Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

PPHU CHARON - HURTOWNIA FUNERALNA

HURTOWNIA FUNERALNA CHARON oferuje Państwu, szeroką gamę trumien, urn i wszelkiej galanterii pogrzebowej.
Posiadamy ponad sto wzorów trumien kremacyjnych - kartonowych i drewnianych. A także do pochówku tradycyjnego, zarówno skromnych - jak i ekskluzywnych. Bogate wzornictwo i różnorodność materiałów z jakich wykonywane są nasze produkty, to atut, który wyróżnia nas na rynku artykułów funeralnych.
W naszej ofercie, posiadamy również, trumny do pochówku zwierząt a także całą gamę wybić do trumien, począwszy od zwykłych białych a skończywszy na bardzo ekskluzywnych kompletach wykonanych z różnych materiałów i w różnych kolorach
Wszystkie artykuły dostępne w naszej hurtowni spełniają surowe europejskie normy. Są ekologiczne, solidnie wykonane i co najważniejsze - w konkurencyjnych cenach .
Zainteresowanych gorąco zachęcamy do obejrzenia i bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i sugestie
Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: www.charon-funeralia.pl
lub do kontaktu mailowego oraz telefonicznego

Podejmiemy współpracę z zakładami pogrzebowymi i innymi
przedsiębiorstwami działającymi w branży funeralnej zarówno w kraju jak i za granicą
Nawiążemy również kontakt z przedstawicielami handlowymi

E-mail: biuro@charon-funeralia.pl
Tel. +48 788166817


Zapraszamy do współpracy

Dodaj komentarz

PPHU CHARON - HURTOWNIA FUNERALNA
PPHU CHARON - HURTOWNIA FUNERALNA

Telefon: +48788166817
Adres: 42-200 Częstochowa, Limanowskiego 136
E-mail: biuro@charon-funeralia.pl

3,60 (5)

Dodano: 10-12-2012
Odsłon: 7706


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce