Nowoczesna i intuicyjna obsługa naszej platformy oszczędzi Wasz czas i pozwoli kupić lub sprzedać rzeczy związane z branżą pogrzebową.
Dlaczego my? Bo nasz serwis jest prowadzony przez byłych pracowników firm pogrzebowych. Dobrze znamy problemy związane z branżą pogrzebową.
Witam, szukam pracy w zakładzie/domu pogrzebowym, prosektorium, chłodni.
Jestem tanatopraktorem z certyfikatem ukończenia szkolenia Sanitarnego Przygotowania Zwłok do pochówku w Polskim Centrum Szkolnictwa Funeralnego.
Szkolenie obejmowało zakres dezynfekcji zwłok, zabezpieczania zwłok, toalety pośmiertnej, ubierania zwłok, wolumetrii pośmiertnej, podstawy chirurgii, kosmetyki pośmiertnej, wizażu pośmiertnego, anatomii i tanatologii oraz BHP. Wszystkie te czynności wykonuje z dbałością o szczegóły zachowując etykę zawodową.
Przyszłościowo rozważam również szkolenie z balsamacji i techniki sekcji.
Poszukuję miejsca gdzie będę mogła udoskonalać swoje umiejętności, pogłębiać wiedzę i móc dalej rozwijać się w tym kierunku dążąc do perfekcji.
Z szacunkiem podchodzę do Zmarłego, jest to zawód wybrany z powołania. Posiadam cechy charakteru niezbędne do wykonywania tego typu zawodu: duża odporność psychiczna, opanowanie, empatia, wysoka kultura osobista, dokładność. Odnajduje się bez problemu w pracy indywidualnej. Jestem osobą odpowiedzialną, komunikatywną, punktualną.
Ze swojej strony mogę zapewnić, że włożę maksimum pracy i chęci w powierzane mi zadania.
Na początek chętnie podejmę się pracy również w formie dodatkowej (zlecenia, praktyki) lub zastępstwa za pracownika na urlopie. Docelowo najchętniej chciałabym na stałe.
Interesuje mnie rejon Poznań i okolice. Posiadam prawo jazdy kat. B więc dojazdy nie stanowią problemu.
W przypadku chęci współpracy proszę o kontakt.
Marlena Drop
Tel. 796 296 190
e-mail: drop.marlena@gmail.com
Lokalizacja: Poznań
E-mail: drop.marlena@gmail.com
Telefon: 796 296 190
Region: wielkopolskie
Dodano: 11-09-2023
Odsłon: 391
Dodaj komentarz