Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Profesjonalna obsługa pogrzebów od A do Z.
- kompleksowa obsługa pogrzebów katolickich, świeckich i innych wyznań
- kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS i KRUS
- transport zmarłych z miejsca zgonu
- kremacja
- duży wybór trumien oraz urn
- organizacja transportu dla osób starszych i niepełnosprawnych
- organizacja konsolacji
- duży wybór kwiatów
- oprawa muzyczna

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Jeżeli szukacie Państwo nie zakładu pogrzebowego, ale ciepłych i serdecznych ludzi, którzy udzielą pomocy przy pożegnaniu i ostatniej drodze Waszych Bliskich, to gorąco polecamy firmę Pana Marcina.
  Jeżeli szukacie Państwo pięknej muzyki, która pomoże przejść przez te trudne chwile, to tylko Pani Zuzia.
  Wszystkim gorąca i z całego serca polecamy tę firmę, którą prowadzą ludzie pełni empatii, ludzie którzy udzielą wsparcia, doradzą, pocieszą, ludzie, z którymi człowiek się czuje jak wśród najbliższych przyjaciół.
  Pani Zuziu i Panie Marcinie- stokrotnie dziękujemy za organizację pożegnania naszej Kochanej Mamy i Babci- Rodzina Purzyckich
 • W dn.2.06.2016 pochowałam swojego tatę.Pochówek zleciłam firmie PRUSZYŃSKI ,jestem bardzo wdzięczna za profesjonalizm,życzliwość i takt .Ceremonia pogrzebowa odbyła się sprawnie z dbałością o każdy szczegół. Serdeczne podziękowania dla p.Marcina który taktownie udzielał rad /nie naciągając nas na dodatkowe koszty/ z szacunkiem akceptował moje decyzje .Polecam usługi firmy PRUSZYŃSKI jest profesjonalna i godna zaufania.
 • Tydzień temu odbył sie pogrzeb mojej matki chrzestnej. Firma Pruszyński rzetelnie, profesjonalnie i z odpowiednią wrażliwością wykonała obsługę całej uroczystości na Starych Powązkach. Nie mieliśmy jakichkolwiek zastrzeżeń, wręcz przeciwnie możemy zakład spokojnie zarekomendować.
 • Wraz z żoną chcielibyśmy bardzo podziękować panu Marcinowi za pomoc w przygotowaniu uroczystości pogrzebowej w dniu 20 maja 2016r. Firma "przeprowadziła" nas przez te ciężkie chwile niezwykle profesjonalnie, taktownie i z wyczuciem od momentu pierwszego kontaktu aż do samego pochówku. PRUSZYŃSKI zdecydownie wychodzi poza zakres swoich obowiązków w doradctwie przebiegu całej ceremonii. Pani Zuzia - skrzypaczka z niezwykłą wrażliwością muzyczną nadła tej smutnej chwili wyjątkową (wysublimowaną, Łagodną i delikatną) oprawę muzyczną, która zwróciła uwagę całej rodziny i bliskich. Dzięki temu było to naprawdę wyjątkowe pożegnanie.
  Dziękujemy - Machnowscy.
 • W imieniu żony i własnym, serdecznie dziękuję Panu Marcinowi Pruszyńskiemu,
  Pani Zuzannie oraz wszystkim pracownikom firmy za zorganizowanie pogrzebu mojego wuja Śp. Michała Jagniątkowskiego.
  Państwa profesjonalizm, życzliwość, delikatność i takt był ogromnym wsparciem w tych trudnych chwilach.
  Wszystko przebiegało na najwyższym poziomie i w sposób w jaki sobie życzyliśmy z dbałością o każdy szczegół.
  Jeszcze raz dziękuję za perfekcyjną obsługę pogrzebu oraz wspaniałą oprawę muzyczną.
 • Bardzo dziękuję p Pruszyńskiemu za rzetelne i solidne przygotowanie pogrzebu ŚP Mariana Biela.
  Cała ceremonia przebiegła bez zakłóceń dzięki staranności i punktualności firmy.Pan Pruszyński zadbał o każdy szczegół.
 • \"DOBRY CZŁOWIEK JEST JAK MAŁE ŚWIATEŁKO. WĘDRUJE POPRZEZ MROKI NASZEGO ŚWIATŁA I NA SWOJEJ DRODZE ZAPALA ZGASZONE GWIAZDY\". DZIEKUJEMY SERDECZNIE PANU MARCINOWI I PANI ZUZANNIE ZA CUDOWNĄ UROCZYSTOŚĆ POGRZEBOWA NASZEJ BABCI STASI GOLAK I WSPARCIE W NAJMNIEJSZYM SZCZEGÓLE ZAŁATWIANIA TYCH NIEPRZYJEMNYCH SPRAW BIUROKRACJI KIEDY CZŁOWIEK JEST W CIERPIENIU. PAN MARCIN TO CIEPŁY, ŻYCZLIWY I CZUŁY CZŁOWIEK OD KTÓREGO BIJE NIESAMOWITE CIEPŁO I ZYCZLIWOŚC, TERAZ NIESTETY LUDZIE PATRZĄ POD PERSPEKTYWA PRZETRWANIA I KONKURENCJI ALE NIE FIRMA PRUSZYŃSKI TO PAN MARCIN I PANI ZUZANNA TWORZĄ TĄ FIRMĘ I PEŁEN PROFESJONALIZM I DOBROĆ KTÓERA OD NICH BIJE POWODUJE ŻE TEN WAŻNY DZIEŃ JEST TAK CUDOWNY I IDEALNY, A ZMARŁY WYJĄTKOWY. DZIEKUJEMY SEDECZNIE ZA WSZYSTKO. EWA I BASIA
 • Bardzo dziękuję za perfekcyjną obsługę pogrzebu mojej żony.
  Pan Marcin kompleksowo odpowiadał na wszelkie zadawane przez rodzinę pytania, oraz fachowo doradzał w kwestiach organizacyjnych. Żona została w kulturalny i godny sposób pożegnana w pełnej zrozumienia atmosferze.
  Szczególne podziękowania dla Pani Zuzanny za wzruszające wykonanie utworów, które zaspokoiły bardzo wysublimowany gust rodziny o tradycjach muzycznych.
  Zakład wart polecenia w tak trudnych sytuacjach jak pożegnanie bliskiej nam osoby!
 • Najgorętsze podziękowania dla Pana Marcina Pruszynskiego oraz jego współpracowników za wspaniałe zorganizowanie pogrzebu naszego taty Leona Drazkowskiego w dniu 21 kwietnia 2016. Ceremonia z udziałem asysty wojskowej została perfekcyjnie przeprowadzona ze wspoludzialem mistrza ceremonii w pięknej oprawie muzycznej wybranej osobiście przez Pana Marcina.
  W trudnych dla nas chwilach po śmierci taty pan Marcin udzielał nam wszelkiej niezbędnej pomocy, załatwiał wszystkie formalności, wspieral i doradzal nie zważając na porę dnia okazując przy tym dużo serca i empatii.Słowa podziękowania i podziwu płynęły również od uczestników pogrzebu.
  Jesteśmy szczęśliwe,ze istnieją jeszcze tacy wspaniali ludzie jak pan. Dziękujemy panie Marcinie. Elżbieta i Irmina.
 • Dziękuję firmie Pruszyńki za pomoc przy organizacji pogrzebu mojej babci Aliny. Pan Marcin służy radą i wsparciem przez cały czas.
  Firma zdjęła mi z barków ciężar zajmowania się formalnościami jak ubieganie się o zasiłek z ZUS -u itp.
  Ceremonia została zorganizowana bardzo sprawnie i profesjonalnie. Nie było momentu w którym każdy element nie byłoby dopięty na ostatni guzik.
  Jestem bardzo wdzięczny i polecam firmę Pruszyński w ciężkich chwilach.
 • Pragnę podziękować Firmie Pruszyński za organizację i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Rzetelna informacja, profesjonalne podejście do tematu.
  To są argumenty przemawiające za wyborem w/w firmy.
  Polecam wszystkim potrzebującym.

  Zbigniew i Janusz Płóciennik
 • Wielkie Słowa uznania dla firmy Pruszyński, za ludzkie podejscie, za pomoc, doradztwo i kompleksowa obsługę pogrzebu mojego ojca, a zarazem wsparcie i zainteresowanie sie wszystkim tym o czym moja glowa nie byla w stanie pomyśleć. POLECAM!!!
 • Dziękuję Panu Marcinowi za zorganizowanie pochówku mojego taty Tomasza Zalewskiego. Firma PRUSZYŃSKI to pełen profesjonalizm, kultura i zaangażowanie by ta ceremonia była przygotowana z godnością i szacunkiem dla zmarłego. Bardzo dziękujemy!
 • Los sprawił, że w krótkim czasie straciliśmy dwie bliskie osoby.
  Za pierwszym razem trafiliśmy do zakładu pogrzebowego pana Pruszyńskiego dosyć przypadkowo.
  Pogrzeb został zorganizowany absolutnie perfekcyjnie, a pan Marcin i pani Zuzia okazali nam dużo serca i empatii.
  Za drugim razem nie mieliśmy więc najmniejszej wątpliwości do kogo się zwrócić, wiedząc, że nasz Tata/Dziadek będzie w dobrych rękach.
  Także drugi pogrzeb był doskonale zorganizowany, elegancki, z widoczną troską o wygodę najstarszych uczestników tej smutnej uroczystości.
  Dziękujemy panu Marcinowi i pani Zuzi za ciepłe wsparcie w tych trudnych chwilach!
  Specjalne podziękowania dla pani Zuzi za piękną, wzruszającą muzykę!
  Rodzina Romana Garbaczewskiego
 • Dziękuję uprzejmie firmie Pruszyński, którą polecam osobom zastanawiającym się nad wyborem obsługi pogrzebowej.

  Babcia, która zasłabła podczas mszy, uzyskała profesjonalną pomoc od jednego z pracowników, który był ratownikiem medycznym. Panowie wykazywali się dużą uprzejmością, taktem i uczynnością (podwieźli 3 babcie na miejsce pochówku).

  Firma dała nam koszyk z różami, które rzucało się na trumnę - bardzo ładny symboliczny gest.

  Dziękujemy i polecamy!
 • W dniu 5 lutego 2016 roku odbył się pogrzeb mojego męża Stanisława Milczarka. Całą organizację pogrzebu zleciłam firmie Pruszyński. Bardzo dziękuję panu Marcinowi i pani Zuzi za w pełny profesjonalizm , a wręcz przyjacielskie podejście do człowieka w tak trudnych dla niego chwilach. Wielkie podziękowania.
 • W niezwykle trudnej sytuacji, kiedy odeszła nasza Mama/Babcia, a tata/dziadek był w szpitalu, pan Marcin Pruszyński okazał nam dużo ciepłego wsparcia i bardzo nam pomógł.
  Załatwianie - w sumie tak przykrych - formalności odbywało się w serdecznej, pełnej zrozumienia atmosferze.
  Pogrzeb naszej Mamy/Babci zorganizowany był PERFEKCYJNIE, a róże na zakończenie były bardzo wzruszające.
  Dziękujemy z całego serca panu Marcinowi i pani Zuzi!
  Córka i wnuczka Mirosławy Garbaczewskiej.
 • Dziękuję Firmie PRUSZYŃSKI, w szczególności Panu Marcinowi i Pani Zuzannie za wsparcie jakie otrzymaliśmy w tak trudnym dla nas czasie - śmierci Babci.Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem zarówno w aspekcie emocjonalnym jak i finansowym.Podejście Pana Marcina pokazuje, że jego praca nie jest tylko kwestią zarobkową ale również powołaniem. Jego spokój, opanowanie oraz tembr głosu pozwala na godne przeżycie tak smutnej uroczystości.Jest profesjonalistą.
  Panie Marcinie, dziękuję raz jeszcze za to, że był Pan dyspozycyjny i pomocny w każdej godzinie w tak trudnych dla nas chwilach.
  P. Wrześniewski z rodziną Gajewskich.
 • Chciałbym bardzo podziękować firmie Pruszyński za nieocenioną pomoc w organizacji pogrzebu Haliny Sochockiej (grudzień 2015r.).
  Na szczególne wyróżnienie zasługuje dostosowanie oferty do indywidualnego przypadku (w naszym przypadku wszystkie czynności miały miejsce w Warszawie, zaś pogrzeb 120 km od Warszawy), bardzo duży wybór wszystkiego, co potrzebne do zorganizowania pogrzebu. Chciałbym podziękować p. Marcinowi, którego rady były bardzo pomocne przy ostatecznych decyzjach - nikt nas nie naciągał na rzeczy zbędne, wręcz sugerowano rozwiązania alternatywne do pierwotnych naszych pomysłów, co znacznie obniżyło koszty. Duża empatia p. Marcina, a także nawiązanie takich relacji, jakbyśmy się znali bardzo długo, zapewniło nam poczucie bezpieczeństwa, że ktoś panuje nad tym wszystkim i uczyniło organizację pogrzebu bardzo prostą.
  Słowa uznania dla firmy przekazuję także od uczestników pogrzebu.

  Wszystkim polecam firmę Pruszyński.

  Z wyrazami szacunku
  Andrzej Sochocki
 • Firma naprawdę rzetelna.W tak trudnych dla mnie chwilach pogrzeb był zorganizowany bardzo sprawnie,kwiaty świeże mimo póżnej jesieni,muzyka perfekcyjna.Właściciel zakłady cały czas do dyspozycji.Serdecznie dziękuję.Maria Rybkowska
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Telefon: 513804664
Adres: Warszawa, Powązkowska 24
E-mail: biuro@pruszynski.waw.pl
WWW: www.pruszynski.waw.pl

4,16 (56)

Dodano: 15-06-2015
Odsłon: 41055


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce