Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Profesjonalna obsługa pogrzebów od A do Z.
- kompleksowa obsługa pogrzebów katolickich, świeckich i innych wyznań
- kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS i KRUS
- transport zmarłych z miejsca zgonu
- kremacja
- duży wybór trumien oraz urn
- organizacja transportu dla osób starszych i niepełnosprawnych
- organizacja konsolacji
- duży wybór kwiatów
- oprawa muzyczna

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Raz jeszcze bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować Pani Małgosi i Panu Marcinowi za kompleksową obsługę pogrzebu mojej Mamy/Babci. Za bezgraniczne zaangażowanie, wsparcie i ogromną pomoc z dodatkowymi usługami kamieniarza. Bardzo sprawna organizacja, zadbanie o najdrobniejsze szczegóły, za niespodziewany wzruszający gest przy grobie - czerwone róże abyśmy mogli na pożegnanie wrzucić do grobu oraz dyskretną, ale jak ważną i nieocenioną asystę Pana Marcina. Wszystko zorganizowane było perfekcyjnie.
  Pełen profesjonalizm, szacunek, kultura osobista i klasa oraz zaangażowanie całego zespołu firmy.
  Panie Marcinie, Pani Małgosiu ... z całego serca DZIĘKUJEMY !!! Małgosia Piotrowska i syn Darek Piotrowski

 • Bardzo dziękuje p. Marcinowi i p. Małgosi za pomoc, życzliwość, takt i zrozumienie w ciężkich chwilach po śmierci Mamy. Wszystko zostało zorganizowane i zrobione starannie, z szacunkiem i bardzo sprawnie (ale bez pośpiechu), choć czas był nie najlepszy (tuż przed świętami), a i organizacyjnie tego nie ułatwiłam (nieważny dowód osobisty). Uroczystość była piękna i pozostało w nas uczucie, że Mama została godnie pożegnana i odprowadzona, choć jest w nas poczucie dojmującej straty. Dziękuję również wszystkim pracownikom p. Marcina za sprawne, pełne taktu i szacunku działania podczas uroczystości. Dzięki temu te trudne chwile były dla nas łatwiejsze do przejścia.
 • Firma Pruszyński zajmowała się organizacją ostatniej drogi mojej ukochanej babci. Od razu po wejściu do biura czuć było życzliwość i duże zainteresowanie. Bez zbytniego narzucania się sugerowano nam różne rozwiązania. W kościele obecni byli pracownicy, którzy służyli pomocą. Na cmentarzu było nagłośnienie oraz muzyka, która dodała powagi jak i nadała wzniosły charakter uroczystości. Dużym zaskoczeniem dla mnie było, że dla uczestników ostatniej drogi mojej babci przygotowano białe róze. Były również podziękowania dla wszystkich za przybycie, gdyby rodzina nie była w stanie tego zrobić. Bardzo dziękuję
 • Ta opinią pragnę w imieniu swoim, jak również w imieniu mojej rodziny, z całego serca podziękować Panu Marcinowi, Pani Małgosi oraz pozostałym pracownikom firmy "Pruszyński" za organizację i czuwanie nad przebiegiem pogrzebu mojego Dziadka Antoniego.
  Od pierwszej wizyty w firmie Pana Marcina do ostatniej minuty pogrzebu czułam, że jesteśmy pod najlepszą opieką jaką można sobie wyobrazić w tych trudnych chwilach.
  Pomoc przy załatwianiu spraw formalnych czy fachowe doradztwo w każdym aspekcie ceremonii były nieocenione. Małe, a jak wiele znaczące kwestie w trakcie uroczystości pogrzebowych takie jak: zapewniona woda mineralna, gdyby ktoś potrzebował, pomoc okazana najstarszemu uczestnikowi pogrzebu, piękna muzyka przy grobie, a także cudowny gest z przygotowanymi różami, abyśmy mogli na pożegnanie wrzucić Dziadkowi do grobu.

  Na każdym etapie przygotowań tej najważniejszej, ostatniej drogi kochanego Dziadka i podczas pogrzebu były widoczne empatia, profesjonalizm, szacunek, kultura osobista i klasa oraz zaangażowanie całego zespołu firmy.
  Panie Marcinie, Pani Małgosiu ... po prostu DZIĘKUJĘ.
 • Smutek,zmarła babcia Halinka.Jak to dalej załatwiać.Pomogła firma pogrzebowa Pruszyński z Powązek.
  Całość profesjonalnie,perfekcyjnie,detaliści.Ja nie zdążyłam pomyśleć a oni już zrobili.
  Bardzo dziękuję za pomoc,ostatnia róża do mogiły była niesamowita. jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystko. Pozdrawiam sedecznie.
 • Bardzo dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu naszego Taty - Mieczysława Motasa. Podpisujemy się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami... Profesjonalizm, takt, zrozumienie. Panie Marcinie i wszyscy Współpracownicy - dziękujemy.
 • Bardzo dziękuję za organizację pogrzebu mojego Taty, za sprawność, staranność i profesjonalizm, za stworzenie odpowiedniej atmosfery w tych bardzo trudnych dla mnie chwilach. Dziękuję za godny pochówek Taty w imieniu całej rodziny i wszystkich, którzy uczestniczyli w Jego ostatniej drodze.
 • Ja też pragnę bardzo podziękować za organizację pogrzebu. Za staranność, za dobre rady, rzetelne informacje oraz Państwa zaangażowanie. Z Państwa pomocą było nam choć trochę łatwiej. Jeszcze raz dziękuję.
 • Serdecznie dziękujemy za przygotowanie pogrzebu naszego Taty - Henryka Rzewuskiego .
  Dziękujemy za profesjonalną obsługę , za stworzenie przyjacielskiej i wspierającej atmosfery , szczegółowe informacje i stały kontakt , za takt , dbałość o szczegóły i świetną organizacje całej ceremonii.
 • Zaklad Pogrzebowy Pruszynski zajmowal sie pogrzebem mojego Taty. Od samego poczatku do czasu pogrzebu wszyscy pracownicy Zakladu z ktorymi w tym czasie mialem kontakt wykazali sie pelnym profesjonalizmem i swiadomoscia jak trudny jest to czas dla osob bliskich zmarlej.
  Przede wszystkim serdecznie dziekuje Panu Marcinowi, ktory praktycznie byl ze mna w stalym kontakcie informujac mnie na biezaco co zostalo zrobione a co jeszcze wymaga ustalenia oraz Pani Malgosi ktora byla bardzo pomocna w sprawach formalnych, kiedy czlowiek kompletnie nie ma do tego glowy. Wiele rzeczy sami podpowiadali tak aby o niczym nie zapomniec.
  Sama uroczystosc pogrzebowa byla przygotowana w sposob niebudzacy zadnych uwag, co rowniez zostalo zauwazone i docenione przez licznych gosci towarzyszacych mojemu Tacie w ostatniej drodze.
  Jeszcze raz bardzo dziekuje Panu Marcinowi i jego zespolowi za organizacje pogrzebu i dopatrzeniu wszystkich najwazniejszych elementow tej uroczystosci. Dzieki Waszemu zaangazowaniu i zrozumieniu jak trudne sa to chwile dla Rodziny, moglismy skupić sie na zadumie i modlitwie.
 • My sister Anna Resich, and myself were very pleased with the way in which the Pruszynski firm handled our father's funeral on the 12th of October 2017. From the ceremony at the Old Powazki church to the actual grave site all was handled with the utmost confidence and grace. The flowers were beautiful, the grave was adorned with a wonderful array of reefs and lanterns. Everything was taken care of, we did not need to do anything.
  This is why we would highly recommend the Pruszynski firm to anyone who has to face the difficult time when someone in their family passes. Thank you for everything.
 • W imieniu całej rodziny pragnę podziękować pracownikom Zakładu Pogrzebowego Pruszyński za profesjonalną obsługę, a p. Małgosi za anielską cierpliwość. Bardzo doceniamy okazaną nam życzliwość, a także wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach. Podczas pogrzebu z godnością i szacunkiem obchodzono się z osobą zmarłą. Zadbano także o osoby starsze, a kwiaty i wiązanki były traktowane z należytą starannością. Dlatego też, polecam usługi tej firmy, których świadczenie oceniam na najwyższym poziomie. To właśnie tu - w miejscu, gdzie tego najbardziej potrzeba, można spotkać drugiego człowieka.
 • 28 sierpnia 2017 pochowaliśmy moja mamę. Zwróciliśmy się o pomoc do firmy Pana Marcina Pruszyńskiego. Właściciel zjawił się natychmiast po telefonie, bez względu na porę dnia - wszystkie okoliczne zakłady były zamknięte. Już wstępna rozmowa przyniosła ustalenia, które pomogły nam załatwić podstawowe sprawy następnego dnia rano. Po południu mieliśmy wszystkie formalności załatwione. Zarówno pracownicy biura - Panie Małgorzata i Elżbieta, jak i Pan Marcin, a także podlegli mu inni pracownicy wykazali się wysoką kulturą, dyskrecją, niezwykłą fachowością i dbałością o szczegóły. Nie tylko ustalenia przy stoliku, ale prosta, ludzka reakcja Pana Marcina i zdolność reagowania w każdej sytuacji sprawiają, że ta niezwykle trudna profesja wydaje się być jego i pracowników Firmy powołaniem. Tego nie można udawać i robić tylko dla pieniędzy.
  Polecamy Firmę również ze względów organizacji spraw finansowych - dyskrecja i takt w doradztwie, swoboda wyborów przy jednoczesnej pełnej przejrzystości wszystkich czynności związanych z opłatami sprawiają, że nie zostaje zakłócona atmosfera związana z pożegnaniem osoby najbliższej.
  Gest Pana Marcina z kwiatami w najtrudniejszej chwili, tuż przed złożeniem urny do grobu, pozostanie w naszej pamięci.
  Pamiętał o wszystkim.
  Muzyka jaką zaproponował (flet poprzeczny) w kościele św. Boromeusza zapadła w naszej pamięci i będzie kojarzyć się z niezwykłym życiem mojej mamy.
  Dziękujemy.
 • Jestem w pełni zadowolony z zorganizowania przez firmę pogrzebu mojej matki; na każdym etapie współpracy zetknąłem się z kulturą, zrozumieniem, troską o detale (np. woda dla uczestników pogrzebu na cmentarzu w czasie upału). Polecam firmę.
 • Jeszcze raz chciałabym podziękować całemu zakładowi za pomoc w pogrzebie mojego Męża. Pół roku temu Marcin wraz z Ela bardzo pomógł mi w tym bardzo ciężkim momencie dla mnie i całej rodziny.Uczciwie mogę powiedzieć iż pierwszy raz spotkałam się z tak naprawdę profesjonalna uczciwa oraz bardzo życzliwa firma która z czystym sumieniem będę polecać każdemu w tak trudnych chwilach.Marcin i Ela wraz ze swoją firma pozwolił nam godnie pożegnać męża za co bardzo im dziękuję...
 • Z całego serca polecam firmę p. Pruszyńskiego. Wszystkie czynności załatwione były szybko, profesjonalnie i z ogromnym taktem. Pan Marcin wykazał się ogromną empatią, dziękuje za zaangażowanie i pomoc.
 • Dowiedziałam się od Pana Marcina Marcina, że został usunięty mój wpis na stronie googla. Jest mi ogromnie przykro z tego powodu, ponieważ to wszystko co napisałam to były moje autentyczne odczucia. W chwili kiedy odchodzi najbliższa rodzina, jest bardzo ważne kto nas w tym momencie wspiera. Zakład pogrzebowy, który jest prowadzony przez Pana Marcina Pruszyńskiego zasługuje na najlepsze rekomendacje za całokształt pracy i serducha, które Pan Marcin i ludzie wspólpracujący wkładaja w wykonywanie swoich obowiązków. Notabene nie ma się wtedy poczucia , że ktoś wykonuje swoją pracę , tylko, że jest się wspieranym przez życzliwą osobę. Jeszcze raz serdecznie Panu dziękuję, za wszystko co Pan zrobił dla naszej rodziny. Jeżeli wpis zostanie znowu usunięty to jeszcze raz napiszę i kolejny, bo to co Pan robi to zasługuje na to.
 • Kilka miesięcy temu pożegnaliśmy naszego ukochanego syna. Zorganizowanie pogrzebu powierzylismy firmie Pana Marcin Pruszyńskiego. Pragniemy wraz z całą rodziną Zmarłego serdecznie podziękowć Panu Marcinowi i pracownikom jego firmy, za bardzo profesjonalne podejście, kulturę i pomoc we wszystkich sprawach związanych z pożegnaniem Zmarłego. Oprawa i przebieg uroczystości były godne oraz na najwyższym poziomie. Dobrze spotkać w tak trudnych chwilach "Profesjonalistę" o ludzkiej twarzy i otwartym sercu. DZIĘKUJEMY
 • Niestety w ciagu niecałych 6 m-cy po śmierci taty, żegnałam mamę. Po raz drugi pragnę podziękować FIRMIE PRUSZYŃSKI za organizację pogrzebu. Pan Marcin kolejny raz pomógł mi załatwić wszelkie formalności zwiazane z pogrzebem i dopilnował aby wszystko przebiegło sprawnie i z dużą dbałością o szczegóły. Pozostaje mi jedynie podziekować ponownie za profesjonalne podejście.
 • Chciałam bardzo serdecznie podziękować firmie Pruszyński za bardzo profesjonalne i rzetelne usługi pogrzebowe. Zakład pogrzebowy na najwyższym poziomie, począwszy od zabrania ciała ze szpitala po ceremonię pogrzebową. P. Marcin służący pomocą i wsparciem w każdej jednej chwili i sprawie. Tak dbający o każdy detal , że nie spotkałam się jeszcze nigdy z osobą tak zaangażowaną osobiście i jednocześnie prowadzącą tej branży usługi. Bardzo kulturalni i eleganccy pracownicy. Z czystym sumieniem gorąco polecam ten zakład.
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Telefon: 513804664
Adres: Warszawa, Powązkowska 24
E-mail: biuro@pruszynski.waw.pl
WWW: www.pruszynski.waw.pl

4,16 (56)

Dodano: 15-06-2015
Odsłon: 41058


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce