Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Hades. Usługi pogrzebowe. Wasilewski s.c.

Firma pogrzebowa Hades Wasilewski powstała w 1991 roku, od samego początku powstania naszego zakładu pogrzebowego świadczymy usługi pogrzebowe na najwyższym możliwym poziomie, ponieważ wiemy jak ciężką chwilą dla rodziny jest śmierć najbliższej osoby.
Usługi pogrzebowe wykonujemy na zlecenie osób prywatnych jak i instytucji państwowych. Oferujemy Państwu pełen zakres usług pogrzebowych, oraz pomoc i porady związane z organizacją pogrzebu.
Zajmujemy się transportem zmarłych w kraju i za granicą.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, oraz przez 24h na dobę. Nasz zakład pogrzebowy znajduje sie w Częstochowie przy al. Wolności 50 oraz Limanowskiego 73, ale jeżeli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo dojechać nasz przedstawiciel przyjedzie pod wskazany adres i załatwi wszelkie formalności na miejscu.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Usługi firmy Hades mogę zdecydowanie polecić. W pełni profesjonalnie i ze spokojem załatwiłam pogrzeb Mamy o ile w takim przypadku o spokoju można mówić.
    Wzorowe podejście, brak dodatkowych wymyślonych opłat. Wszystko tak jak było ustalone na samym początku.
    Mogę polecić:
    https://zaklad-pogrzebowy-czestochowa.pl/
  • Wiele się mówi o firmach pogrzebowych w Częstochowie ze względu na brak empatii. Jeżeli chodzi o firmę Hades można śmiało powiedzieć że to firma dla której ważne są uczucia człowieka po stracie osoby bliskiej i pomoc w tak trudnych chwilach. Śmiało można powiedzieć że można liczyć na wsparcie i pomoc w formalnościach związanych z całą uroczystością. Pana Marcina można polecić jako wspaniałego człowieka.
Hades. Usługi pogrzebowe. Wasilewski s.c.

Telefon: 502 109 927
Adres: 42-208 Częstochowa, LIMANOWSKIEGO 73
E-mail: biuro@hades.czest.pl
WWW: https://zaklad-pogrzebowy-czestochowa.pl/

5,00 (1)

Dodano: 11-09-2019
Odsłon: 285


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce