Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

FIRMA WALICKI - ŚLĄSKI ZAKŁAD POGRZEBOWY - KREMATORIUM.

Szanowni Państwo, od wielu lat organizujemy uroczystości pogrzebowe i cieszymy się z zaufania jakim obdarzyliście Naszą firmę. Wykonujemy usługi rzetelnie, profesjonalnie, szanując Państwa wybory i potrzeby. Mamy zaszczyt przedstawić Państwu bogatą ofertę usług i szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

 

 

* załatwiamy wszelkie formalności pogrzebowe

* całodobowo odbieramy Państwa bliskich zmarłych z domu

* załatwiamy miejsce na cmentarzu komunalnym w Bytomiu

* posiadamy nowoczesne chłodnie

* usługi wykonujemy eleganckimi karawanami

* do Państwa dyspozycji są kaplice, pokoje modlitw

* usługi organisty, orkiestry uświetnią uroczystość

* w ciągłej sprzedaży i ekspozycji mamy nagrobki i grobowce

* klepsydry, nekrologi, tabliczki, krzyże, kwiaty i wieńce

* posiadamy własne krematorium

* rozliczamy zasiłek pogrzebowy ZUS - BEZ PROWIZJI !

 Wybór firmy pogrzebowej to ważna decyzja tym samym w podzięce za zaufanie do naszej firmy otrzymają Państwo przy pogrzebie specjalne obrazki z modlitwą za bliską Państwu osobę a dodatkowo w rocznice śmierci zaprosimy Państwa na mszę w pierwszą rocznicę śmierci.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

  • moze firma ma renome ale jej pracownicy mnie zawiedli byłem wczoraj na cmentarzu komunalnym na grobie dziadka jana majewicza po lewj stronie jest grób mojej prababci i leżało na ziemi wieczko z puszki po pasztecie a obok mojej prababci na grobie była puszka tam wywalona to nierobi ktos kto idzie zapalic znicze tylko kopidoły bo za dziadkiem pochowali i wykoali doł musieli zglodniec pracownicy z tej firmy na dodatek niezabezpieczyli folia dziadka grobu i cały go błotem ubrudzili musiałem go umyc szkoda im na folie wydać kase
FIRMA WALICKI - ŚLĄSKI ZAKŁAD POGRZEBOWY - KREMATORIUM.
FIRMA WALICKI - ŚLĄSKI ZAKŁAD POGRZEBOWY - KREMATORIUM.

Telefon: (32) 281 42 18
Adres: 41-902 BYTOM, ul. Piekarska 99
E-mail: walicki@ka.onet.pl

1,00 (4)

Dodano: 19-04-2011
Odsłon: 13363


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce