Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Ameno Usługi Pogrzebowe

certyfikat

Zakład Usług Pogrzebowych "AMENO" świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i wymaganiom stawianym przez dzisiejszy rynek.
Kierujemy się przyjętymi normami społecznymi, stosując zawsze indywidualne podejście
do przyjętego zlecenia.
Uwzględniając specyfikację prowadzonej działalności działamy przez całą dobę.
Naszą dewizą jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług i zawsze dokładamy starań
aby realizacja tego zobowiązania była spełniona.

Dysponujemy specjalistycznym transportem jak też fachowym i zdyscyplinowanym zespołem.
Rodzina osoby zmarłej zlecająca nam usługę otaczana jest przez nas współczuciem,
wsparciem i zrozumieniem, dlatego nasz zawód tratujemy jako służbę, i tylko tam,
gdzie istnieje pojęcie tego wyrażenia, tam jest miejsce na szacunek i cześć dla ciała ludzkiego .
W kształtowaniu naszego wizerunku mają udział również pracownicy naszej firmy .
Ostatnia posługa winna odbywać się godnie, a w tak trudnych chwilach dla rodziny,
pracownicy naszej firmy muszą zachować takt i okazać rodzinom
wszechstronną pomoc i wsparcie duchowe.
Naszym  klientom oferujemy pełny zakres usług pogrzebowych.


- Całodobowy transport zmarłych z domu do chłodni, transport krajowy
- Przechowywanie zmarłych we własnej chłodni
- Przygotowanie zmarłego do pochówku (ubieranie, kosmetyka, zabezpieczenie)
- Załatwianie wszelkich formalności urzędowych ( akty zgonu)
- Bezgotówkowe rozliczanie w ramach zasiłków pogrzebowych
- Uiszczanie opłat cmentarnych w imieniu klienta
- Dowóz księży na cmentarze
- Duży wybór trumien, urn, tabliczek, krzyży
- Organizacja kremacji

- Oprawa muzyczna
- Zlecenie druku nekrologów(Gazeta Wyborcza,Życie Warszawy,Rzeczpospolita)
- Wieńce i wiązanki z bezpłatnym dowozem na cmentarz
- Udział mistrza ceremonii pogrzebowej
- Przewóz uczestników pogrzebu
- Organizacja konsolacji
- Ekshumacje
- Stale poszerzamy zakres świadczonych usług.

 

 

 

 

Tagi: zakład pogrzebowy warszawa, zakład pogrzebowy ameno, usługi pogrzebowe warszawa 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze • Pragnę podziękować pracownikom Zakładu Pogrzebowego "Ameno" za niezwykle profesjonalnie przygotowaną ostatnią drogę syna, którego zbyt szybko straciłam. Jestem godna podziwu z jak wielkim ciepłem zostałam potraktowana w biurze. Muszę tu wspomnieć także o stronie finansowej. Koszty pogrzebu okazały się dużo niższe niż w innych zakładach pogrzebowych na bielanach. Otrzymałam gratis także okazały pająk w ramach ceny usługi. Wyrazy uznania także dla panów grabarzy, którzy poza nieskazitelnym ubiorem (garnitury, śnieżno białe rękawiczki) dołożyli wszelkich starań by ceremonia przebiegła z należytą godnością. Polecam wszystkim usługi Z.P"Ameno" i jestem pewna, że pracownicy sprostają wszelkim wymaganiom za rozsądną w tych trudnych czasach cenę.
 • Tip-top serwis. Dziekujemy i polecamy.
 • Składam gorące podziękowania firmie "Amneno" za okazaną mi troskę i serce w najtrudniejszych dla mnie chwilach oraz doskonałą organizację pogrzebu mojego Ojca.Ujmujący właściciel,kulturalni, serdeczni współpracownicy.Dziękuję wraz z całą Rodziną.
 • Gdy zmarł mi ojciec objeździłam chyba wszystkie zakłady pogrzebowe w Warszawie- porównując ceny, tym bardziej, że zasiłek pogrzebowy wynosi tylko 4000,00. Zakład pogrzebowy Ameno z bielan okazał się najtańszym zakładem pogrzebowym,/chodz kilka się również tak reklamuje jednak ich karawany daleko odstają od karawanów z Ameno.../ obsłużył mnie z dużą kulturą chociaż wzięłam najtańszą trumnę i wieńce. Firma zaoferowała mi najlepszy karawan w normalnej cenie oraz wiązankę na trumnę gratis. POLECAM BARDZO TANI ZAKŁAD POGRZEBOWY !
 • Zakład pogrzebowy Ameno wykazał nam ogromne wsparcie w tych trudnych chwilach. Już pierwsza rozmowa telefoniczna była dla mnie niezwykle ważna i pomogła złapać mi równowagę. Pełna rzetelność i profesjonalizm ułatwiły poruszanie się w zawiłościach naszego systemu. Każda nasza prośba została zrealizowana z najwyższą starannością. Nie mogę wymienić nawet jednej rzeczy, do której miałabym jakiekolwiek zarzuty. Punktualność 100%, dyskretni pracownicy przenoszący trumnę, którzy pojawiali się, gdy byli potrzebni, a stawiali się niewidzialni, gdy wykonali swoją pracę. Cieszę się, że w tym trudnym okresie udało nam się trafić akurat na tą firmę.Będę również ją polecać innym.

  Ewa
 • W związku ze śmiercią mojego taty skorzystaliśmy w styczniu tego roku z usług Zakładu Pogrzebowego AMENO.

  Usługa firmy była profesjonalna, na wysokim poziomie i wykonana została z wielką starannością. Dotyczy to zarówno usługi w biurze, kościele, jak i na cmentarzu. Wspólnymi staraniami znaleźliśmy porozumienie w sprawie kosztów pogrzebu, co jest wyjątkowo ważne dla nas jako bliskich osoby zmarłej.

  W tych ciężkich chwilach kontakt z pracownikami Biura i ich wysoka kultura osobista pomogła nam przejść przez wszelkie formalności bez żadnych trudności.

  Chciałabym podziękować w imieniu własnym, ale także w imieniu mojego Taty, za to że uroczystość ta przebiegła tak pięknie.
 • Ja też jestem bardzo zadowolona z firmy Ameno.Mozna liczyć na ich wsparcie,zrozumienie,doradztwo itd.
  Przedewszystkim traktują osobę zmarłą z bardzo dużą delikatnością.Mają podejście.
  Dziekuję za wszystko...
  Będę dalej polecala tą firmę :)
 • Dziękujemy za profesjonalną oprawę pogrzebową oraz za ogromne zaangażowanie, dopracowanie każdego szczegółu i młoda obsługę.Serdeczne Bóg zapłać.
 • Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu i załatwianiu wszelkich formalności z tym związanych,ogólnie mówiąc pełen profesjonalizm i kultura a przede wszystkim nie przesadzają z cenami porównywałam w innym zakładzie.Będę polecać innym firmę Ameno.
 • Zgadzam się z moją poprzedniczką, firmę można polecić z pełną odpowiedzialnością.
 • Miałam przyjemność korzystania z usłu firmy Ameno i jestem bardzo zadowolona z załatwienia wszystkich formalności. Dziekuje
Ameno Usługi Pogrzebowe
Ameno Usługi Pogrzebowe

Telefon: 22/639-51-10 660-100-855
Adres: 01-944 Warszawa, Aleja Zjednoczenia 44
E-mail: biuro@ameno.waw.pl

3,96 (48)

Dodano: 17-05-2011
Odsłon: 29858


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce