Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

CHARON Sp. z o.o.PRZEDSIĘBIORSTWO POGRZEBOWE

Firma „CHARON” powstała 01 sierpnia 1990 r.

Była to pierwsza prywatna firma pogrzebowa w Poznaniu, która świadczyła kompleksowe usługi w tej branży. Rozwijała się stopniowo. Najpierw zajęła się samym przewozem zwłok, po roku wprowadziła do swojej oferty trumny i wieńce, a w następnym roku nagrobki lastriko i granitu.

Obecnie „Charon” mieści się w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Po przeprowadzeniu generalnego remontu, funerarium jest okazałe, zajmuje 320 m kw., na których zlokalizowano m. in. biuro, magazyn trumien, oraz salon recepcyjny i segment administracyjny.

Firma wykonuje około 500 pogrzebów i sprzedaje około 100 nagrobków rocznie. Wykorzystuje nowoczesny transport funeralny, m. in. : Chryslery i Renault. Przedsiębiorstwo rozpoczęło też w 2000 r. międzynarodowy transport zwłok. Te wszystkie okoliczności sprawiają, że zakład jest firmą znaną w stolicy Wielkopolski obejmując znaczną część rynku funeralnego w mieście.

W 1995 r. otworzyłem filię w Rawiczu, gdzie obecnie świadczymy 80% usług pogrzebowych w całej gminie.

W roku 2005 firma zarejestrowała się w Krajowym Rejestrze Sądowym i przekształciła się w Spółkę z o.o.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Profesjonalne podejście do klienta. Pogrzeb odbył się na wysokim poziomie. Polecam
CHARON Sp. z o.o.PRZEDSIĘBIORSTWO POGRZEBOWE

Telefon: (0 61) 851 70 00
Adres: 61-686 POZNAŃ , ul. Garbary 36
E-mail: charon@post.pl

3,67 (3)

Dodano: 08-05-2011
Odsłon: 4628


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce