Transport zwłok współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Usługi Pogrzebowe Elizjum

Zakład Usług Pogrzebowych Elizjum, znajduje się vis a vis Szpitala Bródnowskiego. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, najtaniej w Warszawie, profesjonalnie, godnie i z szacunkiem. Działamy na terenie całego kraju. Celem naszego zakładu jest przygotowanie osobie zmarłej godnej i pełnej szacunku ostatniej posługi. Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Zawsze służymy rada i pomocą w tych trudnych chwilach… Prowadzimy sprzedaż: trumien, urn, wiązanek, wieńców, pająków na trumnę i urnę(wraz z dowozem). Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu telefonicznego z naszą firmą.
Kontakt całodobowo: 513 059 721

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Trudno w tak ciężkiej i trudnej sytuacji (ukochana Mama i Babcia zmarła dn. 06.03.2013r., a pogrzeb odbył się dn. 14.03.2013r. na Cm. Bródnowskim) uśmiechać się i być szczęśliwym. Jednak można być zadowolonym, a to dzięki P. Sylwii i P. Arturowi oraz ich pracownikom czyli firmie pogrzebowej ELIZJUM. Ich pomoc, zaangażowanie, podejście do naszego bólu i cierpienia w tym trudnym czasie, sprawiło, że łatwiej było to przejść. Bałyśmy się, czy ta sytuacja z załatwieniem pogrzebu i wszystkich związanych z tym spraw, nie przerośnie nas. Dlatego też, wielkie podziękowania dla Państwa za indywidualne podejście, profesjonalizm i kompleksową organizację wszystkiego od A do Z tj. kościół, cmentarz, pogrzeb, ZUS, itd. Naprawdę warto skorzystać z usług tej firmy. Wszystkie działania i zakres usług w naszej sprawie były wykonane na najwyższym poziomie, choć (co nas bardzo cieszy) za naprawdę niską cenę w stosunku do innych zakładów pogrzebowych w Warszawie . Zaś sama obsługa w kościele i na cmentarzu wykonana przez właściciela i pracowników firmy była wspaniała. Którzy swoim wyglądem i zachowaniem pokazali, że nie jest to kolejne zlecenie „z taśmy” tylko, jak mówili uczestniczące w pogrzebie osoby (rodzina i przyjaciele), utożsamiali się z nami… Jeszcze raz DZIĘKUJĘMY. Anka S., Diana K. z rodziną.
Usługi Pogrzebowe Elizjum

Telefon: 513059721
Adres: 03-285 Warszawa, Kondratowicza 37

4,00 (8)

Dodano: 11-07-2012
Odsłon: 3171

1

Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce