Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

ANSYMA Zakład Pogrzebowy i Kamieniarski - Andrzej Mróz

Organizacja ceremonii pogrzebowych na terenie Dąbrowy Górniczej i okolicznych miejscowości.

Świadczymy kompleksowa usługi pogrzebowe i kamieniarskie od 1992 roku.

Jesteśmy firmą rodzinną z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Odciążamy Państwa od wszelkich formalności i zapewniamy spokojne oraz godne pożegnanie osoby zmarłej.

Od początku istnienia firmy oferujemy również nagrobki granitowe oraz zajmujemy się kamieniarstwem artystycznym. Korzystając z naszych usług pogrzebowych, zapewniamy upust na realizację pomnika.

Powierzając nam organizację pogrzebu mają Państwa gwarancję profesjonalnie wykonane usługi, bez ukrytych kosztów i zbędnych formalności. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo, 7 dni w tygodniu.

Nasza oferta:
- całodobowy transport zmarłych,
- przechowanie w chłodni,
- szeroki wybór trumien oraz urn,
- oprawa muzyczna pogrzebu,
- spopielenie zmarłych,
- nekrologi, tabliczki metalowe, różańce, modlitewniki,
- organizacja pogrzebów różnych wyznań,
- mistrz ceremonii,
- transport dla żałobników,
- ekshumacja zmarłych,
- transport krajowy i międzynarodowy,
- opieka nad grobami.

Wykonujemy nagrobki granitowe według projektu klienta oraz gotowych wzorów pomników. Zajmujemy się kamieniarstwem artystycznym obejmującym między innymi rzeźby oraz płaskorzeźby nagrobne, wykuwane portrety zmarłych. Piaskujemy, wykuwamy oraz malujemy litery na cmentarzu.

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą na naszej stronie internetowej: www.ansyma.pl

Dodaj komentarz

ANSYMA Zakład Pogrzebowy i Kamieniarski - Andrzej Mróz
ANSYMA Zakład Pogrzebowy i Kamieniarski - Andrzej Mróz

Telefon: 32 268 63 63
Adres: 42-520 Dąbrowa Górnicza, Rapackiego 18
E-mail: biuro@ansyma.pl
WWW: https://ansyma.pl

Dodano: 25-02-2020
Odsłon: 632


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce