Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Profesjonalna obsługa pogrzebów od A do Z.
- kompleksowa obsługa pogrzebów katolickich, świeckich i innych wyznań
- kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS i KRUS
- transport zmarłych z miejsca zgonu
- kremacja
- duży wybór trumien oraz urn
- organizacja transportu dla osób starszych i niepełnosprawnych
- organizacja konsolacji
- duży wybór kwiatów
- oprawa muzyczna

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Firma solidna, zaangażowana, dokładająca należytej staranności przy wykonywaniu arcy delikatnej, z natury rzeczy, usługi. Trzykrotnie powierzałem ostatnią drogę moich bliskich i z pełną świadomością oraz odpowiedzialnością polecam.
 • Zmarła mi babcia, zakład pogrzebowy "Pruszyński" znajdował się najbliżej cmentarza, więc zajrzałem, od razu można było poczuć przyjazną atmosferę, pani która się mną zajmowała w sprawie pogrzebu jest bardzo ciepła. Właściciel który był na miejscu ciepło i przyjacielsko mnie przyjął. To niby nic a jednak tak dużo. O nic nie trzeba się martwić wszystko zostało załatwione za mnie, ja tylko przyniosłem pieniążki i poszedłem na pogrzeb, resztą zajmuje się zakład, bardzo szybko i profesjonalnie. Jednak największą zaletą tej firmy jest podejście do człowieka, rozumieją co rodzina przechodzi w takiej chwili jak śmierć bliskich osób i podchodzą do tego bardzo po ludzku co cieszy serce i ma się wrażenie bliskiej więzi. Osobiście polecam ten zakład.
 • Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc przy przygotowaniu ceremonii pogrzebowej naszego kochanego Taty. Profesjonalne podejście do sprawy a przede wszystkim brak jakiegokolwiek wyciagania pieniedzy. Polecam z całego serca. Dziękujemy Panie Marcinie ????
 • Bardzo jestem wdzięczna za przygotowanie wspaniałej ceremonii pogrzebowej mojego Męża.
  Właściciel oraz osoby pracujące w Domu Pogrzebowym pomagają w przejściu przez trudny okres, jakim jest śmierć bliskiej osoby. Wszystko było bardzo pięknie, z dbałością o szczegóły, do samego końca, przygotowane. Ale nie tylko, prowadzą cały czas, wysuwają bardzo trafne propozycje.
  Pan Pruszyński dba od początku do końca o przebieg ceremonii. Byłam ostatnio na kilku pogrzebach w Warszawie, ale żaden z nich nie był tak "pięknie" przygotowany. Jest to nie tylko moje zdanie, ale również osób uczestniczących w ceremonii. Chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować.
 • Wraz z cala rodzina chciałabym podziękować za przygotowanie pogrzebu Męża na cmentarzu Wólka. Wyjątkowa staranność i serdeczne podejście sprawiło ze łatwiej było przejść ten trudny okres. Od samego początku właściciele i pracownicy firmy wykazali pełny takt i ogromny szacunek do zmarłego i rodziny. Organizacja ceremonii pogrzebu bez zastrzezeń na bardzo wysokim poziomie.
 • Bardzo dziękuję za profesjonalną organizację pogrzebu mojego taty. Zarówno właściciele jak i pracownicy zakładu pogrzebowego wykazują głębokie zrozumienie uczuć i sytuacji rodziny zmarłego. Pomagają i ułatwiają życie w tych trudnych chwilach.
 • Bardzo dziękujemy za pięknie przygotowany dzisiejszy pogrzeb na Powązkach, wsparcie i okazaną życzliwość w czasie przygotowań do ceremonii. Odczułam, że na pierwszym miejscu dla Pana Marcina, Pani Eli, ich syna (firma rodzinna) i pracowników firmy było zapewnienie nam komfortu i spokoju oraz ogromny szacunek do mojej zmarłej Mamusi. Wszyscy pomagali nam w załatwieniu skomplikowanych formalności i okazali serce i anielską cierpliwość.
  Pan Marcin osobiście pilnował całej ceremonii i dbał o nas, abyśmy mogli lżej przeżywać to bolesne pożegnanie zarówno psychicznie dobrym słowem jak i fizycznie dając nam wodę. Drobnym, ale wiele znaczącym gestem były czerwone róże od firmy rozdawane rodzinie do wrzucenia do grobu.

  Każdemu polecamy jak najrzadsze korzystanie z usług pogrzebowych, ale jeśli już są konieczne to tylko u rodziny Pruszyńskich, którzy są MEGA PROFESJONALNI.

  Jeszcze raz dziękujemy
 • Dziś pożegnaliśmy naszą Mamę. Okres od jej śmierci do pogrzebu był dla całej naszej Rodziny bardzo ciężki. Dzięki firmie Pruszyński, która wzięła na siebie całość formalności, przewóz i przechowanie zwłok, poczuliśmy prawdziwą pomoc w tym trudnym czasie. Również ogromnie pomocne okazały się bezcenne podpowiedzi Pana Marcina, który nami pokierował w najdrobniejszych szczegółach, mówiąc co, gdzie i co ważne kiedy załatwić. Firma Pruszyński załatwiła za nas wszystkie sprawy w kościele Św. Boromeusza, z bardzo bogatego katalogu wybraliśmy wieńce, szarfy, trumnę i doprecyzowaliśmy wszelkie szczegóły dotyczące samej ceremonii. W Sali Pożegnań mogliśmy ostatni pożegnać zmarłą. Mama wyglądała tak, jakby właśnie zasnęła... Lepiej nie mogło być. Państwo Pruszyńscy zadbali o nas tak, jakby to była nasza własna rodzina. Pomyśleli o wodzie do picia - dzień był upalny, krzesłach dla osób starszych, a nawet o białych różach, aby żałobnicy mogli je wrzucić na trumnę. Zakład jest bardzo profesjonalny. Personel jest dyskretny, kompetentny i uczynny. Jest to firma rodzinna. Ta jakość usług, a co za tym idzie nasze zadowolenie nie byłoby możliwe bez ogromnego zaangażowania całej rodziny: Państwa Marcina, Eli, Darii oraz Pana Łukasza, którym bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze.
 • Trudno wyrazić w słowach wdzięczność Panu Marcinowi i Pani Małgosi za niezwykle kompetentne i pomocne informację o najdrobniejszych szczegółach urzędowych do pokonania wszelkich kłopotów jakie na nas spadły. Zmarł nasz przyjaciel Jerzyk. Zostawił ciężko chorą i kompletnie bezradna i rozbitą Miszelkę. Organizacja kompleksowa wszystkich czynności na najwyższym poziomie z dowozem starszych osób i asekuracją opieki medycznej. Straciliśmy przyjaciela i znaleźliśmy bliską nam rodzinę Marcina Pruszyńskiego. Dziękujemy serdecznie.
 • Załatwiając część spraw związanych z pożegnaniem mojego Brata Jerzego na Warszawskich Powązkach od pierwszego mojego kontaktu telefonicznego - zrozumiałem, iż osoby załatwiające wszystko na miejscu zgodnie z moją rekomendacją w Zakładzie Pana Pruszyńskiego współpracują z firmą o najwyższym profesjonalizmie w swej dziedzinie. Wszystkie szczegółowe opnie o przygotowaniach, przebiegu oraz oprawie uroczystości w pełni potwierdzam. Mój bezpośredni kontakt z Firmą w dniu pogrzebu moją najwyższą ocenę ugruntowuje. Składam gorące podziękowanie Panu Marcinowi oraz Pani Małgosi i zaangażowanym Osobom z Firmy za wszystko a w szczególności za godną, spokojną atmosferę i moje poczucie, że jestem pod dobrą opieką życzliwych Ludzi.
  T. Jastrzębski
 • Dziękuję bardzo za profesjonalnie zorganizowany pogrzeb mojej mamy. Jestem bardzo wzruszona i wdzięczna Panu Marcinowi, jego rodzinie i pracownikom, którzy tak fachowo i z szacunkiem oddali ostatnią przysługę osobie zmarłej. Ceremonia pogrzebowa na najwyższym poziomie.
  Detale: upał 33 stopnie C, woda , parasole, przewóz osób starszych i te białe róże na koniec rozkleiły wszystkich.
  Z całego serca polecam usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Pruszyński.
 • Pan Marcin wraz ze swoimi współpracownikami zasługuje na wielkie podziękowanie za sprawne, szybkie zorganizowanie i doskonałe przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego Taty, Zdzisława Pyszyńskiego i mojej Cioci, Teresy Makowskiej na Starych Powązkach. Praktycznie dwa pogrzeby zorganizował jednocześnie, na jednej Mszy. Rano we środę, 1.08. zgłosiłam się do pana Marcina z informacją, że zmarła moja Ciocia. Bardzo cenię sobie zrozumienie, jakie mi okazał w chwili wielkiego smutku, a co za tym idzie - braku skupienia się. Termin pogrzebu ustaliliśmy na środę, 8.08. Tymczasem rano w poniedziałek, 6.08. zadzwoniłam z informacją, że zmarł mój Tata. Poprosiłam o połączenie pogrzebu Taty z pogrzebem Cioci. Pan Marcin to zrobił: w ciągu jednego dnia załatwił wszystkie sprawy formalne na cmentarzu. Okazał nam ogromną empatię, potraktował nas w sposób indywidualny, wykazując przy tym umiejętność dobrej organizacji pracy. Włożył wiele wysiłku w sprawne i precyzyjne przygotowanie uroczystości. W czasie ceremonii pogrzebowej otoczył troską osoby starsze, które zawiózł samochodem z kościoła do grobu. W ten upalny dzień miał dla nas wodę do picia, a przy grobie były krzesełka dla najsłabszych uczestników pogrzebu. Zostaliśmy zaskoczeni białymi różami, które rozdał nam, abyśmy wrzucili je do grobu.
  W imieniu swoim i Mamy najserdeczniej dziękujemy panu Marcinowi, pani Małgosi i wszystkim współpracownikom.
 • Z pelnym przekonaniem polecam uslugi Zakladu Pogrzebowego Pruszynski. Wlasciciel Zakladu oraz jego pracownicy zrobili wszystko co w ich mocy, aby ulatwic organizacje pogrzebu mojej Babci. Dzieki temu, ze Zaklad Pogrzebowy jest czynny 24 godz na dobe, bez problemu udalo sie zorganizowac po polnocy trasport ciala ze szpitala, w ktorym Babcia zmarla, do Zakladu.
  Pracownicy Zakladu byli w kontakcie ze mna i moja Mama przez caly czas. Usuwali wszelkie przeszkody administracyjne i organizacyjne. Proponowali rozwiazania, sugerowali sposoby sprawnej organizacji przekazania dokumentow tak, ze wszystkie przygotowania do pogrzebu przebiegaly sprawnie mimo mojego pobytu na drugim koncu Polski.
  Zaklad posredniczyl w kontaktach z cmentarzem, zakladem kamieniarskim, krematorium, zbieral faktury, a ja calosc platnosci dokonalam jednym przelewem. Nie bylo zadnego klopotu, ktorego pracownicy Zakladu nie rozwiazaliby z pelnym zaamgazowaniem, cierpliwoscia i poszanowaniem zaloby rodziny.
  W dniu pogrzebu, mimo slonecznego poranka, w trakcie ceremonii rozpetala sie prawdziwa ulewa. Wlasciciel Zakladu byl przygotowany - w karawanie mial parasole dla nieprzygotowanych na deszcz zalobnikow.
  Pelen profesjonalizm pod kazdym wzgledem. Dziekujemy!
 • Strata bliskiej osoby jest zawsze niespodziewana. W takich chwilach warto liczyć na kogoś, kto będzie w stanie pomóc w tym trudnym momencie. Dzięki firmie Pruszyński i Panu Marcinowi było mi znacznie łatwiej. Przygotowanie pogrzebu ojca, sam pogrzeb, kwiaty, transport itp. przygotowane zostały perfekcyjnie. Pan Pruszyński dopilnował wszystkiego osobiście za co jestem mu bardzo wdzięczny.
 • Strata bliskiej osoby to trudny czas do przeżycia. W tych chwilach smutnych szczególną rolę odgrywają osoby, które pomagają przebrnąć przez wszelakie procedury i formalności. Taką szczególną osobą okazał się Pan Marcin Pruszyński (wraz z całym personelem) prowadzący Zakład Pogrzebowy przy ul. Powązkowskiej 24 w Warszawie (tel. 513-804-664). Pracownicy firmy na czele z Panem Marcinem bardzo profesjonalnie, z wyrozumiałością i życzliwością przeprowadzili rzetelnie i kompleksowo procedury i ceremonię pożegnalną mojej ukochanej córki Darii. Załatwienie przez firmę Pruszyński wszelkich niezbędnych formalności związanych z pochówkiem (fachowo, terminowo i zgodnie z ustaleniami) oraz zorganizowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej (z dyskretną i fachową asystą całego zespołu pod kierownictwem Pana Marcina) pozwoliło przeżyć ten czas uroczyście, w atmosferze spokoju i skupienia. Wszystkim potrzebującym polecam usługi firmy prowadzonej przez Pana Marcina, bo cały zespół wyróżnia się wyjątkowym podejściem i empatią i daje gwarancję najwyższej jakości usług pogrzebowych. Panie Marcinie wielkie podziękowania za okazane ciepło, takt i zrozumienie w tak trudnym dla mnie czasie.
 • Bardzo dziękuję p.Marcinowi i całemu personelowi za wspaniałe i bardzo profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojego ukochanego męża Sławomira Białasa
  W tych trudnych dla mnie chwilach byliście dla mnie Państwo prawdziwym wsparciem .Połączenie fachowości i empatii,jakość usług najwyższej klasy.Jeszcze raz dziękiuję z całego serca.Regina Białas
 • Bardzo dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu naszego Taty - Ryszarda Nowaka. Podpisuję się razem z bratem pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Pełen profesjonalizm, takt, zrozumienie.
  Panie Marcinie i wszyscy Współpracownicy - bardzo dziękujemy.
 • Firma Pruszyński to najwyższa jakość usług pogrzebowych zarówno w mojej ocenie, jak i w ocenie rodziny i znajomych. Profesjonalizm w najwyższym stopniu od pierwszego spotkania (pracownicy w garniturach, samochody i sprzęt najwyższej jakości), poprzez przygotowania do pogrzebu, do uroczystości pogrzebowych (dopracowanie każdego szczegółu - podawanie butelek wody w gorący dzień pogrzebowy!!, pomoc dla osób niepełnosprawnych, mikrofon i aparatura nagłaśniająca przy grobie, na przykład). Wszystko przy standardowych cenach usług pogrzebowych, potwierdzanych wystawianymi fakturami. Do tego załatwianie wszystkich niezbędnych formalności (msza, administracja cmentarza, ZUS). Bardzo dziękuję firmie Pruszyński za zorganizowanie i przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych mojej mamy i za to, że mogłem pożegnać mamę w atmosferze spokoju i skupienia.
 • Firmie Pruszyński powierzyłem organizację pogrzebu ojca. Pomimo, że konkurencja ma być może nieco przyjaźniejsze strony internetowe, a także biura położone tuż przy głównej ulicy, to tylko w tej firmie od samego początku rozmawiałem z właścicielem - panem Marcinem, który po prostu wzbudził moje zaufanie (w takich chwilach trudno jest na chłodno analizować i porównywać oferty różnych firm, zwłaszcza jeśli wcześniej nie miało się doczynienia z organizowaniem pogrzebu). Decyzja okazała się trafna. Pan Marcin wraz ze współpracownikami zajęli się dosłownie wszystkim zdejmując z głowy sporą część stresu, którego jak wiadomo w takich chwilach nie brakuje. Wszystko zostało zorganizowane perfekcyjnie. Warto także podkreślić, że pogrzeb miał przepiękną oprawę muzyczną (zarówno w czasie mszy świętej, jak i na cmentarzu). Choć oczywiście nikomu nie życzę, aby musiał korzystać z tego typu usług, to mogę z czystym sumieniem polecić usługi tej firmy.
 • Bardzo życzliwa i profesjonalna obsługa na wysokim poziomie. Właściciel firmy Pan Marcin wraz z żoną stara się spełnić wszystkie potrzeby i oczekiwania klienta a jednocześnie podpowiada i dba o każdy szczegół. Informuje i pyta na bieżąco, tak by rodzina zmarłej osoby czuła się w pełni zaopiekowana. Utrzymuje stały kontakt 24 godziny na dobę, działa sprawnie zapewniając godną i elegancką oprawą całego pochówku.
  Zakład niewątpliwie godny polecenia. Dziękuję losowi, że wybrałam własnie ten Dom Pogrzebowy.
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Telefon: 513804664
Adres: Warszawa, Powązkowska 24
E-mail: biuro@pruszynski.waw.pl
WWW: www.pruszynski.waw.pl

4,16 (56)

Dodano: 15-06-2015
Odsłon: 41056


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce