Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

RZETELNE FIRMY POGRZEBOWE

HADES - Salon Pogrzebowy w Szczecinie
Oferujemy całodobowe usługi Pogrzebowe. Kompleksowe usługi pogrzebowe. Całodobowy transport zmarłych z domu do chłod...
Szczegóły firmy
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe
Profesjonalna obsługa pogrzebów od A do Z. - kompleksowa obsługa pogrzebów katolickich, świeckich i innych wyznań - kredytow...
Szczegóły firmy
Ameno Usługi Pogrzebowe
Zakład Usług Pogrzebowych "AMENO" świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów.Wych...
Szczegóły firmy
Zakład Pogrzebowy CHARON - Szczecin
Zakład Pogrzebowy Charon w Szczecinie świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Szczecina i okolic. Firma Pogrzebow...
Szczegóły firmy
Sprzątanie i dezynfekcja po zgonach Szczecin
Nasza firma zajmuje się sprzątaniem po zmarłych oraz dezynfekcją pomieszczeń po osobach zmarłych w skutek zgonu naturalnego,...
Szczegóły firmy
Gorzowski Dom Pogrzebowy - Krematorium
Gorzowski Dom Pogrzebowy powstał na kanwie rodzinnej firmy z ponad 55 letnim doświadczeniem.     Fund...
Szczegóły firmy
Urny-Pogrzebowe.pl
Sklep internetowy w którym kupisz urny pogrzebowe, prosto z dostawą do domu. W sprzedazy posiadamy: urny metalowe...
Szczegóły firmy
Funeralia Oleh Milinskiy
Niestety, życie każdego człowieka może skończyć się daleko od Ojczyzny i ojczystej ziemi. Tak najczęściej się dzieje, że naj...
Szczegóły firmy
CHARON Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe - Międzynarodowy transport zwłok
Nasza firma jest w czołówce firm zajmującym się międzynarodowy transportem zwłok w Polsce. Zdobyte doświadczenie pozwoliło n...
Szczegóły firmy
Dom Pogrzebowy Służew
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w kompleksowej organizacji usługi pogrzebowej: uzgadniamy i re...
Szczegóły firmy

Ostatnie ogłoszenia

Profesjonalna oprawa muzyczna na pogrzebów w wykonaniu muzyków z...
Profesjonalna oprawa muzyczna na pogrzebów w wykonaniu muzyków z...
Piękna muzyka na pogrzeby w wykonaniu profesjonalnych muzyków z...

Międzynarodowy Przewóz Zmarłych

OGÓLNOPOLSKIE FORUM POGRZEBOWE FIRM POGRZEBOWYCH

 

Forum » Forum branży pogrzebowej

Reklama zakładu

 • Marcel Siwiec

  owodu osobistego zmarłego, karty zgonu, książeczki wojskowej (gdy mężczyzna zmarł przed 50 r. ż)

 • torre

  Firma która jest warta polecenia to BONGO, działają w kraju od ponad 50 lat co czyni ich jedną z najstarszych firm dzięki czemu mają największe doświadczenie. Bardzo profesjonalne podejście z szacunkiem i zrozumieniem dla rodziny i zmarłego.

 • Łukasz Staud

  Profesjonalnie, godnie, elegancko, przygotowana ceremonia pożegnania z piękną oprawą.Pracownicy firmy wykazali dużą kulturę osobistą i szacunek dla zmarłego oraz rodziny.Dziękuję i polecam firmę Gabriel, która sprawdziła się w najtrudniejszej życiowej sytuacji.

 • Anna

  Kompleksowe usługi pogrzebowe „Ścisłowicz”

  Naszą ofertę tworzy przede wszystkim kompleksowa obsługa pogrzebowa, w tym: transport ciała, trumny i akcesoria pogrzebowe, dowóz kwiatów i wieńców na cmentarz, informacje i pomoc formalno-prawną, ostatnie pożegnanie w kaplicy oraz chłodni oraz ekshumacje. Organizujemy również uroczystości pogrzebowe – wyznaniowe i świeckie. Każda z usług jest wykonywana zgodnie z wolą Rodziny zmarłego. Troszczymy się o wymiar formalny, ludzki i duchowy.

  Dodatkowo świadczymy również usługi: kremacji, urn, opieki nad grobami, oprawy muzycznej.
  Więcej informacji można znaleźć na stronie scislowicz.iradoszyce.pl/

 • januszek69

  Ja z kolei polecam http://www.poznan.nagrobki-wicherek.pl firma z bardzo dużym doświadczeniem - producent nagroków od '47! Firma z tak bogatym doświadczeniem na pewno by się nie utrzymała gdyby odprawiała chałturę.

 • malgosia

  Ja z kolei polecam http://www.poznan.nagrobki-wicherek.pl firma z bardzo dużym doświadczeniem - producent nagroków od '47! Firma z tak bogatym doświadczeniem na pewno by się nie utrzymała gdyby odprawiała chałturę.


  Miałeś na myśli http://www.poznan.nagrobki-wicherek.pl ??

 • Paweł25

  Od siebie mogę śmiało polecić podwarszawski zakład http://kalla-ndm.pl/ bardzo sumienni, rzetelni i kulturalni w podejściu do klienta i obchodzący się z ciałami zmarłych z należytym szacunkiem.

 • Tomasz Nowak

  Jestem bardzo zadowolony z usług firmy http://apokalipsa-sc.pl/oferta/ ceremonia dopięta na ostatni guzik, elegancko i kulturalnie z należytym szacunkiem, przez chwilę pozwoliło to otrząsnąć się po odejściu babci.

 • Wojciech Janucik

  Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z podejścia i zaangażowania firmy Anielski Orszak, która zajmowała się przewozem zwłok mojego brata. Z pracownikami firmy byliśmy w stałym kontakcie. Pochodzimy z Katowic, dom pogrzebowy Anielski Orszak http://anielski-orszak.pl ma chyba filię w Białymstoku i Poznaniu, jednak mimo to nie było problemu z załatwieniem wszystkiego i dopięciem przez ich pracowników wszystkich formalności. Wysłaliśmy im niezbędne upoważnienia i ubranie dla zmarłego, a oni zajęli się resztą i przyznam szczerze, że również mieli najniższą cenę transportu zwłok z Niemiec do Polski w porównaniu do innych zakładów pogrzebowych. W kilka dni dostarczyli ciało mojego ŚP brata do Polski.

Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce