Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Zakład pogrzebowy HADES Spółka z o.o

Wielu ludzi zastanawia się nad tym, czy doczeka końca świata. Tymczasem pewne jest to, iż każdy z nas doczeka końca swojego świata, to znaczy końca życia doczesnego. Pewne jest również to, że zanim przeżyjemy własną śmierć, to przyjdzie nam zmierzyć się z bolesnym doświadczeniem odejścia tych, których kochamy i bez których nie wyobrażamy sobie dalszego istnienia na tej ziemi. Kochać to pragnąć, by kochana przez nas osoba żyła zawsze i by zawsze była z nami. Największym cierpieniem dla kogoś, kto kocha, jest rozstanie z ukochaną osobą. Gdy rozstanie to jest jedynie chwilowe, wtedy przeżywamy bolesną tęsknotę. Gdy rozstanie to jest ostateczne w perspektywie doczesności, wtedy przeżywamy żałobę, która jest czymś o wiele bardziej bolesnym niż najboleśniejsza nawet tęsknota.
Rytuały i obrzędy żałobne coraz częściej traktowane są jako zbędna tradycja, która odchodzi w zapomnienie. Tymczasem dla procesu przezwyciężania bólu związanego ze stratą i żałobą niezwykle cenne są takie rytuały i obrzędy, jak: pogrzeb i jego przygotowanie, osobiste pożegnanie ze zmarłym, spotkanie rodziny i przyjaciół po pogrzebie. Gdy któraś z bliskich nam osób umiera i zostaje pochowana bez naszego udziału, wtedy w dłuższej perspektywie cierpimy jeszcze bardziej, gdyż zaczynamy dotkliwie odczuwać fakt, że nie pożegnaliśmy się ze zmarłym.
Pomaganie ludziom cierpiącym na skutek śmierci kogoś bliskiego jest tym czym zajmujemy się właśnie my. Staramy się udzielać mądrej pomocy komuś, kto przeżywa żałobę w obliczu śmierci kochanej osoby.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Zdecydowanie warto wybrać właśnie ich, skorzystanie z usług tego zakładu pogrzebowego było świetnym pomysłem, bo pomogli nam w zorganizowaniu bardzo gustownej ceremonii pogrzebowej dziadka, kiedy my sami byliśmy w rozsypce i nie wiedzieliśmy nawet od czego zacząć, polecam.
  • Bardzo polecam, takiej pomocy się nie spodziewaliśmy i z formalnościami prawnymi i z samą organizacja pogrzebu, warto im zaufać.
  • Korzystaliśmy z usługi przewozy zwłok do kraju i później z organizacji pogrzebu. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za pomoc i zrozumienie, jakie Państwo nam okazali, zdecydowanie jest to zakład pogrzebowy, który można polecić.
  • Pogrzeb naszego bliskiego - ateisty był czymś z czym musieliśmy się zmierzyć po raz pierwszy, pracownicy tego zakładu pogrzebowego bardzo nam w tym pomogli, bo my nie wiedzieliśmy nawet jak powinno to wyglądać. Bardzo im za to dziękuję i polecam.
  • Ceremonia przygotowana z szacunkiem, zakład nam bardzo pomógł z załatwieniem wszystkich formalności, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni, polecam.
  • Pracownicy bardzo nam pomogli z organizacją pogrzebu, mają faktycznie kompleksową obsługę, polecam.
  • Zakład uszanował wolę rodziny i przygotował ceremonię zgodnie z naszymi oczekiwaniami okazując przy tym dużo współczucia. Dziękujemy
Zakład pogrzebowy HADES Spółka z o.o

Telefon: (083) 344 35 24
Adres: 21-500 Biała Podlaska, Al. Jana Pawła II 25
E-mail: hades@hades-biala.pl

5,00 (1)

Dodano: 08-05-2011
Odsłon: 3982


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce