Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Profesjonalna obsługa pogrzebów od A do Z.
- kompleksowa obsługa pogrzebów katolickich, świeckich i innych wyznań
- kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS i KRUS
- transport zmarłych z miejsca zgonu
- kremacja
- duży wybór trumien oraz urn
- organizacja transportu dla osób starszych i niepełnosprawnych
- organizacja konsolacji
- duży wybór kwiatów
- oprawa muzyczna

Dodaj komentarz

Komentarze

 • W imieniu swoim i rodziny pragnę podziękować FIRMIE PRUSZYŃSKI za profesjonalną organizację pogrzebu naszej Mamy . Szczególne podziękowania dla Pana MARCINA i Pani ZUZI za serce, takt, spokój i wyrozumiałość w tak trudnych dla nas chwilach .
  Firma w 200 procentach godna polecenia
  Piotr Cichocki i Marzena Gonerska
 • Serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników firmy PRUSZYŃSKI za pięknie zorganizowaną ceremonię pogrzebową mojego Taty w dniu 07 lipca 2016 . Właściciel tego zakładu Pan Marcin wykazał się ogromnym profesjonalizmem, odpowiedzialnością i zrozumieniem. Jego wysoka kultura osobista, zaangażowanie, rzetelność przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Firma ta zadbała o każdy szczegół w tych przygotowaniach. Elegancko ubrani Panowie, piękne samochody, urocza kaplica, w której mogłam wraz z córką pożegnać ukochanego Ojca. Przygotowany koszyk z białymi różyczkami, które były przez firmę rozdawane przy grobie to niesamowity gest z którym się nigdy nie spotkałam. Utalentowana muzycznie skrzypaczka Pani Zuzia nadała tej ceremonii niepowtarzalny urok. Firma ta, nieliczna z wielu, która niesie trumnę na swoich barkach, oddając w ten sposób ogromny szacunek osobie zmarłej. Mój ukochany Tata dzięki całemu zespołowi firmy PRUSZYŃSKI był pochowany z wielką godnością i szacunkiem. Jeszcze raz dziękuję z całego serca wraz z córką i proszę przyjąć nasze uznanie za to co Pan robi dla innych ludzi. Firma PRUSZYŃSKI naprawdę jest godna zaufania.
 • Dzięki firmie Pruszyński pogrzeb został zorganizowany szybko i sprawnie, bez angażowania rodziny pogrążonej w żałobie. Sama ceremonia została poprowadzona z taktem, p. Pruszyński zajął się wszystkimi sprawami formalnymi, pozwalając skupić się żałobnikom na najważniejszym.
 • Jestem mile zaskoczony przez profesjonalne podejście do pogrzebu i Rodziny zmarłego.
  Delikatność z jaką się spotkaliśmy i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności ulżyły nam w tak ciężkim przeżyciu.
  Chciałem dodać że zakład posiada nowoczesną bazę samochodów do transportu trumien i rodziny. Serdecznie polecam usługi pana Pruszyńskiego.
 • Serdeczne podziękowania dla pracowników firmy Pruszyński za profesjonalne zorganizowanie pochówku mojego taty. Dzięki życzliwości i taktowi ceremonia pogrzebowa odbyła się z dbałością o każdy szczegół. Serdeczne podziękowania dla Pana Marcina, który w tak trudnych dla mnie chwilach taktownie udzielał rad nie narażając nas na dodatkowe koszty. Polecam firmę Pruszyński, która jest pod każdym względem profesjonalna i godna zaufania.
 • Jeżeli szukacie Państwo nie zakładu pogrzebowego, ale ciepłych i serdecznych ludzi, którzy udzielą pomocy przy pożegnaniu i ostatniej drodze Waszych Bliskich, to gorąco polecamy firmę Pana Marcina.
  Jeżeli szukacie Państwo pięknej muzyki, która pomoże przejść przez te trudne chwile, to tylko Pani Zuzia.
  Wszystkim gorąca i z całego serca polecamy tę firmę, którą prowadzą ludzie pełni empatii, ludzie którzy udzielą wsparcia, doradzą, pocieszą, ludzie, z którymi człowiek się czuje jak wśród najbliższych przyjaciół.
  Pani Zuziu i Panie Marcinie- stokrotnie dziękujemy za organizację pożegnania naszej Kochanej Mamy i Babci- Rodzina Purzyckich
 • W dn.2.06.2016 pochowałam swojego tatę.Pochówek zleciłam firmie PRUSZYŃSKI ,jestem bardzo wdzięczna za profesjonalizm,życzliwość i takt .Ceremonia pogrzebowa odbyła się sprawnie z dbałością o każdy szczegół. Serdeczne podziękowania dla p.Marcina który taktownie udzielał rad /nie naciągając nas na dodatkowe koszty/ z szacunkiem akceptował moje decyzje .Polecam usługi firmy PRUSZYŃSKI jest profesjonalna i godna zaufania.
 • Tydzień temu odbył sie pogrzeb mojej matki chrzestnej. Firma Pruszyński rzetelnie, profesjonalnie i z odpowiednią wrażliwością wykonała obsługę całej uroczystości na Starych Powązkach. Nie mieliśmy jakichkolwiek zastrzeżeń, wręcz przeciwnie możemy zakład spokojnie zarekomendować.
 • Wraz z żoną chcielibyśmy bardzo podziękować panu Marcinowi za pomoc w przygotowaniu uroczystości pogrzebowej w dniu 20 maja 2016r. Firma "przeprowadziła" nas przez te ciężkie chwile niezwykle profesjonalnie, taktownie i z wyczuciem od momentu pierwszego kontaktu aż do samego pochówku. PRUSZYŃSKI zdecydownie wychodzi poza zakres swoich obowiązków w doradctwie przebiegu całej ceremonii. Pani Zuzia - skrzypaczka z niezwykłą wrażliwością muzyczną nadła tej smutnej chwili wyjątkową (wysublimowaną, Łagodną i delikatną) oprawę muzyczną, która zwróciła uwagę całej rodziny i bliskich. Dzięki temu było to naprawdę wyjątkowe pożegnanie.
  Dziękujemy - Machnowscy.
 • W imieniu żony i własnym, serdecznie dziękuję Panu Marcinowi Pruszyńskiemu,
  Pani Zuzannie oraz wszystkim pracownikom firmy za zorganizowanie pogrzebu mojego wuja Śp. Michała Jagniątkowskiego.
  Państwa profesjonalizm, życzliwość, delikatność i takt był ogromnym wsparciem w tych trudnych chwilach.
  Wszystko przebiegało na najwyższym poziomie i w sposób w jaki sobie życzyliśmy z dbałością o każdy szczegół.
  Jeszcze raz dziękuję za perfekcyjną obsługę pogrzebu oraz wspaniałą oprawę muzyczną.
 • Bardzo dziękuję p Pruszyńskiemu za rzetelne i solidne przygotowanie pogrzebu ŚP Mariana Biela.
  Cała ceremonia przebiegła bez zakłóceń dzięki staranności i punktualności firmy.Pan Pruszyński zadbał o każdy szczegół.
 • \"DOBRY CZŁOWIEK JEST JAK MAŁE ŚWIATEŁKO. WĘDRUJE POPRZEZ MROKI NASZEGO ŚWIATŁA I NA SWOJEJ DRODZE ZAPALA ZGASZONE GWIAZDY\". DZIEKUJEMY SERDECZNIE PANU MARCINOWI I PANI ZUZANNIE ZA CUDOWNĄ UROCZYSTOŚĆ POGRZEBOWA NASZEJ BABCI STASI GOLAK I WSPARCIE W NAJMNIEJSZYM SZCZEGÓLE ZAŁATWIANIA TYCH NIEPRZYJEMNYCH SPRAW BIUROKRACJI KIEDY CZŁOWIEK JEST W CIERPIENIU. PAN MARCIN TO CIEPŁY, ŻYCZLIWY I CZUŁY CZŁOWIEK OD KTÓREGO BIJE NIESAMOWITE CIEPŁO I ZYCZLIWOŚC, TERAZ NIESTETY LUDZIE PATRZĄ POD PERSPEKTYWA PRZETRWANIA I KONKURENCJI ALE NIE FIRMA PRUSZYŃSKI TO PAN MARCIN I PANI ZUZANNA TWORZĄ TĄ FIRMĘ I PEŁEN PROFESJONALIZM I DOBROĆ KTÓERA OD NICH BIJE POWODUJE ŻE TEN WAŻNY DZIEŃ JEST TAK CUDOWNY I IDEALNY, A ZMARŁY WYJĄTKOWY. DZIEKUJEMY SEDECZNIE ZA WSZYSTKO. EWA I BASIA
 • Bardzo dziękuję za perfekcyjną obsługę pogrzebu mojej żony.
  Pan Marcin kompleksowo odpowiadał na wszelkie zadawane przez rodzinę pytania, oraz fachowo doradzał w kwestiach organizacyjnych. Żona została w kulturalny i godny sposób pożegnana w pełnej zrozumienia atmosferze.
  Szczególne podziękowania dla Pani Zuzanny za wzruszające wykonanie utworów, które zaspokoiły bardzo wysublimowany gust rodziny o tradycjach muzycznych.
  Zakład wart polecenia w tak trudnych sytuacjach jak pożegnanie bliskiej nam osoby!
 • Najgorętsze podziękowania dla Pana Marcina Pruszynskiego oraz jego współpracowników za wspaniałe zorganizowanie pogrzebu naszego taty Leona Drazkowskiego w dniu 21 kwietnia 2016. Ceremonia z udziałem asysty wojskowej została perfekcyjnie przeprowadzona ze wspoludzialem mistrza ceremonii w pięknej oprawie muzycznej wybranej osobiście przez Pana Marcina.
  W trudnych dla nas chwilach po śmierci taty pan Marcin udzielał nam wszelkiej niezbędnej pomocy, załatwiał wszystkie formalności, wspieral i doradzal nie zważając na porę dnia okazując przy tym dużo serca i empatii.Słowa podziękowania i podziwu płynęły również od uczestników pogrzebu.
  Jesteśmy szczęśliwe,ze istnieją jeszcze tacy wspaniali ludzie jak pan. Dziękujemy panie Marcinie. Elżbieta i Irmina.
 • Dziękuję firmie Pruszyńki za pomoc przy organizacji pogrzebu mojej babci Aliny. Pan Marcin służy radą i wsparciem przez cały czas.
  Firma zdjęła mi z barków ciężar zajmowania się formalnościami jak ubieganie się o zasiłek z ZUS -u itp.
  Ceremonia została zorganizowana bardzo sprawnie i profesjonalnie. Nie było momentu w którym każdy element nie byłoby dopięty na ostatni guzik.
  Jestem bardzo wdzięczny i polecam firmę Pruszyński w ciężkich chwilach.
 • Pragnę podziękować Firmie Pruszyński za organizację i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Rzetelna informacja, profesjonalne podejście do tematu.
  To są argumenty przemawiające za wyborem w/w firmy.
  Polecam wszystkim potrzebującym.

  Zbigniew i Janusz Płóciennik
 • Wielkie Słowa uznania dla firmy Pruszyński, za ludzkie podejscie, za pomoc, doradztwo i kompleksowa obsługę pogrzebu mojego ojca, a zarazem wsparcie i zainteresowanie sie wszystkim tym o czym moja glowa nie byla w stanie pomyśleć. POLECAM!!!
 • Dziękuję Panu Marcinowi za zorganizowanie pochówku mojego taty Tomasza Zalewskiego. Firma PRUSZYŃSKI to pełen profesjonalizm, kultura i zaangażowanie by ta ceremonia była przygotowana z godnością i szacunkiem dla zmarłego. Bardzo dziękujemy!
 • Los sprawił, że w krótkim czasie straciliśmy dwie bliskie osoby.
  Za pierwszym razem trafiliśmy do zakładu pogrzebowego pana Pruszyńskiego dosyć przypadkowo.
  Pogrzeb został zorganizowany absolutnie perfekcyjnie, a pan Marcin i pani Zuzia okazali nam dużo serca i empatii.
  Za drugim razem nie mieliśmy więc najmniejszej wątpliwości do kogo się zwrócić, wiedząc, że nasz Tata/Dziadek będzie w dobrych rękach.
  Także drugi pogrzeb był doskonale zorganizowany, elegancki, z widoczną troską o wygodę najstarszych uczestników tej smutnej uroczystości.
  Dziękujemy panu Marcinowi i pani Zuzi za ciepłe wsparcie w tych trudnych chwilach!
  Specjalne podziękowania dla pani Zuzi za piękną, wzruszającą muzykę!
  Rodzina Romana Garbaczewskiego
 • Dziękuję uprzejmie firmie Pruszyński, którą polecam osobom zastanawiającym się nad wyborem obsługi pogrzebowej.

  Babcia, która zasłabła podczas mszy, uzyskała profesjonalną pomoc od jednego z pracowników, który był ratownikiem medycznym. Panowie wykazywali się dużą uprzejmością, taktem i uczynnością (podwieźli 3 babcie na miejsce pochówku).

  Firma dała nam koszyk z różami, które rzucało się na trumnę - bardzo ładny symboliczny gest.

  Dziękujemy i polecamy!
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Telefon: 513804664
Adres: Warszawa, Powązkowska 24
E-mail: biuro@pruszynski.waw.pl
WWW: www.pruszynski.waw.pl

4,16 (56)

Dodano: 15-06-2015
Odsłon: 44074


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce