Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Profesjonalna obsługa pogrzebów od A do Z.
- kompleksowa obsługa pogrzebów katolickich, świeckich i innych wyznań
- kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS i KRUS
- transport zmarłych z miejsca zgonu
- kremacja
- duży wybór trumien oraz urn
- organizacja transportu dla osób starszych i niepełnosprawnych
- organizacja konsolacji
- duży wybór kwiatów
- oprawa muzyczna

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Dziękuję właścicielom i pracownikom firmy Zakład Pogrzebowy Pruszyński za życzliwość i kompleksową pomoc przy organizacji pogrzebu. Wszystko było w najlepszym gatunku, na czas i taktownie prezentowane. Pan Marcin Pruszyński i jego żona doradzali najlepsze wyjścia z trudnych sytuacji i co ważne, tam gdzie było to możliwe, podpowiadali tańsze rozwiązania. Nie naciskano na żadne rozwiązania, odpowiadano na dręczące nas pytania, rozwiewano z miłym uśmiechem nasze wątpliwości. Polecam tę firmę każdemu, kto stoi przed koniecznością wyboru firmy, która pomoże godnie pochować bliskich.
  Grzegorz J. Korwin-Szymanowski
 • Odejście bliskiej osoby jest zawsze związane z bólem i wielkim smutkiem, ja miałam w tym
  nieszczęściu szczęście, że organizację pogrzebu mojego brata Bogdana Łapińskiego powierzyłam Panu Marcinowi Pruszyńskiemu. Tu spotkałam się z pełnym profesjonalizmem wszystkich pracowników , z empatią, współczuciem i serdecznym doradzaniem.
  Jeśli musimy przechodzić w swoim życiu takie właśnie chwile to warto mieć do pomocy takich ludzi jak państwo Pruszyńscy Ela i Marcin oraz ich pracownicy, bardzo im dziękuję i polecam każdemu kto będzie musiał zmierzyć się z takim wyzwaniem jak pogrzeb bliskich.
 • Dzień dobry ,

  informuję iż wystawiłem na sprzedaż adres www.przewozzwlok.pl

  Zwycięzca licytacji może przekierować ten adres na swoją stronę

  internetową , a co za tym idzie będzie miał więcej klientów .

  Poniżej znajduje się odnośnik do rozpoczętej licytacji

  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2507938/

  Pozdr awiam S. Kołodziejczyk tel. +48 502 372 049
 • Serdecznie dziękujemy firmie Pruszyński i jej pracownikom, a szczególnie p. Marcinowi za przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszej Mamy. Dziękujemy za profesjonalizm, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, dbałość o szczegóły oraz zrozumienie i wsparcie, którego nam udzielili. Polecamy firmę każdemu, kto chce przejść trudny okres związany ze śmiercią bliskiej osoby bez dodatkowych stresów i zmartwień.
 • Odejście z grona żyjących matki, to ogromna strata. Pozostawieni na ziemi bliscy zmagają się z bólem i wszechogarniającą pustką. Niestety muszą w tym trudnym czasie, stawić czoła wszelkim formalnościom, których jest ogrom.
  I w tym właśnie momencie na naszej drodze pojawił się Anioł w cielesnej powłoce - Pan Marcin Pruszyński z Zakładu Pogrzebowego w Warszawie przy ulicy Powązkowskiej 24 wraz ze współpracownikami.
  Człowiek o wielkiej wrażliwości na nieszczęście drugiego człowieka. Żadne słowa nie są w stanie opisać naszej wdzięczności dla tych ludzi, za wsparcie i pomoc jaką nam okazali w tak trudnej sytuacji.
  Po paru miesiącach od pogrzebu, los ponownie zetknął nas z Panem Marcinem Pruszyńskim, który ponownie pomógł nam pokonać formalności i dzięki jego wiedzy, mogłyśmy dokonać wymiany rodzinnego nagrobka na nowy i dokonać na nim stosownych zapisów.
  Panie Marcinie, bardzo dziękujemy za okazane serce i pomoc.
  Dla nas zarówno Pan jak i Pana współpracownicy pozostaniecie ziemskimi Aniołami.
  Ewa Dworzycka i Hanna Hryniów.
 • Po raz kolejny zwróciliśmy się o pomoc w organizacji pogrzebu do Zakładu Pogrzebowego Pruszyński. Jak zwykle okazano nam wielką pomoc i wsparcie. Pan Marcin i jego współpracownicy są niezwykle profesjonalni, pełni empatii, a przy tym wszystkim są wspaniałymi ludźmi. Widać i czuć, że to co robią- robią z pasją i ogromną dbałością o szczegóły. Zawsze wszystko jest dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik" , a nawet i ponad to. Atmosfera w firmie jest naprawdę rodzinna, a to daje nam- klientom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Bardzo, bardzo dziękuję Panu Marcinowi, jego Rodzinie i współpracownikom za pomoc. Naprawdę uwielbiam Was- jesteście wspaniali.
  Beata Purzycka
 • Składam serdeczne podziękowania Zakładowi Pogrzebowemu PRUSZYŃSKI za organizację pogrzebu mojej Mamy. Dziękuję za wszelaką pomoc i wsparcie jakich doświadczyliśmy ze strony wszystkich osób z którymi mieliśmy kontakt. Na każdym etapie przygotowań - zabrania ciała z domu, ostatniego pożegnania i samego pogrzebu cechował ich profesjonalizm, cierpliwość i dbałość o każdy szczegół.
  Polecam zakład Pana Marcina Pruszyńskiego, który godnie towarzyszył w ostatniej drodze mojej Mamy z całą naszą rodziną.
 • Bardzo dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny Zakładowi pogrzebowemu Prószyński za organizację pogrzebu mojej Mamy. Wszystko odbyło się z niezwykłą powagą i elegancją. Na każdym etapie: zabrania ciała z domu, pożegnania ciała przed kremacją oraz pogrzebu wykazywali się ogromną cierpliwością i dbałością o szczegóły, o których my nawet byśmy nie pomyśleli.
  Liczna obsada „Prószyńskiego”, ich stroje, zachowanie, sposób ułożenia wieńców i kwiatów, sprawił, że pogrzeb był bardzo uroczysty. Mamie by się podobał.
 • „Pruszyński – Całodobowe Usługi Pogrzebowe”, to nie tylko firma. Naszym zdaniem to przyjaciele pomagający w pogrzebie, pomagający w cierpieniu i smutku. Przyjaciele na których można polegać i którzy nigdy nie zawiodą i wesprą w ciężkich chwilach. Przy ich pomocy pochowaliśmy mamę i pięć miesięcy później ojca i kiedy nadejdzie kres naszej drogi lub naszych bliskich, też będą przy nas.
  Dziękujemy za okazane serce,
  Rodzina Borowskich
 • Dziś pożegnaliśmy nasz ukochaną babcię.

  Dzięki profesjonalizmowi, dbaniu o najmniejszy szczegół Pana Marcina oraz o jego zaangażowanie cała ceremonia pogrzebowa począwszy od pożegnania do pochówku przebiegła w zadumie i spokoju najbliższych.

  Cała rodzina bardzo dziękuje za przygotowanie pogrzebu.

  Zakład Pogrzebowy Pruszyński jest godny polecenia.
 • Kiedy córka traci najbliższą osobę Matkę oczekuje od zakładu usług pogrzebowych profesjonalizmu, ciepła i nienachalnego traktowania. I właśnie z taką obsługą się spotkałam. Wszystko zostało załatwione bardzo profesjonalnie na każdym etapie. Szczególnie przygotowanie Mamy do tzw. identyfikacji i ostatniego pożegnania w kaplicy. Sama organizacja pogrzebu była dla mnie i mojej rodziny ogromnym zaskoczeniem. Pan Pruszyński służył w każdym momencie uroczystości pomocą. Wykonywał to bardzo dyskretnie i z klasą. Polecam wszystkim zakład Pana Pruszyńskiego.

  Z wyrazami szacunku,

  Bogumiła Niewiadomska
 • Uroczystość pogrzebu mojego Taty była przygotowana i przeprowadzona przez Zakład Pana Pruszyńskiego profesjonalnie, perfekcyjnie z wysoką kulturą i głębokim zrozumieniem sytuacji rodziny w żałobie. Mimo, że pogrzeb miał miejsce 100 km od Warszawy wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić tę Firmę każdemu, kto znajdzie się w sytuacji straty bliskiej osoby. Za wszystko dziękuję.
 • Uroczystość zorganizowana przez Zakład Pogrzebowy Pruszyński była niezwykle profesjonalna. Dzięki wsparciu Pana Marcina i dbałości o każdy szczegół, nasza rodzina mogła w pełni oddać się żałobie. Pani Małgosia to bardzo staranna osoba, która pomogła nam w kwestiach organizacyjnych. Polecam usługi tego domu i jeszcze raz za wszystko dziękuję.
 • Chciałabym w imieniu swoim oraz całej rodziny podziękować Zakładowi Pogrzebowemu Pruszyński za profesjonalne przygotowanie pogrzebu naszej Cioci. W tym trudnym dla nas okresie służyli nam wszelką pomocą, wykazali się niezwykłym profesjonalizmem a ceremonia pogrzebowa została przeprowadzona z wielką starannością. Jesteśmy mieszkańcami Trójmiasta i to dzięki p. Marcinowi, p. Małgosi oraz wszystkim pracownikom firmy Pruszyński uroczystość pożegnania naszej Cioci odbyła się bez najmniejszych komplikacji profesjonalnie i z wielkim szacunkiem dla rodziny, a także zmarłej osoby. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko całemu personelowi firmy oraz polecamy usługi państwa Pruszyńskich.
 • W imieniu swoim i całej rodziny bardzo dziękuję ZP Pruszyński za profesjonalną a przede wszystkim pełną empatii obsługę pogrzebu mojej mamy. Czuliśmy się zaopiekowani i czuliśmy jak duży szacunek wobec mamy i rodziny wykazuje Pan Pruszyński i cała ekipa.

  Bardzo dziękujemy.

  Szczerze polecam usługi Zakładu Pogrzebowego Pruszyński.
 • W imieniu własnym oraz córek serdecznie dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu Pruszyński za kompleksową i niebywale profesjonalną obsługę pogrzebu męża. Pan Marcin z rodziną oraz pani Małgosia wykazali się niezwykłą empatią i przeprowadzili cały proces pochówku z wielkim szacunkiem dla zmarłego oraz całej rodziny. Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy usługi państwa Pruszyńskich.
 • Najwyższe wyrazy szacunku i uznania za profesjonalizm, niezwykłą staranność i terminowość usług, oprawę uroczystości, ogromną dbałość o szczegóły wizualizacji pochówku naszej przyjaciółki Powstańca Warszawskiego ps. Danusia.
  Hołd oddawany Powstańcom Warszawskim w czasie ceremonii ich pochówku przez Pana Marcina Pruszyńskiego i wszystkich współpracowników zasługuje na wyjątkowe uznanie i serdeczne podziękowanie.
  Opieka nad uczestnikami ceremonii pochówku w czasie upału nadzwyczajna a białe i czerwone róże na pożegnanie zapamiętamy na zawsze.
  Polecamy Firmę Pruszyński - to najwyższy standard !!!
 • Zakład, który z rodziną możemy w pełni polecić. Profesjonalizm, empatia, a także wyjście z własną inicjatywą by godnie uhonorować Powstańca. Bardzo dziękujemy za pomoc w trudnych chwilach, nieustanny kontakt i dopilnowanie wszystkich szczegółów. Państwa wsparcie i oprawa pogrzebu bardzo nam pomogła przeżyć te ciężkie chwile. Serdecznie dziękujemy
 • Składam serdeczne podziękowania, w imieniu własnym i dwojga dzieci, za przeprowadzenie z wielką empatią, taktem i szacunkiem ceremonii pogrzebowej naszej kochanej żony i matki. Mimo utrudnień spowodowanych przeprowadzeniem nabożeństwa żałobnego poza obrębem cmentarza powązkowskiego cały przebieg ceremonii był nienaganny i pozwalał nam skupić się tylko na najważniejszym - ostatnim pożegnaniu zmarłej. Właścicielowi i jego współpracownikom wielkie dzięki.
 • Bardzo dziękuję za profesjonalną i godną organizację ceremonii pogrzebowej mojej Mamy na Starych Powązkach. W tych trudnych chwilach właściciele i pracownicy zakładu pogrzebowego Pruszyński wykazują wsparcie i głębokie zrozumienie uczuć. Dziękuję serdecznie i szczerze polecam.
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Telefon: 513804664
Adres: Warszawa, Powązkowska 24
E-mail: biuro@pruszynski.waw.pl
WWW: www.pruszynski.waw.pl

4,16 (56)

Dodano: 15-06-2015
Odsłon: 42419


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce