Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Zakład Pogrzebowy ANUBIS

certyfikat

Firma "ANUBIS" jest stosunkowo młodą (rok założenia - 2005), prężnie rozwijającą się firmą pogrzebową we Wrocławiu. Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników – to ludzie z wieloletnim stażem, odpowiedzialni oraz nigdy niekarani. Zdecydowanie sprzyja to profesjonalnemu świadczeniu usług w zakresie kompleksowej obsługi cremonii pogrzebowej z pełnym poszanowaniem dla ciał zmarłych. Domeną firmy jest rzetelne i kompleksowe świadczenie usług o wysokim standardzie.

Odbiorcami naszych świadczeń są głównie osoby, które straciły bliskich, dlatego też naszym zadaniem, uznanym za priorytetowe, są zapewnienie jak najbardziej godnego przygotowania zwłok, pożegnania i pochowania zmarłego z poszanowaniem pełnej godności, zgodnie z podstawami prawnymi.

Obecnie nasza firma mieści się przy ul. Dubois 20 oraz przy ul. Bałuckiego 14 we Wrocławiu. Posiadamy duży asortyment akcesoriów pogrzebowych, aby klienci naszej firmy mieli swobodny wybór zgodny z ich upodobaniami. Staramy się również w miarę możliwości sprostać wszelkim oczekiwaniom najbliższej rodziny zmarłych, którzy pragną w sposób godny i należyty pożegnać swoich bliskich.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Byłam z mezem na pogrzebie znajomej niepodobało pracownicy palili papieros jedni byli pijany nad grobem gadali przez komórke byli znudzeni to był pogrzeb na jerzmanowie
 • Bardzo ale to bardzo poprawne podejście, cechujaće sieszacunkiem i wyczuciem sytuacji. Dziękuję.
 • Pragnę podziękować za pomoc w organizacji pogrzebu, pełne zaangażowanie oraz unikalne podejście. Bardzo jesteśmy Państwu wdzięczni z całą rodziną.
 • Firma stanęła na wysokości zadania a przy tym wykazała się uczciwym i pełnym współczucia podejściem. Nie wyobrażam sobie, żeby można było zachować się jeszcze bardziej profesjonalnie. Dziękuję.
 • Firma zjamowała się pochówkiem, ceremonią i zapleczem technicznym pogrzebu naszego Dziadka. Wykazała się pełnym profesjonalizmem i zwyczajnie, po ludzku – serdecznością i taktem. Polecam i dziękuję.
 • Firma Anubis organizowała pogrzeb naszego Taty. Z tego miejsca polecam zakład i jednocześnie dziękuję za ich profesjonalizm i ludzkie podejście. Bóg zapłać.
 • Firma Anubis zajmowała się organizacją pogrzebu naszej Mamy. Wykazali pełen profesjonalizm oraz zrozumienie sytuacji. Za to też - dziękuję w imieniu swoim i reszty rodziny.
 • Pragnę podziękować tej firmie za profesjonalizm i zwykłą, ludzką empatię, której doświadczyliśmy podczas organizacji pogrzebu naszego Dziadka. Dziękuje w imieniu całej rodziny Steciaków i Kawulskich.
 • Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc i profesjonalizm. Naprawdę godni zaufania ludzie, potrafiący doskonale zrozumieć człowieka dotkniętego stratą.
 • zakład godny polecenia.ludzie cudowni.wszystko na wysokim poziomie.jestem bardzo wdzięczna za profesionalizm i ludzkie podejście.
 • Jestem bardzo wdzięczny firmie Anubis za pomoc jaką mi zaoferowali po stracie brata.
Zakład Pogrzebowy ANUBIS
Zakład Pogrzebowy ANUBIS

Telefon: 713288385
Adres: 50-207 Wrocław, ul. Dubois 20
E-mail: zaklad@anubis.wroc.pl
WWW: http://anubis.wroc.pl

3,30 (20)

Dodano: 20-04-2011
Odsłon: 14971


Ostatnie opinie firm

Nowości

Zarządca cmentarzy komunalnych w Oławie
12-02-2024
Zarządzanie miejskimi nekropoliami w naszej lokalności pozostaje...
14-05-2012
360 kwater jest obecnie nieopłacona. Jeżeli rodziny szybko ...
03-01-2012
USTAWA z dnia 26 maja 2011 r.
Zamiast kremacji - Upłynnianie
08-09-2011
Jedna z brytyjskich firm zainstalowała w domu pogrzebowym n...
Powstanie krematorium zwłok w Bydgoszczy
02-09-2011
Budowa spopielarni zwłok rozpoczęła się w gminie Białe Błota k. ...
Najpierw msza, potem kremacja. Kościół chce zmienić pogrzebowe zwyczaje
12-08-2011
Jeżeli msza pogrzebowa, to ciało ma być w trumnie. Kremować możn...
Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce