Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

BONGO Międzynarodowy Transport zwłok

Marka BONGO pojawiła się na międzynarodowym rynku pogrzebowym w 1958 r. Przez ponad pięćdziesiąt lat zyskaliśmy doświadczenie, wiedzę oraz kontakty jakimi nikt na polskim rynku funeralnym nie jest w stanie nam dorównać. Nasza znajomość prawa międzynarodowego, zwyczajów i obrządków w poszczególnych krajach czy religiach to doświadczenie zdobyte nie tylko dzięki dziesiątkom tysięcy wykonywanych usług pogrzebowych często skomplikowanych jak przewozy z Chin, Indii, Iranu, Iraku, to również ciągłe doskonalenie naszej kadry poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez światowe i krajowe stowarzyszenia funeralne

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Serdecznie dziękuje firmie Bongo a w szczególności Panu Bartłomiejowi Kupiskowi za fachowość, profesjonalizm oraz zaangażowanie w szybkie sprowadzenie ciała mojej siostry z Londynu. Firma została polecona najpierw przez Ambasadę RP w Wielkiej Brytanii a potem jeszcze przez firmę Universum w Poznaniu, jako rzetelny partner. Nie mylili się. Od samego początku świetny kontakt oraz błyskawiczne informowanie o załatwieniu każdego kolejnego kroku z niezliczonej ilości formalności, które załatwiali. To bardzo ważne w tak trudnych dla rodziny chwilach. Sam transport wyjechał z Polski jeszcze przed uzyskaniem zgody na wwiezienie ciała do kraju, aby przyspieszyć proces do granic możliwości. Dzięki bardzo ludzkiemu podejściu do sprawy oraz dużej empatii siostra wróciła do kraju we "Wszystkich Świętych", co było dla nas bardzo ważne, aby w tym szczególnym czasie być blisko.
    Z czystym sumieniem polecam.
  • Nie Polecam. Firma Bongo z Warszawy zajęła się sprowadzeniem zwłok z Islandii dla mojej rodziny i oszukała nas. Ciało miało być w trumnie z wkładem metalowym a jak się okazało zmarly był zwykłej w trumnie. Zapłaciłem za trumnę z wkładem metalowym a jak się okazało trumna była zwykła. Nie wiem jak oni załatwili formalności skoro ciało zmarłego z zagranicy sprowadza się w trumnach z wkładem metalowym. Radzę Państwu sprawdzić zawartość trumny!!!

  • Wynajęliśmy fimre Bongo, która zajęła sie kompleksową obsługą pogrzebu. Wszystko odbyło się sprawnie i na wysokim poziomie. Dzięki firmie, mogliśmy skupić się na zadumie, a nie organizacji całego pogrzebu.
  • Polecam! godni zaufania fachowcy,
  • Nam również pomogli w tych ciężkich chwilach. Sprowadzili mojego wujka z Francji. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Dziękujemy za pomoc.
  • zdecydowanie polecam. firma bardzo profesjonalna. pomogla nam przejsc przez te trudne chwile i zajela sie wszystkim. dziekujemy za okazanie czynnika ludzkiego i wspolczucia ... pozdrawiamy
  • firma wspomogła mnie i moją rodzinę w tych trudnych chwilach. dziękujemy, wszystko zostało wykonane na najwyższym poziomie.
  • Bardzo dziękuje firmi BONGO za zorganizowanie pogrzebu, pełen profesjonalizm i szacunek zarówno dla rodziny jak i dla zmarłego.
BONGO Międzynarodowy Transport zwłok
BONGO Międzynarodowy Transport zwłok

Telefon: 228310036
Adres: 02-643 Warszawa , ul. Etiudy Rewolucyjnej 48
E-mail: biuro@bongo.com.pl

2,17 (6)

Dodano: 21-04-2011
Odsłon: 11557


Ostatnie opinie firm

Nowości

Zarządca cmentarzy komunalnych w Oławie
12-02-2024
Zarządzanie miejskimi nekropoliami w naszej lokalności pozostaje...
14-05-2012
360 kwater jest obecnie nieopłacona. Jeżeli rodziny szybko ...
03-01-2012
USTAWA z dnia 26 maja 2011 r.
Zamiast kremacji - Upłynnianie
08-09-2011
Jedna z brytyjskich firm zainstalowała w domu pogrzebowym n...
Powstanie krematorium zwłok w Bydgoszczy
02-09-2011
Budowa spopielarni zwłok rozpoczęła się w gminie Białe Błota k. ...
Najpierw msza, potem kremacja. Kościół chce zmienić pogrzebowe zwyczaje
12-08-2011
Jeżeli msza pogrzebowa, to ciało ma być w trumnie. Kremować możn...
Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce