Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Zakład Pogrzebowy

Profesjonalna, kompleksowa i bezgotówkowa organizacja ceremonii pogrzebowych.

Dodaj komentarz

Komentarze

  • Brakuje mi słów, aby wyrazić moją ogromną wdzięczność Państwu Krzysztofowi i Izabeli Albińskim, właścicielą zakładu pogrzebowego Memoria, za ogromne serce i życzliwość oraz za zorganizowanie przepięknej ceremonii pogrzebowej mojego taty. Pomoc psychologiczna jaką otrzymałam od Pani Izy pomogła mi przetrwać ten trudny dla mnie czas. Jesteście Państwo wspaniali! Cudne kwiaty i bardzo uzdolniony muzycznie trębacz - to wszystko zostanie w mojej pamięci na zawsze. Z taką godnością chciałam pożegnać mojego tatę. Jeszcze raz pięknie Wam dziękuję.
  • Bardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu "MEMORIA" za profesjonalne podejście do wykonywanej usługi. Dziękuję też,za pomoc,w załatwieniu przyjęcia po pogrzebie mojej chrzestnej.
  • Serdeczne podziękowanie dla firmy "Memoria" za perfekcyjną organizację ceremonii pogrzebowej Ryszarda Pali.
    Życzliwość i zaangażowanie Kierownictwa firmy pozostaną na zawsze w mej pamięci. Chwile żalu i smutku zostały złagodzone przez przez pięknie zorganizowaną ceremonię.
    Jeszcze raz w imieniu swoim i uczestników tej smutnej ceremonii składam podziękowanie firmie "Memoria" Stefan Pala
  • Dobry i uczciwy zakład!!! - Ładne karawany, pracownicy mili i życzliwi - Właściciel,Pan Krzysztof,osobiście uczestniczy w pogrzebach - Wszystko dopilnowane,a usługa wykonana na wysokim poziomie!!!
  • Firma Pogrzebowa "Memoria" to profesjonalny, solidny i uczciwy partner.Jako Mistrz Świeckich Ceremonii Pogrzebowych,współpracuję z nimi,od kilku lat.Z pełną odpowiedzialnością i z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.
Zakład Pogrzebowy
Zakład Pogrzebowy

Telefon: 34 324 09 98
Adres: 42-200 Częstochowa, Wieluńska 26
E-mail: kalbinski@interia.pl
WWW: http://memoria.czest.pl

3,88 (26)

Dodano: 26-02-2013
Odsłon: 8150


Ostatnie opinie firm

Nowości

Zarządca cmentarzy komunalnych w Oławie
12-02-2024
Zarządzanie miejskimi nekropoliami w naszej lokalności pozostaje...
14-05-2012
360 kwater jest obecnie nieopłacona. Jeżeli rodziny szybko ...
03-01-2012
USTAWA z dnia 26 maja 2011 r.
Zamiast kremacji - Upłynnianie
08-09-2011
Jedna z brytyjskich firm zainstalowała w domu pogrzebowym n...
Powstanie krematorium zwłok w Bydgoszczy
02-09-2011
Budowa spopielarni zwłok rozpoczęła się w gminie Białe Błota k. ...
Najpierw msza, potem kremacja. Kościół chce zmienić pogrzebowe zwyczaje
12-08-2011
Jeżeli msza pogrzebowa, to ciało ma być w trumnie. Kremować możn...
Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce