Transport zwłok współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

LITEX Promo

Namiot pogrzebowy firmy LITEX Promo to uniwersalny produkt łączący w sobie dwie funkcje: użyteczną i reklamową.

Duża powierzchnia reklamowa pozwala na wyraziste rozmieszczenie loga lub nazwy reklamowanego Zakładu Pogrzebowego, a funkcja użyteczna sprawia, że żałobnicy podczas ceremonii pogrzebowej nie muszą się obawiać złych warunków pogodowych.

Stelaże zbudowane są z aluminium, poszycie natomiast wykonane jest z tkaniny poliestrowej, na której istnieje możliwość wykonania dowolnego nadruku. Precyzyjnie
wykonane złącza dodatkowo zapewniają trwałość, bezpieczeństwo i prostotę obsługi.

Namioty ze względu na wyjątkowo krótki czas rozstawiania – ok. 1 minuty - doskonale nadają się do wykorzystania podczas ceremonii pogrzebowej. Namiot można ustawiać na każdym rodzaju podłoża, na twardej powierzchni wykorzystuje się do tego podstawy betonowe, na miękkiej natomiast stosuje się specjalne szpilki.

Dostępne wymiary namiotów: 2m x 2m, 2m x 3m, 3m x 3m , 3m x 4,5m, 4m x 4m, 3m x 6m. Po złożeniu namiot pakowany jest w torbę, co zapewnia użytkownikowi komfortowe warunki transportu.

Dodaj komentarz

LITEX Promo

Telefon: 62 737 57 00
Adres: 63-400 Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 117
E-mail: ewa.cyran@litex.pl
WWW: www.litex.pl

1,00 (1)

Dodano: 08-06-2011
Odsłon: 4873


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce