Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Zakład Pogrzebowy Arkadia

certyfikat

Zakład pogrzebowy Arkadia powstał w 1990 roku, jako jedna z pierwszych firm oferująca kompleksowe usługi pogrzebowe. Wrocławskie centrum (a dokładnie ulica Świętego Antoniego) wśród szumu miasta
i zgiełku ulic, znalazło stosowne, dyskretne miejsce dla naszej siedziby. Tworzymy firmę rodzinną, dlatego rozumiemy ból i smutek, towarzyszący pożegnaniu z najbliższymi.

Służymy Państwu pomocą o każdej porze dnia i nocy. Dokładamy wszelkich starań, aby w tej bolesnej sytuacji, nie musieli się Państwo martwić o dopełnianie zbędnych formalności. Mamy wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu różnorodnych problemów i załatwianiu spraw, związanych z organizacją pogrzebu. Zapewniamy wszechstronne wsparcie dla Rodzin, by chwile łączące je w bólu rozstania, wypełnione były taktem, szacunkiem, życzliwością i zrozumieniem.

Każdy pogrzeb organizujemy z należytym poszanowaniem dla Zmarłego, respektując różne uczucia
i przekonania religijne. Jednakowo traktujemy każdego człowieka, bez względu na zamożność jego portfela.

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół sumiennych pracowników oraz w pełni przystosowane pojazdy (posiadamy 3 samochody do przewozu ciał oraz jeden do przewozu osób z rodziny zmarłego). Wszystkie, prowadzone przez naszą firmę ceremonie pogrzebowe, obsługują stosownie ubrani i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy, czym gwarantujemy szacunek i powagę tej dostojnej chwili. Czujemy się odpowiedzialni za każdy etap procesu pochówku, dlatego używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu, począwszy od baldachimu dla żałobników, na windach pogrzebowych skończywszy.

Według Państwa życzeń, możemy przygotować zarówno bogate w oprawę ceremonie, jak i skromne pogrzeby. Wrocławskie cmentarze potrafią pięknie pożegnać naszych bliskich, oddając atmosferę tego podniosłego wydarzenia. Nasza firma dba o to, by nic nie zakłóciło Państwa spokoju oraz czasu refleksji
i zadumy.

Organizujemy również asysty pogrzebowe, prowadzone przez stosownie ubranych i profesjonalnie wyszkolonych pracowników, przy użyciu wysokiej klasy sprzętu nagłaśniającego.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Byłem na pogrzebie organizowanym przez ta firmę i jestem pod dużym wrażeniem. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Napewno będe polecał tą firmę.
Zakład Pogrzebowy Arkadia
Zakład Pogrzebowy Arkadia

Telefon: +48607588303
Adres: 50-073 Wrocław , ul. Św. Antoniego 26
WWW: http://www.arkadia.pod.pl

3,60 (5)

Dodano: 20-04-2011
Odsłon: 12390


Ostatnie opinie firm

Nowości

Zarządca cmentarzy komunalnych w Oławie
12-02-2024
Zarządzanie miejskimi nekropoliami w naszej lokalności pozostaje...
14-05-2012
360 kwater jest obecnie nieopłacona. Jeżeli rodziny szybko ...
03-01-2012
USTAWA z dnia 26 maja 2011 r.
Zamiast kremacji - Upłynnianie
08-09-2011
Jedna z brytyjskich firm zainstalowała w domu pogrzebowym n...
Powstanie krematorium zwłok w Bydgoszczy
02-09-2011
Budowa spopielarni zwłok rozpoczęła się w gminie Białe Błota k. ...
Najpierw msza, potem kremacja. Kościół chce zmienić pogrzebowe zwyczaje
12-08-2011
Jeżeli msza pogrzebowa, to ciało ma być w trumnie. Kremować możn...
Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce