Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Zakład Usług Pogrzebowych ATENA

Zakład Usług Pogrzebowych ATENA powstał w 1998 roku w Koszalinie. Firma mieści się przy głównej bramie Cmentarza Komunalnego w Koszalinie przy ul. Gnieźnieńskiej.

Obecnie posiadamy najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych.

Transport krajowy i zagraniczny odbywa się naszymi karawanami na bazie Mercedesów, przystosowanymi zgodnie z przepisami Unii Europejskiej do transportu zwłok.

Jako, że nasza firma zaczerpnęła swoją nazwę od imienia greckiej bogini mądrości ATENY, wciąż rozwija się i podnosi jakość świadczonych usług.

Na naszą fachową radę i pomoc mogą Państwo liczyć niezależnie od godzin urzędowania przez cała dobę, 7 dni w tygodniu proponując godne, profesjonalne, pełne taktu załatwienie spraw związanych z ostatnią posługą. W naszej działalności bardzo ważna jest dobra organizacja oraz dyspozycyjność wobec osób dotkniętych nieszczęściem.

Od poczatku istnienia dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. Zatrudniamy ludzi odpowiedzialnych i solidnych. W imieniu zleceniodawcy załatwiamy wszelkie urzędowe formalności pogrzebowe w kraju i za granica.

Łącząc się w bólu po stracie bliskiej osoby, staramy się spełnić ze zrozumieniem wszystkie życzenia rodziny w ostatniej posłudze.

Zależy nam, aby ceremonia pogrzebowa była dostojna i pełna godności. Staramy się o to, aby ostatnie chwile łączące zmarłych i pozostających w bólu bliskich były wypełnione szacunkiem, życzliwością i zrozumieniem.

Dodaj komentarz

Zakład Usług Pogrzebowych ATENA
Zakład Usług Pogrzebowych ATENA

Telefon: 94 340 36 36
Adres: 75-736 Koszalin, ul. Gnieźnieńska 53a
E-mail: atenakoszalin@wp.pl

Dodano: 25-07-2011
Odsłon: 7707


Ostatnie opinie firm

Nowości

Zarządca cmentarzy komunalnych w Oławie
12-02-2024
Zarządzanie miejskimi nekropoliami w naszej lokalności pozostaje...
14-05-2012
360 kwater jest obecnie nieopłacona. Jeżeli rodziny szybko ...
03-01-2012
USTAWA z dnia 26 maja 2011 r.
Zamiast kremacji - Upłynnianie
08-09-2011
Jedna z brytyjskich firm zainstalowała w domu pogrzebowym n...
Powstanie krematorium zwłok w Bydgoszczy
02-09-2011
Budowa spopielarni zwłok rozpoczęła się w gminie Białe Błota k. ...
Najpierw msza, potem kremacja. Kościół chce zmienić pogrzebowe zwyczaje
12-08-2011
Jeżeli msza pogrzebowa, to ciało ma być w trumnie. Kremować możn...
Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce