Transport zwłok współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

CHARON Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe - Międzynarodowy transport zwłok

Nasza firma jest w czołówce firm zajmującym się międzynarodowy transportem zwłok w Polsce. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na wiele kontaktów w różnych krajach co sprzyja łatwiejszemu załatwieniu wielu spraw z załatwieniem transportu międzynarodowego zwłok.

Zajmujemy się szybkim i sprawnym sprowadzaniem zwłok z po za granic naszego kraju. Zaufało nam wiele firm, instytucji i osób prywatnych dzięki temu oraz poprzez wieloletnią współpracę z partnerami w kraju i za granicą staliśmy się liderem w Polsce w zakresie międzynarodowego transportu zwłok. Jako firma deklarujemy Państwu, iż nie zawiedziemy Państwa oczekiwań, jeżeli chodzi o międzynarodowy transport zwłok Szczecin. Zapraszamy do kontaktu z nami, nasi specjaliści zajmą się Państwa problemem w sposób profesjonalny i taktowny gdyż zawsze staliśmy na stanowisku pomocy rodzinom pogrążonym w smutku przez stratę bliskiej osoby..

W razie pytań w sprawach międzynarodowego transportu zwłok w mieście Szczecin, prosimy o kontakt z naszym biurem. Bezpłatnie doradzimy Państwu, jakie kroki należy podjąć, aby sprawnie i szybko wykonać usługę międzynarodowego transportu zwłok.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Bardzo dziękuję firmie oraz współpracownikom za okazaną mi pomoc. Bardzo się cieszę że wszystko udało się załatwić w profesjonalny sposób i moja najukochańsza mama jest już w Polsce. Dziękuję bardzo i polecam firmę Charon w szczególności Pana Mirosława Tyla. Bóg zapłać
 • Wielkie podziekowania dla firmy CHARON za profesjonalne sprowadzenie ciała mojej mamy z Anglii. Jeszcze raz dziękuję i z całą pewnością będę polecał waszą firmę
 • Dziekujemy firmie Charon za wykonanie profesjonalnego podejścia do sprawy. Transport mamy do Polski odbył się szybko i profesjonalnie. Dziekuje w imieniu swoim i rodziny
 • Jeszcze raz dziękujemy Panie Mirosławie za okazaną nam pomooc. Serdeczne Bóg zapłać
 • Dzień Dobry. Na łamach tego portalu chciałam bardzo podziękować firmie Charon ze Szczecina za sprowadzenie mojego ukochanego brata z Norwegii. Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość wobec nas. Jeżeli nadarz nam się okazja będziemy polecać Państwa firmę.
 • Pragnę tą drogą bardzo Panu podziękować w imieniu swoim i całej rodziny za organizację transportu ciała mojej śp .Mamy mnie ze Szwecji do Gdańska w kwietniu br.

  Podczas kilkudniowych rozmów telefonicznych był Pan zawsze gotowy do udzielania w tych trudnych dla mnie momentach szczegółowych informacji w sposób rzeczowy, cierpliwy i stonowany. Był Pan zawsze do dyspozycji, a to działo się w okresie Świąt Wielkiejnocy. Starał się Pan zawsze mnie uspokoić i zapewniał mnie,że wszystko zostanie zorganizowane w sposób profesjonalny z należytą dbałością o każdy szczegół.

  I tak stało się od momentu załatwiania spraw urzędowych w Szwecji aż do przywiezienia ciała mojej Mamy do Gdańska.

  Nawet podczas drogi dzwonił Pan do mnie, abym nie denerwowała się.

  Przepraszam, że tych kilka zdań piszę dopiero teraz, ale był to bardzo trudny dla mnie okres.

  Jeszcze raz bardzo za wszystko dziękuję.  Łączę wyrazy szacunku

  Małgorzata Rogacewicz z rodziną
 • Bardzo dziękujemy firmie Charon oraz pracownikom za szybkie działanie w sprowadzeniu ciała mojej mamy ze Szwecji. Polecam ta firmę z pełną odpowiedzialnością.
 • dziękujemy za zajęcie się sprowadzenie zwłok naszej córeczki Asi z Londynu, za szybkie i sprawne działanie, załatwienie wszelkich formalności, a także za takie "łagodne" potraktowanie nas w wymiarze finansowym. To dla nasz bardzo ważne w tym trudnym czasie...
 • Namiary na ta firmę dostałam od znajomej która wcześniej korzystała z ich usług i też z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tą firmę pogrzebową. Mili, konkretni i cena była nie wysoka.
 • Bardzo dziękujemy firmie Charon za profesjonalizm i załatwienie wszystkich spraw związanych z transportem mojego brata z zagranicy. Profesjonaliści. Polecam
 • Dziękuję bardzo za okazaną pomoc i zrozumienie w sprowadzeniu ciała mojej mamy z Norwegii.
 • Dziękuję za szybkie sprowadzenie zmarłego z Liverpoolu
 • Wielkie podziękowania dla firmy za fachowość i sumienność.
 • Bardzo sprawne, rzetelne i profesjonalne wykonanie wszystkie co zostało ustalone. Kulturalna irzyjazna obsługa od początku do końca.Dziekuję.
 • Podziękowania dla firmy sprowadzenie mojego teścia i profesjonalną obsługę mimo tak wielu kłopotów. Dziękuję jeszcze raz
 • Szanowni Państwo, Szanowny Panie Mirosławie.

   

  Pomimo przykrej sytuacji w rodzinie, niezmiernie się cieszę, że wybrałem pańską firmę do zrealizowania trudnej dla nas sprawy. Państwa profesjonalizm, szybkość działania, skuteczność, która odciążyła nas od załatwiania wielu spraw była bardzo znacząca. Serdecznie dziękuję i z pewnością oraz pełną odpowiedzialnością polecę pańską firmę każdemu, który znajdzie się w podobnej sytuacji.

  Dziękuję za to, że po prostu jesteście.

  Spokojnych Świąt.

  Adam Foremski wraz z najbliższą rodziną.

 • Bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście do przewozu mojej mamy z Anglii. Jeszcze raz dziękuję i polecam firmę za miłą obsługę w tych trudnych chwilach. Tomasz Chojnacki
 • Bardzo profesjonalne podejście, świetny kontakt i perfekcyjne załatwienie wszystkiego. Właściciel jak i kierowca bardzo mili i pomocni. Mimo problemów od strony biurokratycznej i szpitala Panowie doskonale poradzili sobie z zadaniem, bez przerwy kobtaktując się z nami i utrzymując bardzo dobre stosunki.
  Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam.
 • Dziękujemy za sprowadzenie naszych synów do Polski. Serdeczne Bóg zapłać
 • Załatwienie formalności oraz transport załatwione profesjonalnie. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.
CHARON Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe - Międzynarodowy transport zwłok
CHARON Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe - Międzynarodowy transport zwłok

Telefon: 508 692 713
Adres: 70-390, Gorkiego 31
E-mail: biuro@funeral.com.pl
WWW: www.funeral.com.pl

4,73 (15)

Dodano: 22-12-2012
Odsłon: 29141


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce