Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Profesjonalna obsługa pogrzebów od A do Z.
- kompleksowa obsługa pogrzebów katolickich, świeckich i innych wyznań
- kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS i KRUS
- transport zmarłych z miejsca zgonu
- kremacja
- duży wybór trumien oraz urn
- organizacja transportu dla osób starszych i niepełnosprawnych
- organizacja konsolacji
- duży wybór kwiatów
- oprawa muzyczna

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Serdecznie dziękuję Panu Pruszyńskiemu oraz wszystkim pracownikom za zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy. Od pierwszej do ostatniej chwili czułem wsparcie, życzliwość i pomoc, która w tak trudnych chwilach jest niezwykle potrzebna. To nie tylko pełny profesjonalizm, ale także autentyczna życzliwość i chęć pomocy.
 • Pełny profesjonalizm! W skali od 1do 10 oczywiście nota najwyższa. Wczoraj pochowałem Tatę! Dziękuję bardzo firmie \\\\\\\\\\\\\\\"Pruszyński\\\\\\\\\\\\\\\" za wszystko co zrobiła dla mojej mamy i nas wszystkich. Jeszcze raz serdeczne podziękowania za pomoc w tych trudnych dla nas chwilach,!
 • Serdecznie dziękuję firmie " Pruszyński" za pomoc i bardzo profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojego Taty, który odbył się 29.07.2021r. Tata zmarł nagle, w mojej obecności. Polecono mi rodzinną firmę "Pruszyński" i to był najlepszy wybór. Pan Marcin i Pani Elżbieta wykazali się empatią i zrozumieniem sytuacji klienta, tworząc atmosferę zaufania i otuchy. Bardzo pomogli przy załatwieniu wielu spraw i niezbędnych formalności związanych z pogrzebem, jego przygotowaniem, jak również z wyborem Mistrza Ceremonii. Uważam, że firma "Pruszyński" zasługuje na pełne zaufanie i polecenie jej usług.
 • Pragnę bardzo serdecznie podziękować Pani Elżbiecie, Panu Marcinowi i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wyjątkowego pogrzebu wyjątkowej osoby -- mojej Mamy.

  Firma Pruszyński pomogła mi w zaplanowaniu każdego detalu: wyborze najpiękniejszego bukietu; najpiękniejszej trumny i wreszcie najbardziej godnego miejsca na pochowanie mojej Mamy. Pan Marcin wraz z zespołem był dostępny całą dobę, aby upewnić się, że wszystko przebiegnie perfekcyjnie. Dzięki temu miałem możliwość podmiany muzyki dosłownie w ostatniej chwili na skomponowaną specjalnie dla Mamy. Poświęcił nawet swój czas, aby osobiście zaprezentować nam dostępne miejsca na cmentarzu czy też miejsca do zorganizowania konsolacji.

  Szczególne słowa uznania należą się Panu Marcinowi za błyskawiczną pomoc udzieloną (osobiście!) osobie, która zemdlała w kościele na skutek upałów.

  Ogromne dzięki za Waszą empatię, wsparcie, piękne kwiaty i szczere współczucie w tym trudnym czasie. Dziękuję również za róże od Zakładu, które członkowie rodziny mogli symbolicznie wrzucić do grobu, za skrzypka w kościele i za piękną piosenkę Violetty Villas na pożegnanie Mamy.

  Gdyby wszystkie polskie firmy były choć w połowie tak profesjonalne jak Zakład Pogrzebowy Pruszyński, to nie my byśmy skręcali Zachodowi śrubki, tylko nam by skręcano śrubki.

  Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję,
  Bartosz Dąbrowski
 • Dziękuję właścicielom i pracownikom firmy Zakład Pogrzebowy Pruszyński za życzliwość i kompleksową pomoc przy organizacji pogrzebu. Wszystko było w najlepszym gatunku, na czas i taktownie prezentowane. Pan Marcin Pruszyński i jego żona doradzali najlepsze wyjścia z trudnych sytuacji i co ważne, tam gdzie było to możliwe, podpowiadali tańsze rozwiązania. Nie naciskano na żadne rozwiązania, odpowiadano na dręczące nas pytania, rozwiewano z miłym uśmiechem nasze wątpliwości. Polecam tę firmę każdemu, kto stoi przed koniecznością wyboru firmy, która pomoże godnie pochować bliskich.
  Grzegorz J. Korwin-Szymanowski
 • Odejście bliskiej osoby jest zawsze związane z bólem i wielkim smutkiem, ja miałam w tym
  nieszczęściu szczęście, że organizację pogrzebu mojego brata Bogdana Łapińskiego powierzyłam Panu Marcinowi Pruszyńskiemu. Tu spotkałam się z pełnym profesjonalizmem wszystkich pracowników , z empatią, współczuciem i serdecznym doradzaniem.
  Jeśli musimy przechodzić w swoim życiu takie właśnie chwile to warto mieć do pomocy takich ludzi jak państwo Pruszyńscy Ela i Marcin oraz ich pracownicy, bardzo im dziękuję i polecam każdemu kto będzie musiał zmierzyć się z takim wyzwaniem jak pogrzeb bliskich.
 • Serdecznie dziękujemy firmie Pruszyński i jej pracownikom, a szczególnie p. Marcinowi za przygotowanie ceremonii pogrzebowej naszej Mamy. Dziękujemy za profesjonalizm, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, dbałość o szczegóły oraz zrozumienie i wsparcie, którego nam udzielili. Polecamy firmę każdemu, kto chce przejść trudny okres związany ze śmiercią bliskiej osoby bez dodatkowych stresów i zmartwień.
 • Odejście z grona żyjących matki, to ogromna strata. Pozostawieni na ziemi bliscy zmagają się z bólem i wszechogarniającą pustką. Niestety muszą w tym trudnym czasie, stawić czoła wszelkim formalnościom, których jest ogrom.
  I w tym właśnie momencie na naszej drodze pojawił się Anioł w cielesnej powłoce - Pan Marcin Pruszyński z Zakładu Pogrzebowego w Warszawie przy ulicy Powązkowskiej 24 wraz ze współpracownikami.
  Człowiek o wielkiej wrażliwości na nieszczęście drugiego człowieka. Żadne słowa nie są w stanie opisać naszej wdzięczności dla tych ludzi, za wsparcie i pomoc jaką nam okazali w tak trudnej sytuacji.
  Po paru miesiącach od pogrzebu, los ponownie zetknął nas z Panem Marcinem Pruszyńskim, który ponownie pomógł nam pokonać formalności i dzięki jego wiedzy, mogłyśmy dokonać wymiany rodzinnego nagrobka na nowy i dokonać na nim stosownych zapisów.
  Panie Marcinie, bardzo dziękujemy za okazane serce i pomoc.
  Dla nas zarówno Pan jak i Pana współpracownicy pozostaniecie ziemskimi Aniołami.
  Ewa Dworzycka i Hanna Hryniów.
 • Po raz kolejny zwróciliśmy się o pomoc w organizacji pogrzebu do Zakładu Pogrzebowego Pruszyński. Jak zwykle okazano nam wielką pomoc i wsparcie. Pan Marcin i jego współpracownicy są niezwykle profesjonalni, pełni empatii, a przy tym wszystkim są wspaniałymi ludźmi. Widać i czuć, że to co robią- robią z pasją i ogromną dbałością o szczegóły. Zawsze wszystko jest dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik" , a nawet i ponad to. Atmosfera w firmie jest naprawdę rodzinna, a to daje nam- klientom poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Bardzo, bardzo dziękuję Panu Marcinowi, jego Rodzinie i współpracownikom za pomoc. Naprawdę uwielbiam Was- jesteście wspaniali.
  Beata Purzycka
 • Składam serdeczne podziękowania Zakładowi Pogrzebowemu PRUSZYŃSKI za organizację pogrzebu mojej Mamy. Dziękuję za wszelaką pomoc i wsparcie jakich doświadczyliśmy ze strony wszystkich osób z którymi mieliśmy kontakt. Na każdym etapie przygotowań - zabrania ciała z domu, ostatniego pożegnania i samego pogrzebu cechował ich profesjonalizm, cierpliwość i dbałość o każdy szczegół.
  Polecam zakład Pana Marcina Pruszyńskiego, który godnie towarzyszył w ostatniej drodze mojej Mamy z całą naszą rodziną.
 • Bardzo dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny Zakładowi pogrzebowemu Prószyński za organizację pogrzebu mojej Mamy. Wszystko odbyło się z niezwykłą powagą i elegancją. Na każdym etapie: zabrania ciała z domu, pożegnania ciała przed kremacją oraz pogrzebu wykazywali się ogromną cierpliwością i dbałością o szczegóły, o których my nawet byśmy nie pomyśleli.
  Liczna obsada „Prószyńskiego”, ich stroje, zachowanie, sposób ułożenia wieńców i kwiatów, sprawił, że pogrzeb był bardzo uroczysty. Mamie by się podobał.
 • „Pruszyński – Całodobowe Usługi Pogrzebowe”, to nie tylko firma. Naszym zdaniem to przyjaciele pomagający w pogrzebie, pomagający w cierpieniu i smutku. Przyjaciele na których można polegać i którzy nigdy nie zawiodą i wesprą w ciężkich chwilach. Przy ich pomocy pochowaliśmy mamę i pięć miesięcy później ojca i kiedy nadejdzie kres naszej drogi lub naszych bliskich, też będą przy nas.
  Dziękujemy za okazane serce,
  Rodzina Borowskich
 • Dziś pożegnaliśmy nasz ukochaną babcię.

  Dzięki profesjonalizmowi, dbaniu o najmniejszy szczegół Pana Marcina oraz o jego zaangażowanie cała ceremonia pogrzebowa począwszy od pożegnania do pochówku przebiegła w zadumie i spokoju najbliższych.

  Cała rodzina bardzo dziękuje za przygotowanie pogrzebu.

  Zakład Pogrzebowy Pruszyński jest godny polecenia.
 • Kiedy córka traci najbliższą osobę Matkę oczekuje od zakładu usług pogrzebowych profesjonalizmu, ciepła i nienachalnego traktowania. I właśnie z taką obsługą się spotkałam. Wszystko zostało załatwione bardzo profesjonalnie na każdym etapie. Szczególnie przygotowanie Mamy do tzw. identyfikacji i ostatniego pożegnania w kaplicy. Sama organizacja pogrzebu była dla mnie i mojej rodziny ogromnym zaskoczeniem. Pan Pruszyński służył w każdym momencie uroczystości pomocą. Wykonywał to bardzo dyskretnie i z klasą. Polecam wszystkim zakład Pana Pruszyńskiego.

  Z wyrazami szacunku,

  Bogumiła Niewiadomska
 • Uroczystość pogrzebu mojego Taty była przygotowana i przeprowadzona przez Zakład Pana Pruszyńskiego profesjonalnie, perfekcyjnie z wysoką kulturą i głębokim zrozumieniem sytuacji rodziny w żałobie. Mimo, że pogrzeb miał miejsce 100 km od Warszawy wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić tę Firmę każdemu, kto znajdzie się w sytuacji straty bliskiej osoby. Za wszystko dziękuję.
 • Uroczystość zorganizowana przez Zakład Pogrzebowy Pruszyński była niezwykle profesjonalna. Dzięki wsparciu Pana Marcina i dbałości o każdy szczegół, nasza rodzina mogła w pełni oddać się żałobie. Pani Małgosia to bardzo staranna osoba, która pomogła nam w kwestiach organizacyjnych. Polecam usługi tego domu i jeszcze raz za wszystko dziękuję.
 • Chciałabym w imieniu swoim oraz całej rodziny podziękować Zakładowi Pogrzebowemu Pruszyński za profesjonalne przygotowanie pogrzebu naszej Cioci. W tym trudnym dla nas okresie służyli nam wszelką pomocą, wykazali się niezwykłym profesjonalizmem a ceremonia pogrzebowa została przeprowadzona z wielką starannością. Jesteśmy mieszkańcami Trójmiasta i to dzięki p. Marcinowi, p. Małgosi oraz wszystkim pracownikom firmy Pruszyński uroczystość pożegnania naszej Cioci odbyła się bez najmniejszych komplikacji profesjonalnie i z wielkim szacunkiem dla rodziny, a także zmarłej osoby. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko całemu personelowi firmy oraz polecamy usługi państwa Pruszyńskich.
 • W imieniu swoim i całej rodziny bardzo dziękuję ZP Pruszyński za profesjonalną a przede wszystkim pełną empatii obsługę pogrzebu mojej mamy. Czuliśmy się zaopiekowani i czuliśmy jak duży szacunek wobec mamy i rodziny wykazuje Pan Pruszyński i cała ekipa.

  Bardzo dziękujemy.

  Szczerze polecam usługi Zakładu Pogrzebowego Pruszyński.
 • W imieniu własnym oraz córek serdecznie dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu Pruszyński za kompleksową i niebywale profesjonalną obsługę pogrzebu męża. Pan Marcin z rodziną oraz pani Małgosia wykazali się niezwykłą empatią i przeprowadzili cały proces pochówku z wielkim szacunkiem dla zmarłego oraz całej rodziny. Bardzo dziękujemy i szczerze polecamy usługi państwa Pruszyńskich.
 • Najwyższe wyrazy szacunku i uznania za profesjonalizm, niezwykłą staranność i terminowość usług, oprawę uroczystości, ogromną dbałość o szczegóły wizualizacji pochówku naszej przyjaciółki Powstańca Warszawskiego ps. Danusia.
  Hołd oddawany Powstańcom Warszawskim w czasie ceremonii ich pochówku przez Pana Marcina Pruszyńskiego i wszystkich współpracowników zasługuje na wyjątkowe uznanie i serdeczne podziękowanie.
  Opieka nad uczestnikami ceremonii pochówku w czasie upału nadzwyczajna a białe i czerwone róże na pożegnanie zapamiętamy na zawsze.
  Polecamy Firmę Pruszyński - to najwyższy standard !!!
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Telefon: 513804664
Adres: Warszawa, Powązkowska 24
E-mail: biuro@pruszynski.waw.pl
WWW: http://www.pruszynski.waw.pl

4,11 (57)

Dodano: 15-06-2015
Odsłon: 49797


Ostatnie opinie firm

Nowości

Zarządca cmentarzy komunalnych w Oławie
12-02-2024
Zarządzanie miejskimi nekropoliami w naszej lokalności pozostaje...
14-05-2012
360 kwater jest obecnie nieopłacona. Jeżeli rodziny szybko ...
03-01-2012
USTAWA z dnia 26 maja 2011 r.
Zamiast kremacji - Upłynnianie
08-09-2011
Jedna z brytyjskich firm zainstalowała w domu pogrzebowym n...
Powstanie krematorium zwłok w Bydgoszczy
02-09-2011
Budowa spopielarni zwłok rozpoczęła się w gminie Białe Błota k. ...
Najpierw msza, potem kremacja. Kościół chce zmienić pogrzebowe zwyczaje
12-08-2011
Jeżeli msza pogrzebowa, to ciało ma być w trumnie. Kremować możn...
Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce