Transport zwłok współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

ZAKŁAD POGRZEBOWY ,,LETHE

Zakład pogrzebowy "LETHE" świadczy usługi w sposób profesjonalny, oraz oferuje konkurencyjne ceny usług.Jako jedyny zakład w Warszawie ewentualną dopłatę rozkładamy na raty. Nasze usługi dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego klienta, tak by ostatnia droga bliskiej nam osoby, była godna, z szacunkiem i poszanowaniem uczuć religijnych.
Oferujemy: Bezgotówkowe rozliczenie zasiłku ZUS, reprezentowanie państwa w urzędach, trumny i urny(szeroki wybór), kremacje, (eksportację)odbiór ciała z domu zmarłego, tabliczki, stroiki na trumnę/urnę, wiązanki, wieńce, transport,kosmetykę pośmiertną,mistrza ceremonii,skrzypaczkę,trębacza, nekrologi, klepsydry, autokary, minibusy do uroczystości pogrzebowej, usługi kamieniarskie.
W naszej ofercie znajdziecie państwo również międzynarodowy transport zwłok.
Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej

Dodaj komentarz

Komentarze

 • serdecznie polecam, profesjonalny i uprzejmy zespół ludzi
 • Byli dla mnie ogromnym wsparciem w tym cieżkim czasie. Wszystkim się zajęli.
 • zgłosiliśmy sie do lethe, aby przygotowali oprawę kwiatową na pogrzeb. bez problemu dogadaliśmy się z nimi co do szczegółów - jakie kwiaty, wieńce, wiązanki, stroiki, ile tego, z ceną też nie było problemu.
 • W Warszawie nie ma lepszego zakładu pogrzebowego. I tutaj mam na myśli zarówno podejście do klienta, zakres usług, jak i ceny. Są uczciwy, nie zdzierają z klienta i nie wykorzystują tego że człowiek cierpi. Pracownicy są empatyczni i pełni taktu.
 • Zrozumienie, współczucie, chęć pomocy - to z tym się spotkałam, kiedy zwróciłam się do nich po pomoc w organizacji pogrzebu. Fantastyczni ludzie!!!
 • tam pracują odpowiedni ludzi, którzy wiedzą jak się zachować. I to mnie własnie najbardziej urzekło. Ich podejście do nas pełne empatii i zrozumienia sytuacji
 • robią piękne wiązanki z kwiatów. Takie małe dzieła sztuki wręcz. A kwiaty wybierają te najlepsze. Jak kupować wieńce to tylko tutaj.
 • Świetne podejście do klienta. Otwarci, pełni współczucia i empatyczni pracownicy sprawiają, że sprawy związane z pogrzebem nie są takie straszne
 • jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu z jakim się tutaj spotkałam. Potrafią pomóc, doradzić odpowiednią trumnę, czy sposób w jaki zorganizować stypę. Wszystko poszło gładko dzięki nim. Dziękuję za pomoc
 • zajęli się wszystkim od a do z. Nawet w urzędzie nas reprezentowali a potem my się rozliczyliśmy bezgotówkowo z zasiłku zus. Naprawdę polecam
 • Porządna i uczciwa firma!!! Dziękujemy za załatwienie wszystkich formalności i będziemy polecać Was dalej!!!
 • zasługują na jak najwyższą ocenę. To są ludzie którzy pomogą w trudnej sytuacji i wezmą na swoje barki organizację całej ceremonii pogrzebowej
 • nasz przyjaciel miał wypadek we Włoszek i chcieliśmy sprowadzić jego ciało do Polski. Nie wiedzieliśmy nawet od czego zacząć, ale całe szczęście trafiliśmy do Lethe, gdzie pracownicy nam pomogli ze wszystkim. Profesjonalnie podeszli do sprawy i sprawnie im to poszło.
 • tutaj pracują ludzie, na których można liczyć. We wszystkim pomogą i doradzą. I do tego zorganizują cały pogrzeb i stypę na tip top. Zagwarantowali nam piękną oprawę pogrzebu. Dzięki temu mogliśmy pożegnać dziadka w odpowiedni sposób na jaki zasługiwał.
 • Profesjonaliści w branży z dobrym podejściem do klienta
 • nie będę się tutaj jakość szczególnie rozpisywała. Po prostu profesjonalne usługi pogrzebowe + rozsądne ceny
 • Mają spory wybór trumien: w różnych cenach, z różnych materiałów, w różnych rozmiarach. generalnie pomogą z wyborem odpowiedniego modelu. Do tego jeszcze mogą zająć się organizacją pogrzebu. My jesteśmy zadowoleni z ich obsługi
 • indywidualne podejście do klienta i takie wsparcie ze strony personelu - polecam, profesjonalny zakład pogrzebowy
 • Zakład nastawiony na faktyczną pomoc, a nie zdzieranie kasy z klienta. Idą na rękę podczas płatności i nawet rozkładają na raty. We wszystkim wyręczą żałobników i zajmą się każdym elementem pogrzebu.
 • konkurencyjne ceny za usługi pogrzebowe, a do tego możliwość rozłożenia płatności na raty - to w tej branży naprawdę rzadko się zdarza. Podchodzą do klienta i zmarłego z ogromnym szacunkiem i empatią.
ZAKŁAD POGRZEBOWY ,,LETHE
ZAKŁAD POGRZEBOWY ,,LETHE

Telefon: 500-253-842, 502-832-474
Adres: 03-708 Warszawa, Kłopotowskiego 23/25
E-mail: kontakt@lethewarszawa.pl

5,00 (5)

Dodano: 20-07-2013
Odsłon: 6200


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce