Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Muzyka na pogrzeb TRĄBKA, SKRZYPCE, śpiew, organy, kwartet smyczkowy

Profesjonalna oprawa muzyczna pogrzebu w kaplicy, kościele i na cmentarzu.
W repertuarze "Ave Maria" Bacha-Gounoda, "Cisza","Ave Maria" Schuberta, "Ave Maria" Cacciniego, Preludium c-moll i h-moll Chopina, "Aria na strunie G" Bacha,"Panis Angelicus" i inne stosowne utwory. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonać również utwory na życzenie. Wykonujemy usługi oprawy muzycznej na każdym instrumencie.
Do Państwa dyspozycji są między innymi SKRZYPCE, TRĄBKA, SAKSOFON, KWARTET SMYCZKOWY, ORGANY,ŚPIEW SOLOWY DAMSKI ORAZ MĘSKI i inne instrumenty na zamówienie.

Firma zrzesza zawodowych muzyków najwyższej klasy, absolwentów Akademii Muzycznej oraz pracowników Filharmonii Łódzkiej i Teatru Wielkiego.
Wykonujemy oprawy muzyczne pogrzebów od ponad 20 lat przez co gwarantujemy pełen profesjonalizm, elegancję i dyskrecję.

Oferujemy usługi w województwie łódzkim, mazowieckim, ale dojedziemy w każde miejsce w Polsce. Miasta w których graliśmy to m.in.
Łódź, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Głowno, Łęczyca, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Koluszki, Ozorków, Łask, Tomaszów Mazowiecki, Bedoń, Opoczno, Sieradz, Zduńska Wola, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Warszawa i wiele innych.

Nasze portfolio:

https://youtu.be/MoZXApoFZNI
https://youtu.be/Hkz ACGJxgQk

https://youtu.be/cxkKV0UDOGs
https://youtu.be/5vDDd 4xDM-A
https://youtu.be/pfYb-7B_KTQ

Dodaj komentarz

Muzyka na pogrzeb TRĄBKA, SKRZYPCE, śpiew, organy, kwartet smyczkowy
Muzyka na pogrzeb TRĄBKA, SKRZYPCE, śpiew, organy, kwartet smyczkowy

Telefon: 691543414
E-mail: skrzypaczka99@gmail.com

Dodano: 15-12-2020
Odsłon: 1225


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce