Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Zakłady Przemysłu Precyzyjnego Polski-Projekt

Firma "Polski Projekt" jest jednym z największych sprzedawcą urn pogrzebowych w Polsce. Firma nasza powstała na bazie długoletnich doświadczeń i obserwacji rynku w związku z tym zajęła się produkcją urn awangardowych wypełniając tym lukę w branży pogrzebowej. Z uwagi na coraz większe zainteresowanie usługami kremacyjnymi, chcielibyśmy przedstawić ofertę urn i akcesoriów pogrzebowych. W naszej ofercie znajdziecie państwo wyroby wykonane z porcelany drzewa granitu i metalu. Nasze wyroby charakteryzują się starannym wykonaniem, ciekawą formą i nietypowym wzornictwem. Proponujemy bardzo szeroką gamę kolorystyczną od kolorów naturalnych po nietypowe.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Pragnę poinformować , ze pan Andrzej jest zwyklym osztusem, który żeruje na innych !!
  • Zdecydowanie NIE POLECAM FIRMY Polski-Projekt z Częstochowy. Szef firmy okłamuje i nie uznaje reklamacji. Wysłałem mu urny do reklamacji które były nie domalowane lub popękane a Pan Andrzej twierdzi że nic nie dostał. Jeżeli ktoś się zdecyduje na zakup urn w tej firmie radze dobrze się zastanowić lub obejrzeć towar bardzo dokładnie.

Zakłady Przemysłu Precyzyjnego Polski-Projekt

Telefon: 048-691558315
Adres: 42-200 Częstochowa, ul. Al. N.M.P 12c
E-mail: hurtownia@polski-projekt.com

1,00 (1)

Dodano: 20-05-2011
Odsłon: 6201


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce