...
Szczegóły firmy
Ameno Usługi Pogrzebowe
Zakład Usług Pogrzebowych "AMENO" świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów.Wych...
Szczegóły firmy
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe
Profesjonalna obsługa pogrzebów od A do Z. - kompleksowa obsługa pogrzebów katolickich, świeckich i innych wyznań - kredytow...
Szczegóły firmy
Dom Pogrzebowy Służew
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w kompleksowej organizacji usługi pogrzebowej: uzgadniamy i re...
Szczegóły firmy
CHARON Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe - Międzynarodowy transport zwłok
Nasza firma jest w czołówce firm zajmującym się międzynarodowy transportem zwłok w Polsce. Zdobyte doświadczenie pozwoliło n...
Szczegóły firmy
HADES - Salon Pogrzebowy w Szczecinie
Oferujemy całodobowe usługi Pogrzebowe. Kompleksowe usługi pogrzebowe. Całodobowy transport zmarłych z domu do chłod...
Szczegóły firmy
HADES Polski Zakład Pogrzebowy w Anglii
Polski zakład pogrzebowy w Anglii Transport zwłok do Polski Kremacje w Angli Kremacje w Polsce   Załatwiamy wszystkie f...
Szczegóły firmy
Funeralia Oleh Milinskiy
Niestety, życie każdego człowieka może skończyć się daleko od Ojczyzny i ojczystej ziemi. Tak najczęściej się dzieje, że naj...
Szczegóły firmy

Ostatnie ogłoszenia

Profesjonalna oprawa muzyczna na pogrzebów w wykonaniu muzyków z...
Profesjonalna oprawa muzyczna na pogrzebów w wykonaniu muzyków z...

Usługi pogrzebowe szczecin

Regulamin


Serwis Rzetelne Firmy Branży Pogrzebowej to pierwszy taki serwis internetowy w Polsce . Celem SYSTEMU jest wyróżnienie najlepszych firm, poprzez nadanie im CERTYFIKATU "Rzetelna Firma Branży Pogrzebowej".

 1. Rejestracji firmy w naszym serwisie www.firmypogrzebowe.info może dokonać każdy przedsiębiorca (osoba fizyczna, wspólnicy spółki cywilnej, osoby prawne)
 2. Każda firma która chce wziąść udział w programie Rzetelna Firma Branży Pogrzebowej powinna się zarejstrować w naszym systemie, otrzymując login i hasło. Dzięki temu możliwe jest dowolne dodawanie oraz edytowanie posiadanego wpisu, wyróżnień, nagród, uprawnień, certyfikatów lub zdjęć do galerii.
 3. Firmy wielooddziałowe dokonują wpisu każdej filii oddzielnie. Każdy oddział zbiera własne referencje, prezentuje własne osiągnięcia i otrzyma własny certyfikat.
 4. Firmy posiadające odpowiednią ilość referencji (lub rekomendacji) zostają wyróżnione CERTYFIKATEM.
 5. CERTYFIKAT potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz upoważnia firmę do używania logo "Rzetelna Firma Branży Pogrzebowej " oraz wystawionego certyfikatu przez okres jednego roku od chwili wystawienia.
 6. Do czasu przedstawienia wymaganej ilości referencji, firma pozostaje w spisie firm ubiegających się o CERTYFIKAT.
 7. Aby otrzymać certyfikat, należy mieć na swoim koncie co najmniej 1 pozytywną opinię. Każda wystawiona opinia i referencja jest widoczna i wpływa na pozycję Twojej firmy w naszym systemie.
 8. ZGŁOSZENIE REKLAMACYJNE - możliwość zgłoszenia reklamacji do konkretnej opini. Warunkiem koniecznym jest należenie do programu "Rzetelna Firma Branży Pogrzebowej" (opcja płatna)
 9. Bezprawne posługiwanie się znakiem "Rzetelna Firma Branży Pogrzebowej" skutkuje usunięciem z SYSTEMU.
 10. Każda firma usunięta z programu "Rzetelna Firma Branży Pogrzebowej" automatycznie traci prawo do posługiwania się logo "Rzetelna Firma Pogrzebowa"
 11. Usunięcie firmy z SYSTEMU SPRAWDZONYCH USŁUG może nastąpić na skutek otrzymania 3 negatywnych opini w ciagu jednego roku.
 12. Cena za przystąpienie do programu "Rzetelna Firma Branży Pogrzebowej" wynosi 199zł brutto/rok. Administratorzy serwisu mają prawo przyznać certyfikat Rzetelna Firma Pogrzebowa firmie, która ich zdaniem zasługuje na wyróżnienie i nie posiada pozytywnych opini.  
 13. Akceptując regulamin firma wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie, oraz wykorzystywanie jej danych w celach marketingowych przez firmę PAULEX.
 14. Prowadzący serwis firmypogrzebowe.info nie ponosi odpowiedzialności za jakość merytoryczną umieszczanych opini.
 15. Możliwe są zmiany treści niniejszego regulaminu, także wskutek uwzględnienia uwag i życzeń przedsiębiorców.
 16. Każdy korzystający z serwisu firmypogrzebowe.info jest zobowiązany przestrzegać niniejszego regulaminu.
 17. Użytkownik uznaje, że całość praw autorskich, znak towarowy oraz prawo własności intelektualnej związanej z niniejszym SERWISEM należą do firmy PAULEX. Zabronione jest korzystanie z tych praw własności w całości bądź w części bez zgody pisemnej.
 18. Każdy zarejestrowany użytkownik wyraża zgode na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych oraz dotyczących funkcjonowania serwisu firmypogrzebowe.info od firmy PAULEX.


(dodano: 08-05-2011, odsłon: 11121)

Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce