Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

ZAKŁAD POGRZEBOWY ,,LETHE

Zakład pogrzebowy "LETHE" świadczy usługi w sposób profesjonalny, oraz oferuje konkurencyjne ceny usług.Jako jedyny zakład w Warszawie ewentualną dopłatę rozkładamy na raty. Nasze usługi dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego klienta, tak by ostatnia droga bliskiej nam osoby, była godna, z szacunkiem i poszanowaniem uczuć religijnych.
Oferujemy: Bezgotówkowe rozliczenie zasiłku ZUS, reprezentowanie państwa w urzędach, trumny i urny(szeroki wybór), kremacje, (eksportację)odbiór ciała z domu zmarłego, tabliczki, stroiki na trumnę/urnę, wiązanki, wieńce, transport,kosmetykę pośmiertną,mistrza ceremonii,skrzypaczkę,trębacza, nekrologi, klepsydry, autokary, minibusy do uroczystości pogrzebowej, usługi kamieniarskie.
W naszej ofercie znajdziecie państwo również międzynarodowy transport zwłok.
Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej

Dodaj komentarz

Komentarze

 • nie mają w Warszawie konkurencji. tutaj jest i doświadczenie, i wiedza i właściwie podejście do klienta. Dziękujemy!
 • Dla nas zajmowali się sprowadzeniem ciała zmarłego zza granicy. Wiadomo że wiąże się z tym wiele formalności, zgód itp. To oni wzięli to wszystko na siebie. A że wiedzą co i jak to nie zajęło to długo. No i cena za usługę okazała się konkurencyjna w porównaniu do innych zakładów.
 • Ślicznie dziękujemy za wszystko: za pomoc, za wsparcie, za ogranizację pogrzebu i stypy.
 • Profesjonaliści w każdym calu. Zadbają o najmniejszy detal. Sprowadzili dla nas ciało naszego wujka z Niemiec. Nie musieliśmy się martwić o żadne formalności bo oni to świetnie wszystko sami ogarnęli.
 • Cieszę się, że trafilam właśnie do was, nie moglam wybrać lepiej. Dziękuje za wszystko. Pogrzeb był elegancki, własnie taki jaki chcielismy aby był
 • zdecydowanie polecam, najlepszy zaklad pogrzebowy w Warszawie
 • Lethe to zakład pogrzebowy, który świadczy usługi na poziomie. I nie mam na mysli tylko organizacji wszystkiego na 5 gwiazdek, ale też samo podejście do klienta.
 • Tutaj obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Pracownicy są kompetentni i taktowni przy załawianiu wszystkich formalności. Musze przyznać, że czułam się u nich bardzo komfortowo.
 • dziękuję za wszystko: za ogranizację pogrzebu oraz tak ważne wsparcie psychiczne podczas tego wszystkiego. Jesteście wspaniali!
 • Ceremonia pogrzebowa zaplanowana i zrealizowana przez ludzi z Lethe będzie dopięta na ostatni guzik. Pomyśleli naprawde o wszystkim (jak np. transport żałobników z cmentarza do restauracji). Bardzo sobie chwalę takie profesjonalne podejście.
 • Wieńce robią przepiękne, używają do nich bardzo ładnych i dobrej jakości kwiatów. A szybkość realizacji jest naprawdę imponująca.
 • Zadbają o każdy szczegół związany z organizacją ceremonii pogrzebowej. Można im to powierzyć w ciemno. Pogrzeb zorganizowany przez nich to będzie ceremonia na poziomie.
 • polecam, 5 gwiazdek. Zajmą się wszystkim !!!
 • fantastyczni ludzie! w tych ciężkich chwilach okazali się dla nas ogromnym wsparciem i zrozumieniem.
 • ida bardzo na rękę jeśli chodzi o kredytowanie pogrzebu, są nastawieni na zadowolenie klienta i są bardzo wyrozumiali
 • poleca, zakład pogrzebowy który daje z siebie wszystko, można na nich polegać
 • Robią tutaj przepiękne wiązanki ze świeżych kwiatów
 • zgłosiliśmy się do nich, aby pomogli nam zorganizować pogrzeb z urną. Przedstawili nam swoją ofertę i zaoferowali sie ze wszystkim mogą się zająć. Za kompleksowe usługi zapłaciliśmy coś około 2500zł i była możliwość kredytowania
 • serdecznie polecam, profesjonalny i uprzejmy zespół ludzi
 • Byli dla mnie ogromnym wsparciem w tym cieżkim czasie. Wszystkim się zajęli.
ZAKŁAD POGRZEBOWY ,,LETHE
ZAKŁAD POGRZEBOWY ,,LETHE

Telefon: 500-253-842, 502-832-474
Adres: 03-708 Warszawa, Kłopotowskiego 23/25
E-mail: kontakt@lethewarszawa.pl

5,00 (5)

Dodano: 20-07-2013
Odsłon: 8736


Ostatnie opinie firm

Nowości

Zarządca cmentarzy komunalnych w Oławie
12-02-2024
Zarządzanie miejskimi nekropoliami w naszej lokalności pozostaje...
14-05-2012
360 kwater jest obecnie nieopłacona. Jeżeli rodziny szybko ...
03-01-2012
USTAWA z dnia 26 maja 2011 r.
Zamiast kremacji - Upłynnianie
08-09-2011
Jedna z brytyjskich firm zainstalowała w domu pogrzebowym n...
Powstanie krematorium zwłok w Bydgoszczy
02-09-2011
Budowa spopielarni zwłok rozpoczęła się w gminie Białe Błota k. ...
Najpierw msza, potem kremacja. Kościół chce zmienić pogrzebowe zwyczaje
12-08-2011
Jeżeli msza pogrzebowa, to ciało ma być w trumnie. Kremować możn...
Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce