Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Profesjonalna obsługa pogrzebów od A do Z.
- kompleksowa obsługa pogrzebów katolickich, świeckich i innych wyznań
- kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS i KRUS
- transport zmarłych z miejsca zgonu
- kremacja
- duży wybór trumien oraz urn
- organizacja transportu dla osób starszych i niepełnosprawnych
- organizacja konsolacji
- duży wybór kwiatów
- oprawa muzyczna

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Pragnę złożyć serdeczne podziękowania Panu Marcinowi, za pełną zaangażowania pracę i ogrom empatii udzielonej mi i rodzinie w tych trudnych dla nas chwilach. Pogrzeb męża w pełni zorganizowany i dopięty na ostatni guzik, wszystkie formalności , dokumenty i sprawy organizacyjne załatwione zostały przez p. Marcina, co stanowiło ogromne odciążenie dla nas pogrążonych w żałobie.
  Z wyrazami szacunku
  Bożena Ciechanowska z rodziną
 • Serdecznie dziękuję firmie pogrzebowej "PRUSZYŃSKI" za zorganizowanie pogrzebu Naszej Mamy i Babci.
  Szczególne podziękowania kierujemy do p.Marcina,który prowadził nas cały czas.W takim momencie,gdy ciężko zebrać myśli pomoc Pana Marcina okazała się nieoceniona.Od początku do końca wszystko było zapięte na ostatni guzik,a wsparcie otrzymywaliśmy na każdym kroku.
  Bardo dziękujemy raz jeszcze.
 • W imieniu swoim i rodziny składam podziękowania za obsługę pochówku naszej ukochanej wnuczki, który miał miejsce w dniu 12 listopada 2015 r. Dziękuję za profesjonalizm, niezwykłą życzliwość i takt. Za pomyśl z różami, z czym nie spotkałam sie nigdy wczesniej. Z całego serca dziękujemy Panu Marcinowi Pruszyńskiemu za pogrzeb z wielką godnością i czcią. SZCZERZE POLECAM FIRMĘ PRUSZYŃSKI.
 • W ostatnich dniach zleciłem firmie Pruszyński pochowania mojej mamy i babci w jednym grobie. Wiązało się to z ogromną operacja logistyczną związaną z zabraniem szczątków obu zmarłych z dwóch różnych cmentarzy i pochowania na trzecim. Firma Pruszyński wykazała się niezwykłym profesjonalizmem, przyjaznym nastawieniem do klienta, nie tylko jako płatnika usług, ale i jako do zwykłego człowieka. Nie musiałem o nic się martwić, o wszystkich krokach związanych z pochówkiem, przenosinami szczątków, procedurami (było ich niesamowicie dużo) byliśmy wspólnie z małżonką powiadamiani. Firmę Pruszyński polecam z pełnym zaufaniem.
  Dziękuję za zaangażowanie, zrozumienie i wysiłek.
  Ryszard Żukiewicz z rodziną
 • Wielkie podziękowania dla firmy Pruszyński za godne i w pełni profesjonalne zorganizowanie pogrzebu naszej Mamy, Haliny Krzywkowskiej w dn.5.10.2015 r. Dziękujemy panu Marcinowi i pani Zuzi za takt, za życzliwość, za troskę o każdy szczegół, za uroczystą oprawę muzyczną. Firma naprawdę godna zaufania.
  Grażyna Jerzyk i Maria Kucharska
 • Serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc w pochówku naszej Córeczki Julii. Firma Pruszynski jest nie tylko wysoce profesjonalna. Pan Marcin podszedł do nas z ogromną empatią, cieplem i zrozumieniem co nie ukrywam bardzo nam pomogło w tym tragicznym dla nas czasie.
 • Ogromne podziękowania dla Pana Marcina Pruszyńskiego, Pani Zuzi i wszystkich którzy uczynili ostatnią drogę człowieka GODNĄ.
  Profesjonalna, dyskretna obsługa sprawiła że najgorsze chwile w życiu rodziny można było przetrwać.
  Każdy z nas kiedyś będzie musiał korzystać z takich usług, ZDECYDOWANIE POLECAM FIRMĘ PRUSZYŃSKI
 • Bardzo dziękuje Panu Marcinowi Prószyńskiemu za organizację pogrzebu mojego Ojca w dniu 25.08.2015.
  Nigdy nie spotkałem się z takim zaangażowaniem i aktywną pomocą Firmy Pogrzebowej zarówno w przygotowaniu, jak i w trakcie trwania uroczystości pogrzebowej.

  Serdecznie dziękuję
  Bohdan Jezierski
 • Z całego serca dziękujemy Panu Marcinowi i firmie PRUSZYŃSKI za wsparcie w ostatnim tygodniu. Organizacja pogrzebu była nienaganna.
  Pan Marcin z wielkim taktem odnosił się do pogrążonych w smutku. Zadbał o każdy szczegół. Ten pogrzeb był pełen szacunku i godności. Pomysł z różami był wspaniały. To było zaskoczenie. Nie pomyśleliśmy o tym wcześniej. Dziękujemy Panu.
 • W dn.13.07.2015 pochowaliśmy Naszego Kochanego " BRYSIA ".Podziękowania z całego serca dla Firmy Pruszyński za pomoc w tak trudnych dla nas chwilach.Sprawne i nadzwyczaj profesjonalne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej.Z super oprawą muzyczną,nagłośnieniem ,oraz dbałością o każdy detal.Oraz szczególne podziękowanie dla Pana Marcina,który był do dyspozycji w każdej chwili.Emanuje spokojem wysoką kulturą,empatią.WIELKI SZACUNEK !!!!
 • Dziękuję Panu Marcinowi i całemu zespołowi za zaangaźowanie, profesjonalizm i pomoc przy ceremonii pogrzebowej mojego taty.
 • Tą drogą dziękuję Zakładowi i jej pracownikom
  za godny i profesjonalny pochówek mojej Mamy Śp. Jadwigi Wierzbickiej w dniu 26.06.2015r na Cmentarzu w Wawrze
  Dodatkowe podziękowania przekazuje Panu Marcinowi, który posiada serce na właściwym miejscu
 • Bardzo dziękuje firmie PRUSZYŃSKI ZA SPRAWNE I PROFESJONALNE zorganizowanie pochówku mojej mamy Kazimiery Górniak w dn 13/01/2015.Jeżeli pogrzeby mogą być ładne to ten był śliczny dzięki firmie Pruszyński a w szczególności wielkie bóg zapłać dla pana Marcina.
 • Są chwile w życiu człowieka w których potrzebne jest wsparcie w każdym tego słowa znaczeniu. Sprawa załatwienia ceremonii pogrzebowej wymaga taktu, kultury i zrozumienia ze strony instytucji, która organizuje tego typu wydarzenia. Takim reprezentantem jest Pan Marcin Pruszyński. Właśnie jego takt i głębokie zrozumienie sytuacji daje poczucie pewnego ukojenia w danej chwili i spokoju. Nie odczuwa się"taśmy" załatwiania jak w innych zakładach, panuje tu spokój i bycie duchowe z klientem. Dziękujemy Panu Marcinowi za piękną uroczystość zorganizowaną w kościele pełną kultury i nobliwości do momentu zakończenia całej ceremonii na cmentarzu. Myślę, że nasza Anielka jest Panu wdzięczna. Serdeczne Bóg Zapłać
 • Wspólnie z rodziną chciałabym bardzo podziękować Panu Marcinowi za w pełni profesjonalną organizację pogrzebu mojego Taty w dniu 17.04.2015.

  Firma Pruszyński jest naprawdę godna polecenia.

  Z poważaniem
  Robert Pietrzak
 • Dziękuję Firmie PRUSZYŃSKI za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojego męża dn 09,02,2015.Jezeli pogrzeby mogą być piękne i łatwe do przeżycia to TA FIRMA zapewnia pełen profesjonalizm w tym co robi.Zapewnia pełen komfort psychiczny w najtrudniejszych momentach życia.Wielkie podziękowania dla Pana Marcina i Pani Zuzi za wsparcie i przyjacielskie podejście do człowieka.POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!!!! jeszcze raz wielkie podziękowania.
 • Dziekuję firmie Pruszyński za bardzo sprawne i kulturalne zorganizowanie pochówku mojej mamy Marianny Zaborowskiej w dn 24.05.2015 r
  Z poważaniem,
  Mieczysław Zaborowski
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Telefon: 513804664
Adres: Warszawa, Powązkowska 24
E-mail: biuro@pruszynski.waw.pl
WWW: www.pruszynski.waw.pl

4,16 (56)

Dodano: 15-06-2015
Odsłon: 41057


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce