Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Damian Peryga Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

Towarzyszymy Państwu w najtrudniejszych chwilach związanych ze śmiercią bliskiej kochanej osoby. Naszym celem jest, aby ostatnie chwile każdego z nas były godne, pełne powagi, profesjonalizmu i skupienia. Dokładamy wszelkich starań, aby ostatnie pożegnanie z bliskimi było chwilą, która zostanie w nas na zawsze. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i w rozsądnej cenie.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Firma godna polecenia. Wszystko dopięte na ostatni guzik, profesjonalnie, sprawnie i rzetelnie. Serdecznie dziękuję za pomoc. Z całego serca POLECAM.
  • Dziękuję bardzo za idealne w każdym calu zorganizowanie wszystkich formalności. Właściciel zakładu jest do tej pracy stworzony, ma profesjonalne podejście do całej sytuacji oraz wielkie doświadczenie. Firma naprawdę godna polecenia, jeśli znów będę w takiej trudnej i smutnej sytuacji nie wyobrażam sobie aby inna firma miałaby lepiej mi pomóc. Polecam firmę Damian Peryga szczególnie osobą, którzy pierwszy raz spotkali się z tak przykrą sytuacją, wszystko dokładnie zostanie zorganizowane i wytłumaczone.
    Piotr D.20.03.2017
  • Serdecznie dziękuję P.Damianowi jak również pracownikom Kompleksowych Usług Pogrzebowych, za okazane serce i wsparcie w tak trudnym momencie jakim było odejście mojej ukochanej mamy Heleny. Za przygotowanie w pełni profesjonalnej i godnej ceremoni pogrzebowej. Polecam.
Damian Peryga Kompleksowe Usługi Pogrzebowe
Damian Peryga Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

Telefon: 730381818
Adres: 41-219 Sosnowiec, Dworska 4 lok.3
E-mail: damian.peryga@o2.pl
WWW: http://pogrzebysosnowiec.wix.com/pogrzebysosnowiec

5,00 (1)

Dodano: 27-07-2015
Odsłon: 6748


Ostatnie opinie firm

Nowości

Zarządca cmentarzy komunalnych w Oławie
12-02-2024
Zarządzanie miejskimi nekropoliami w naszej lokalności pozostaje...
14-05-2012
360 kwater jest obecnie nieopłacona. Jeżeli rodziny szybko ...
03-01-2012
USTAWA z dnia 26 maja 2011 r.
Zamiast kremacji - Upłynnianie
08-09-2011
Jedna z brytyjskich firm zainstalowała w domu pogrzebowym n...
Powstanie krematorium zwłok w Bydgoszczy
02-09-2011
Budowa spopielarni zwłok rozpoczęła się w gminie Białe Błota k. ...
Najpierw msza, potem kremacja. Kościół chce zmienić pogrzebowe zwyczaje
12-08-2011
Jeżeli msza pogrzebowa, to ciało ma być w trumnie. Kremować możn...
Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce