Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Kwiaciarnia Arkadia Andrzej Małecki

SPECJALIZACJA - wieńce,wiązanki pogrzebowe, kwiaty na pogrzeb, stroiki na urny i trumny, kwiaty, kosze i bukiety kondolencyjne, realizacja zamówień nietypowych.

Firma związana z branżą kwiatową od 1990 r. Pod nazwą Arkadia od 2001 r. Funkcjonuje i świadczy usługi w zakresie pełnej, profesjonalnej florystyki pogrzebowej w kompleksie pawilonów Cmentarza Bródnowskiego w Warszawie. Właściciel po kursie bukieciarskim z certyfikatem, licznych szkoleniach i warsztatach florystycznych z udziałem czołowych florystów polskich i europejskich. Współpraca z Biurem Kwiatowym Holandia. Były wieloletni pracownik Teatru Wielkiego w Warszawie - Specjalista Rzemiosł Teatralnych. Wspólnie z Żoną prowadzi kwiaciarnię w której wykonują wiązanki pogrzebowe, wieńce oraz inne wyroby na bardzo wysokim poziomie. Świadczymy usługi dla klienta indywidualnego i firm. Nasz wyrób jest zawsze świeży,wykonany z bardzo dobrych materiałów i komponentów, zabezpieczony względem różnych warunków pogodowych. Wysoka jakość produktów, doświadczenie, profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta, pomoc w doborze wyrobu sprawiają, że w ciężkich chwilach dla Państwa jesteśmy ogniwem które przez wieńce i kwiaty na pogrzeb i ich podanie złagodzi Państwa ból i smutek. W ponad dwudziestoletniej pracy z kwiatami zyskaliśmy życzliwość naszych Klientów.


Jeżeli życzą sobie Państwo zamówić wyrób na godne pożegnanie z gwarancją jakości i świeżości zapraszamy.


Zdając sobie sprawę z tego, jak ważny jest dzień ostatniego pożegnania z bliską nam osobą, pragniemy, aby kwiaty na pogrzeb, które oferujemy, całkowicie odpowiadały Państwa wymaganiom i aby odpowiednio oddawały powagę chwili oraz smutek rozstania. Mając więc na uwadze te wszystkie niełatwe emocje, dopełniamy wszelkich starań, aby kwiaty, stroiki do urny oraz wiązanki pogrzebowe warszawa były zawsze najpiękniejsze i zawsze należycie oddawały żal i pamięć.

Serdecznie więc zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w której na pewno znajdziecie Państwo to, czego potrzebujecie. Możecie nas Państwo również znaleźć w internecie pod hasłami takimi jak „wieńce warszawa”, ale również wpisując w przeglądarkę „wieńce bródno”. Jesteśmy obecni w całej stolicy, a sama dostawa wieńcy w Warszawie nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Jeśli więc Państwo będziecie zainteresowani naszą ofertą, to będziemy wielce zaszczyceni mogąc Państwu w tym dniu dobrać najpiękniejsze kwiaty.

Dodaj komentarz

Kwiaciarnia Arkadia Andrzej Małecki

Telefon: 502 165 655
Adres: 03-530 Warszawa, ul. Św. Wincentego 83 paw. 13
E-mail: info@arkadia-kwiatynapogrzeb.pl

2,75 (4)

Dodano: 23-06-2011
Odsłon: 6362


Ostatnie opinie firm

Nowości

Zarządca cmentarzy komunalnych w Oławie
12-02-2024
Zarządzanie miejskimi nekropoliami w naszej lokalności pozostaje...
14-05-2012
360 kwater jest obecnie nieopłacona. Jeżeli rodziny szybko ...
03-01-2012
USTAWA z dnia 26 maja 2011 r.
Zamiast kremacji - Upłynnianie
08-09-2011
Jedna z brytyjskich firm zainstalowała w domu pogrzebowym n...
Powstanie krematorium zwłok w Bydgoszczy
02-09-2011
Budowa spopielarni zwłok rozpoczęła się w gminie Białe Błota k. ...
Najpierw msza, potem kremacja. Kościół chce zmienić pogrzebowe zwyczaje
12-08-2011
Jeżeli msza pogrzebowa, to ciało ma być w trumnie. Kremować możn...
Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce