Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

CHAOON Droga do niebios firma pogrzebowa Jan Erber

 Firma Pogrzebowa Jan Erber ma ponad dwudziestoletnią tradycję. Usługi swoje świadczymy na terenie całego kraju, jak i poza granicami. Organizujemy i obsługujemy pogrzeby tradycyjne, świeckie jak również połączone z procesem kremacji. Oferujemy Państwu pomoc w tych trudnych chwilach o każdej porze dnia i nocy.Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie i robimy wszystko, aby spełnić Wasze oczekiwania. Dysponujemy bardzo dużą ofertą trumien, urn, odzieży i innych akcesoriów pogrzebowych dostępnych w naszej firmie.Organizujemy i obsługujemy pogrzeby tradycyjne, świeckie jak również połączone z procesem kremacji. Posiadamy karawany przystosowane i przeznaczone do różnych potrzeb i wymagań naszych Klientów.
Oferta:
*organizacja pogrzebów różnych wyznań
*pogrzeby w ramach zasiłku ZUS/KRUS
*eksportacja zmarłych
*przygotowanie zwłok do pochówku
*sprzedaż trumien
*kremacje
*Klepsydry
*tabliczki
*urny
*Kwiaty, wieńce, wiązanki i kompozycje kwiatowe
*odzież dla zmarłych
*własna chłodnia*karawany pogrzebowe
*namiot zabezpieczający trumnę
*nagłośnienie i oprawa muzyczna ceremonii
*organizujemy przewozy zwłok na terenie kraju i
po za granicami

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Polecam tą Firmę z całą przyjemnością. Od samego początku do końca wszyscy pracownicy wykazali pełny profesjonalizm. Nie było żadnych słabych punktów czy momentów zwątpienia.
  Pani Anna, obsługująca klientów w biurze, to niespotykanie miła i sympatyczna osoba potrafiąca idealnie doradzić, pomóc i zasugerować najlepsze dla klienta rozwiązania. Do tego trzeba jeszcze dodać bardzo przystępne ceny usług i mamy obraz przyjaznej dla klienta firmy.
  Dziękuję bardzo za zorganizowanie całej ceremonii pogrzebowej mojej mamy.
 • Mój Brat zmarł w Tarczynie.Na polecenie prokuratury ta firma zabrała zwłoki i przechowała do czasu orzeczenia lekarza sądowego. Mieszkam ponad 200 km od Grójca, więc w trakcie kontaktów telefonicznych, dowiedziałem się iż mam uiścić opłatę za usługi w wysokości 500 zł. Moja siostra pracuje w przybliżonej prokuraturze instytucji, więc wiedziała od razu, że właściciel firmy i jego córka w tak dramatycznej sytuacji, jeszcze chcą mnie oszukać i okraść. Chcieli kasę za coś, co opłaca PROKURATURA. Po prośbie, gdy pojechałem podpisać dokumenty, aby wyszczególniono mi cennik , usłyszałem..........iż ,, właściciel ZAŁATWIŁ kartę zgonu:). Nadal domagałem się CENNIKA, więc powiedziano mi ,, dobra, niech będzie 300". Zapłaciłem, bo.......wstydziłem się targować. Ale teraz zastanowiłem się, że ta firma MUSI ponieść konsekwencje. Nie może być przyzwolenia na wykorzystywanie dramatu i tragedii rodzin, gdy umiera im bliski człowiek. Nagrałem oczywiście całą rozmowę w ich biurze. Po pogrzebie , we wtorek czy w środę zacznę działać. Nie dano mi rachunku, a suma 300 złoty była za przechowanie ciała od momentu podpisania karty zgonu przez lekarza do czasu zabrania ciała przez firmę, którą ja wynająłem. 300 złoty za lodówkę na czas ok 15 godzin!!! Nie odpuszczę, bo szanuję siebie, uczciwość i moralność. Takich ludzi jak właściciel i jego córka, trzeba piętnować, bo to się po prostu nie godzi. Gdzie w tak tragicznej sytuacji, chociażby odrobina PRZYZWOITOŚCI, takiej ludzkiej przyzwoitości. NIE POLECAM tych oszustów, złodziei i bardzo złych ludzi. Ps. właśnie przed chwilą otrzymałem telefon od tej pani. Oprócz krzyku, usłyszałem, że to firma prywatna i ma prawo stosowac ceny, jakie uważa. Mało tego, straszy mnie, że nie miałem prawa nagrywać:) Ok. Zobaczymy!jacdom1@onet.eu
 • Brakuje mi słów żeby opisać to co Państwa firma dla mnie zrobiła.
  Po prostu DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA !!!!!!!!!!
 • Chcę bardzo serdecznie podziękować za ogromne wsparcie i nieoceniona pomoc w dopełnieniu formalności oraz w przygotowaniu pogrzebu naszej babci, Łucji.
  Za profesjonalizm, okazane zrozumienie oraz elastyczność. Za cierpliwość oraz takt.
  Zrobili Państwo dużo więcej niż moglibyśmy oczekiwać.

  Rodzina T. z Tarczyna
 • Polecam ten zakład z pełną odpowiedzialnością.
  Takiego pogrzebu jeszcze nie widziałam.
 • Pełen profesjonalizm. Polecam ten zakład.
 • Pełna profesja!!!
 • Pełen profesjonalizm ze strony firmy CHAOON Jana Erbera. Podziękowania za organizację pogrzebu.
 • OBSERWOWAŁEM CEREMONIĘ POGRZEBOWĄ ŚWIADCZONĄ PRZEZ PANA FIRMĘ I NA PEWNO W PRZYSZŁOŚCI SKORZYSTAM.
 • Profesjonalna firma pogrzebowa godna polecenia.
  Przygotowali ceremonie w każdym szczególe serdeczne podziękowania
 • Polecam tę firmę pod względem handlowym.
  Rzetelna firma z certyfikatem rzetelności interesy z nimi to czysta przyjemność
 • Serdeczne podziękowania dla zespołu firmy pogrzebowej Erber za pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej.
 • Ja i moja rodzina jesteśmy pełni uznania dla Zakładu pogrzebowego Pana Jana Erbera za fachową pomoc w chwili, kiedy żegnasz najbliższą Ci osobę. Dziekuję.
 • Zgadzam się! Firma godna polecenia!!! Karawany, załoga, oprawa muzyczna, kwiaty a nawet namiot nad trumnę na cmentarzu i wszystko naprawdę w przyzwoitych pieniądzach.
 • Firma zapewniająca fachową obsługę od początku do końca. Zajęli się wszystkim. Jeśli ktoś musi skorzystać z takich usług to polecam Firmę J.Erber.
 • WYRAZY UZNANIA DLA PANA JANA ERBERA I PANÓW Z OBSŁUGI ZA FACHOWĄ POMOC I WYROZUMIAŁOŚĆ W TRUDNEJ CHWILI
 • Serdeczne podziękowania dla Pana Jana za organizację pochówku mojego zmarłego brata, a w szczególności za pomoc w wypełnieniu dokumentacji i uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Dziękuję!!!!!
 • Podziękowania dla właściciela i zespołu firmy Chaoon z Grójca za fachową obsługę ceremonii pogrzebowej.
  Polecam firmę w 100 procentach.
 • Z pałą pewnością firma w pełni profesjonalna i godna polecenia, a świadczone usługi na najwyższym poziomie. Obsługa nie pozostawia żadnych wątpliwości co do fachowości.Bezkonkurencyjna firma w Grójcu.
 • Serdeczne podziękowania i wyrazy uznania dla Pana Jana i Panów z obsługi za profesjonalizm w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej.
CHAOON Droga do niebios firma pogrzebowa Jan Erber
CHAOON Droga do niebios firma pogrzebowa Jan Erber

Telefon: 605329876, 606727518
Adres: 05-600 Grójec, ul. Ks. Piotra Skargi 17
E-mail: chaoon@wp.pl

4,33 (42)

Dodano: 10-06-2012
Odsłon: 40443


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce