Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

HADES - Salon Pogrzebowy w Szczecinie

Oferujemy całodobowe usługi Pogrzebowe.

Kompleksowe usługi pogrzebowe.

Całodobowy transport zmarłych z domu do chłodni, transport krajowy
Przechowywanie zmarłych we własnej chłodni
Przygotowanie zmarłego do pochówku (ubieranie, kosmetyka, zabezpieczenie)
Załatwianie wszelkich formalności urzędowych ( akty zgonu)
Bezgotówkowe rozliczanie w ramach zasiłków pogrzebowych
Uiszczanie opłat cmentarnych w imieniu klienta
Dowóz księży na cmentarze
Duży wybór trumien, urn, tabliczek, krzyży
Organizacja kremacji
Oprawa muzyczna
Zlecenie druku nekrologów(Gazeta Wyborcza,Życie Warszawy,Rzeczpospolita)
Wieńce i wiązanki z bezpłatnym dowozem na cmentarz
Udział mistrza ceremonii pogrzebowej
Przewóz uczestników pogrzebu
Organizacja styp
  Ekshumacje

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Chciałbym bardzo podziękować za kompleksowa obsługę w taki trudnym momencie jak pogrzeb najbliższej osoby. Właściciel Zakładu Pogrzebowego Hades, stanął na wysokości zadania, w bardzo krótkim czasie zorganizował wszystko związane z mszą pogrzebową, pogrzebem, nie było dla niego rzeczy niemożliwej, chór, trębacz, skrzypaczka itp. Pracownicy firmy prawie nie widoczni, z wyczuciem w tak trudnych chwilach.

  Dziękuje i szczerze polecam tę firmę.
 • Pragnę serdecznie podziękować za ogromny profesjonalizm, zaangażowanie, życzliwość i uczciwość Salonowi Pogrzebowemu ,,HADES" w Szczecinie.
  Wielki ukłon składam w stronę Pana Dariusza, który okazał serdeczność, zrozumienie, wielką cierpliwość i służył pomocą dotyczącą wszelkich formalności o każdej porze.

  Z przyjemnością polecę Państwa usługi w przyszłości.
 • Hades bardzo dobra firma pogrzebowa zorganizowali pogrzeb taty mojego barszo pieknie .bylismy zadowoleni z uslug .polecam
 • Bardzo profesjonalna Firma Pogrzebowa!! Miła obsługa. Wszystkim POLECAM tą firmę! Dziękuję firmie Hades za godnie pochowani Mojego Najukochanszego Dziadka! Pozdrawiam
 • Dziękuję firmie HADES a w szczególności Panu Dariuszowi za pomoc i bardzo pięknie i profesjonalnie zorganizowanej ceremonii pogrzebowej mojego taty. Wszystko przebiegło w spokojnej, rozważnej i pełnej wyczucia atmosferze. Począwszy od wezwania do domu lekarza po ceremonię pożegnania przed kremacją i pogrzeb na cmentarzu. Wszyscy pracownicy w firmie HADES są pełni wyrozumiałości i kultury. Dziękuję bardzo.
 • Pogrzeb mojego taty był zorganizowany bardzo ładnie i z wyczuciem. Profesjonalne i uczciwe podejście do klijenta. Dziękuję.
 • Dziękuję firmie Hades a w szczególności Panu Dariuszowi za profesjonalizm oraz okazaną nam pomoc po stracie ojca.
 • Dziękuję firmie HADES za dobrą, sprawną organizację ceremonii pogrzebowej, profesjonalne podejście do klienta, wyczucie sytuacji.
 • Dziękuje za pięknie zorganizowany pogrzeb mojego taty.
 • Pogrzeb zorganizowali bardzo ładnie. Polecam firmę za profesjonalizm i ceny usług.
HADES - Salon Pogrzebowy w Szczecinie
HADES - Salon Pogrzebowy w Szczecinie

Telefon: 91 820 02 03 Tel. 699194457
Adres: 70-313 Szczecin, Sikorskiego 8

2,90 (20)

Dodano: 19-03-2013
Odsłon: 25552


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce