Transport zwłok z zagranicy - współpraca

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce - wszystko w jednym Miejscu

Usługi Pogrzebowe w Twoim mieście

Polski Rejestr Firm Pogrzebowych stanowi rzetelną i kompleksową informację o przedsiębiorstwach pogrzebowych działających na Polskim rynku. Niniejsza baza firm przedstawia spis i adresy przedsiębiorstw z każdej branży oraz z każdego regionu w Polsce. Wszystkie usługi pogrzebowe w Polsce prezentowane w serwisie promowane są także w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu zwiększa się ilość wyszukiwani danej strony. Polski Rejestr Firm Pogrzebowych udostępnia także informacje dla osób prywatnych poszukujących informacji i opinii o działalności danej firmy. Każda wizytówka biznesowa przedsiębiorstw pogrzebowych przedstawia dane o produktach, usługach, danych kontaktowych oraz wskazówkach dojazdu do danego podmiotu gospodarczego. Dzięki zastosowaniu wykazu firm można w sposób łatwy i przyjemny znaleźć najważniejsze informacje o firmach pogrzebowych z danego regionu Polski.

Zakłady Pogrzebowe w Polsce - Usługi Pogrzebowe w Polsce - Domy Pogrzebowe w Polsce

Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Profesjonalna obsługa pogrzebów od A do Z.
- kompleksowa obsługa pogrzebów katolickich, świeckich i innych wyznań
- kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS i KRUS
- transport zmarłych z miejsca zgonu
- kremacja
- duży wybór trumien oraz urn
- organizacja transportu dla osób starszych i niepełnosprawnych
- organizacja konsolacji
- duży wybór kwiatów
- oprawa muzyczna

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Zakład, który z rodziną możemy w pełni polecić. Profesjonalizm, empatia, a także wyjście z własną inicjatywą by godnie uhonorować Powstańca. Bardzo dziękujemy za pomoc w trudnych chwilach, nieustanny kontakt i dopilnowanie wszystkich szczegółów. Państwa wsparcie i oprawa pogrzebu bardzo nam pomogła przeżyć te ciężkie chwile. Serdecznie dziękujemy
 • Składam serdeczne podziękowania, w imieniu własnym i dwojga dzieci, za przeprowadzenie z wielką empatią, taktem i szacunkiem ceremonii pogrzebowej naszej kochanej żony i matki. Mimo utrudnień spowodowanych przeprowadzeniem nabożeństwa żałobnego poza obrębem cmentarza powązkowskiego cały przebieg ceremonii był nienaganny i pozwalał nam skupić się tylko na najważniejszym - ostatnim pożegnaniu zmarłej. Właścicielowi i jego współpracownikom wielkie dzięki.
 • Bardzo dziękuję za profesjonalną i godną organizację ceremonii pogrzebowej mojej Mamy na Starych Powązkach. W tych trudnych chwilach właściciele i pracownicy zakładu pogrzebowego Pruszyński wykazują wsparcie i głębokie zrozumienie uczuć. Dziękuję serdecznie i szczerze polecam.
 • Serdeczne podziękowania dla wspaniałego Zespołu Pruszyński Całodobowe Usługi Pogrzebowe za przygotowanie uroczystości pogrzebowej. Od pierwszego kontaktu Pan Marcin wraz z współpracownikami okazał nam i naszej rodzinie wsparcie i profesjonalną pomoc. Wszystkie etapy przygotowania uroczystości pogrzebowej były przeprowadzone z wielką starannością oraz szacunkiem. Oprawa uroczystości była na najwyższym poziomie. Wielu uczestników uroczystości pogrzebowej dzieliło się wyrazami uznania wobec poprowadzenia ceremonii pogrzebowej.
 • Serdeczne podziękowania dla wspaniałego Zespołu Pruszyński Całodobowe Usługi Pogrzebowe za przygotowanie uroczystości pogrzebowej. Od pierwszego kontaktu Pan Marcin wraz z współpracownikami okazał nam i naszej rodzinie wsparcie i profesjonalną pomoc. Wszystkie etapy przygotowania uroczystości pogrzebowej były przeprowadzone z wielką starannością oraz szacunkiem. Oprawa uroczystości była na najwyższym poziomie. Wielu uczestników uroczystości pogrzebowej dzieliło się wyrazami uznania wobec poprowadzenia ceremonii pogrzebowej.
 • Firma solidna, zaangażowana, dokładająca należytej staranności przy wykonywaniu arcy delikatnej, z natury rzeczy, usługi. Trzykrotnie powierzałem ostatnią drogę moich bliskich i z pełną świadomością oraz odpowiedzialnością polecam.
 • Zmarła mi babcia, zakład pogrzebowy "Pruszyński" znajdował się najbliżej cmentarza, więc zajrzałem, od razu można było poczuć przyjazną atmosferę, pani która się mną zajmowała w sprawie pogrzebu jest bardzo ciepła. Właściciel który był na miejscu ciepło i przyjacielsko mnie przyjął. To niby nic a jednak tak dużo. O nic nie trzeba się martwić wszystko zostało załatwione za mnie, ja tylko przyniosłem pieniążki i poszedłem na pogrzeb, resztą zajmuje się zakład, bardzo szybko i profesjonalnie. Jednak największą zaletą tej firmy jest podejście do człowieka, rozumieją co rodzina przechodzi w takiej chwili jak śmierć bliskich osób i podchodzą do tego bardzo po ludzku co cieszy serce i ma się wrażenie bliskiej więzi. Osobiście polecam ten zakład.
 • Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc przy przygotowaniu ceremonii pogrzebowej naszego kochanego Taty. Profesjonalne podejście do sprawy a przede wszystkim brak jakiegokolwiek wyciagania pieniedzy. Polecam z całego serca. Dziękujemy Panie Marcinie ????
 • Bardzo jestem wdzięczna za przygotowanie wspaniałej ceremonii pogrzebowej mojego Męża.
  Właściciel oraz osoby pracujące w Domu Pogrzebowym pomagają w przejściu przez trudny okres, jakim jest śmierć bliskiej osoby. Wszystko było bardzo pięknie, z dbałością o szczegóły, do samego końca, przygotowane. Ale nie tylko, prowadzą cały czas, wysuwają bardzo trafne propozycje.
  Pan Pruszyński dba od początku do końca o przebieg ceremonii. Byłam ostatnio na kilku pogrzebach w Warszawie, ale żaden z nich nie był tak "pięknie" przygotowany. Jest to nie tylko moje zdanie, ale również osób uczestniczących w ceremonii. Chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować.
 • Wraz z cala rodzina chciałabym podziękować za przygotowanie pogrzebu Męża na cmentarzu Wólka. Wyjątkowa staranność i serdeczne podejście sprawiło ze łatwiej było przejść ten trudny okres. Od samego początku właściciele i pracownicy firmy wykazali pełny takt i ogromny szacunek do zmarłego i rodziny. Organizacja ceremonii pogrzebu bez zastrzezeń na bardzo wysokim poziomie.
 • Bardzo dziękuję za profesjonalną organizację pogrzebu mojego taty. Zarówno właściciele jak i pracownicy zakładu pogrzebowego wykazują głębokie zrozumienie uczuć i sytuacji rodziny zmarłego. Pomagają i ułatwiają życie w tych trudnych chwilach.
 • Bardzo dziękujemy za pięknie przygotowany dzisiejszy pogrzeb na Powązkach, wsparcie i okazaną życzliwość w czasie przygotowań do ceremonii. Odczułam, że na pierwszym miejscu dla Pana Marcina, Pani Eli, ich syna (firma rodzinna) i pracowników firmy było zapewnienie nam komfortu i spokoju oraz ogromny szacunek do mojej zmarłej Mamusi. Wszyscy pomagali nam w załatwieniu skomplikowanych formalności i okazali serce i anielską cierpliwość.
  Pan Marcin osobiście pilnował całej ceremonii i dbał o nas, abyśmy mogli lżej przeżywać to bolesne pożegnanie zarówno psychicznie dobrym słowem jak i fizycznie dając nam wodę. Drobnym, ale wiele znaczącym gestem były czerwone róże od firmy rozdawane rodzinie do wrzucenia do grobu.

  Każdemu polecamy jak najrzadsze korzystanie z usług pogrzebowych, ale jeśli już są konieczne to tylko u rodziny Pruszyńskich, którzy są MEGA PROFESJONALNI.

  Jeszcze raz dziękujemy
 • Dziś pożegnaliśmy naszą Mamę. Okres od jej śmierci do pogrzebu był dla całej naszej Rodziny bardzo ciężki. Dzięki firmie Pruszyński, która wzięła na siebie całość formalności, przewóz i przechowanie zwłok, poczuliśmy prawdziwą pomoc w tym trudnym czasie. Również ogromnie pomocne okazały się bezcenne podpowiedzi Pana Marcina, który nami pokierował w najdrobniejszych szczegółach, mówiąc co, gdzie i co ważne kiedy załatwić. Firma Pruszyński załatwiła za nas wszystkie sprawy w kościele Św. Boromeusza, z bardzo bogatego katalogu wybraliśmy wieńce, szarfy, trumnę i doprecyzowaliśmy wszelkie szczegóły dotyczące samej ceremonii. W Sali Pożegnań mogliśmy ostatni pożegnać zmarłą. Mama wyglądała tak, jakby właśnie zasnęła... Lepiej nie mogło być. Państwo Pruszyńscy zadbali o nas tak, jakby to była nasza własna rodzina. Pomyśleli o wodzie do picia - dzień był upalny, krzesłach dla osób starszych, a nawet o białych różach, aby żałobnicy mogli je wrzucić na trumnę. Zakład jest bardzo profesjonalny. Personel jest dyskretny, kompetentny i uczynny. Jest to firma rodzinna. Ta jakość usług, a co za tym idzie nasze zadowolenie nie byłoby możliwe bez ogromnego zaangażowania całej rodziny: Państwa Marcina, Eli, Darii oraz Pana Łukasza, którym bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze.
 • Trudno wyrazić w słowach wdzięczność Panu Marcinowi i Pani Małgosi za niezwykle kompetentne i pomocne informację o najdrobniejszych szczegółach urzędowych do pokonania wszelkich kłopotów jakie na nas spadły. Zmarł nasz przyjaciel Jerzyk. Zostawił ciężko chorą i kompletnie bezradna i rozbitą Miszelkę. Organizacja kompleksowa wszystkich czynności na najwyższym poziomie z dowozem starszych osób i asekuracją opieki medycznej. Straciliśmy przyjaciela i znaleźliśmy bliską nam rodzinę Marcina Pruszyńskiego. Dziękujemy serdecznie.
 • Załatwiając część spraw związanych z pożegnaniem mojego Brata Jerzego na Warszawskich Powązkach od pierwszego mojego kontaktu telefonicznego - zrozumiałem, iż osoby załatwiające wszystko na miejscu zgodnie z moją rekomendacją w Zakładzie Pana Pruszyńskiego współpracują z firmą o najwyższym profesjonalizmie w swej dziedzinie. Wszystkie szczegółowe opnie o przygotowaniach, przebiegu oraz oprawie uroczystości w pełni potwierdzam. Mój bezpośredni kontakt z Firmą w dniu pogrzebu moją najwyższą ocenę ugruntowuje. Składam gorące podziękowanie Panu Marcinowi oraz Pani Małgosi i zaangażowanym Osobom z Firmy za wszystko a w szczególności za godną, spokojną atmosferę i moje poczucie, że jestem pod dobrą opieką życzliwych Ludzi.
  T. Jastrzębski
 • Dziękuję bardzo za profesjonalnie zorganizowany pogrzeb mojej mamy. Jestem bardzo wzruszona i wdzięczna Panu Marcinowi, jego rodzinie i pracownikom, którzy tak fachowo i z szacunkiem oddali ostatnią przysługę osobie zmarłej. Ceremonia pogrzebowa na najwyższym poziomie.
  Detale: upał 33 stopnie C, woda , parasole, przewóz osób starszych i te białe róże na koniec rozkleiły wszystkich.
  Z całego serca polecam usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Pruszyński.
 • Pan Marcin wraz ze swoimi współpracownikami zasługuje na wielkie podziękowanie za sprawne, szybkie zorganizowanie i doskonałe przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego Taty, Zdzisława Pyszyńskiego i mojej Cioci, Teresy Makowskiej na Starych Powązkach. Praktycznie dwa pogrzeby zorganizował jednocześnie, na jednej Mszy. Rano we środę, 1.08. zgłosiłam się do pana Marcina z informacją, że zmarła moja Ciocia. Bardzo cenię sobie zrozumienie, jakie mi okazał w chwili wielkiego smutku, a co za tym idzie - braku skupienia się. Termin pogrzebu ustaliliśmy na środę, 8.08. Tymczasem rano w poniedziałek, 6.08. zadzwoniłam z informacją, że zmarł mój Tata. Poprosiłam o połączenie pogrzebu Taty z pogrzebem Cioci. Pan Marcin to zrobił: w ciągu jednego dnia załatwił wszystkie sprawy formalne na cmentarzu. Okazał nam ogromną empatię, potraktował nas w sposób indywidualny, wykazując przy tym umiejętność dobrej organizacji pracy. Włożył wiele wysiłku w sprawne i precyzyjne przygotowanie uroczystości. W czasie ceremonii pogrzebowej otoczył troską osoby starsze, które zawiózł samochodem z kościoła do grobu. W ten upalny dzień miał dla nas wodę do picia, a przy grobie były krzesełka dla najsłabszych uczestników pogrzebu. Zostaliśmy zaskoczeni białymi różami, które rozdał nam, abyśmy wrzucili je do grobu.
  W imieniu swoim i Mamy najserdeczniej dziękujemy panu Marcinowi, pani Małgosi i wszystkim współpracownikom.
 • Z pelnym przekonaniem polecam uslugi Zakladu Pogrzebowego Pruszynski. Wlasciciel Zakladu oraz jego pracownicy zrobili wszystko co w ich mocy, aby ulatwic organizacje pogrzebu mojej Babci. Dzieki temu, ze Zaklad Pogrzebowy jest czynny 24 godz na dobe, bez problemu udalo sie zorganizowac po polnocy trasport ciala ze szpitala, w ktorym Babcia zmarla, do Zakladu.
  Pracownicy Zakladu byli w kontakcie ze mna i moja Mama przez caly czas. Usuwali wszelkie przeszkody administracyjne i organizacyjne. Proponowali rozwiazania, sugerowali sposoby sprawnej organizacji przekazania dokumentow tak, ze wszystkie przygotowania do pogrzebu przebiegaly sprawnie mimo mojego pobytu na drugim koncu Polski.
  Zaklad posredniczyl w kontaktach z cmentarzem, zakladem kamieniarskim, krematorium, zbieral faktury, a ja calosc platnosci dokonalam jednym przelewem. Nie bylo zadnego klopotu, ktorego pracownicy Zakladu nie rozwiazaliby z pelnym zaamgazowaniem, cierpliwoscia i poszanowaniem zaloby rodziny.
  W dniu pogrzebu, mimo slonecznego poranka, w trakcie ceremonii rozpetala sie prawdziwa ulewa. Wlasciciel Zakladu byl przygotowany - w karawanie mial parasole dla nieprzygotowanych na deszcz zalobnikow.
  Pelen profesjonalizm pod kazdym wzgledem. Dziekujemy!
 • Strata bliskiej osoby jest zawsze niespodziewana. W takich chwilach warto liczyć na kogoś, kto będzie w stanie pomóc w tym trudnym momencie. Dzięki firmie Pruszyński i Panu Marcinowi było mi znacznie łatwiej. Przygotowanie pogrzebu ojca, sam pogrzeb, kwiaty, transport itp. przygotowane zostały perfekcyjnie. Pan Pruszyński dopilnował wszystkiego osobiście za co jestem mu bardzo wdzięczny.
 • Strata bliskiej osoby to trudny czas do przeżycia. W tych chwilach smutnych szczególną rolę odgrywają osoby, które pomagają przebrnąć przez wszelakie procedury i formalności. Taką szczególną osobą okazał się Pan Marcin Pruszyński (wraz z całym personelem) prowadzący Zakład Pogrzebowy przy ul. Powązkowskiej 24 w Warszawie (tel. 513-804-664). Pracownicy firmy na czele z Panem Marcinem bardzo profesjonalnie, z wyrozumiałością i życzliwością przeprowadzili rzetelnie i kompleksowo procedury i ceremonię pożegnalną mojej ukochanej córki Darii. Załatwienie przez firmę Pruszyński wszelkich niezbędnych formalności związanych z pochówkiem (fachowo, terminowo i zgodnie z ustaleniami) oraz zorganizowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej (z dyskretną i fachową asystą całego zespołu pod kierownictwem Pana Marcina) pozwoliło przeżyć ten czas uroczyście, w atmosferze spokoju i skupienia. Wszystkim potrzebującym polecam usługi firmy prowadzonej przez Pana Marcina, bo cały zespół wyróżnia się wyjątkowym podejściem i empatią i daje gwarancję najwyższej jakości usług pogrzebowych. Panie Marcinie wielkie podziękowania za okazane ciepło, takt i zrozumienie w tak trudnym dla mnie czasie.
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe
Pruszyński całodobowe usługi pogrzebowe

Telefon: 513804664
Adres: Warszawa, Powązkowska 24
E-mail: biuro@pruszynski.waw.pl
WWW: www.pruszynski.waw.pl

4,16 (56)

Dodano: 15-06-2015
Odsłon: 44075


Ostatnie opinie firm

Nasi użytkownicy

Reklama - Dla mediów - Zasady pisania opini  - Certyfikat - Nota prawna - Regulamin

Usługi Pogrzebowe w Polsce

Domy Pogrzebowe w Polsce- Firmy Pogrzebowe w Polsce - Zakłady Pogrzebowe w Polsce

Portal Pogrzebowy Firmypogrzebowe.info został stworzony szukających usług pogrzebowych na terenie Polski.

Zakłady pogrzebowe Opinie | Firmy pogrzebowe Opnie | Domy Pogrzebowe Opinie

Nasz serwis internetowy powstał z myślą i mając na celu możliwość wymiany opinii o firmach pogrzebowych na terenie Polski. Często zdarza się, że potrzebujemy wskazówki, którą spośród firm pogrzebowych wybrać na terenie Polski. W takich momentach szukamy takich informacji wśród rodziny oraz znajomych. Jeśli nikt z naszego otoczenia nie jest nam w stanie polecić nam firmy pogrzebowej lub kamieniarskiej itp. Niestety musimy kierować się przeczuciem i wybrać firmę w ciemno. W naszym serwisie dajemy konsumentom znalezienia opinii o zakładach pogrzebowych, zakładach kamieniarskich, kwiaciarniach, firmach zajmujących się międzynarodowym transportem zwłok z zagranicy oraz innym firmom związanych z pogrzebami. Nasza działalność ma na celu zarówno ułatwienie dostępu do opinii o polskich firmach, jak też stymulowanie podnoszenia jakości świadczonych przez nie usług. Ogółem firm stosują opinie na własnej stronie internetowej, mając tylko dostęp ich właścicieli lub administratorów stron I publikując tylko te opinie które są dla nich wygodne. My dajemy Państwu możliwość dodania opinii tej pozytywnej i negatywnej. Jeżeli nie znaleźliście Państwo firmy której chcieli byście umieścić opinię prosimy napisać do nas podając nazwę firmy, miasto lub stronę internetową.  

Zakłady Pogrzebowe w Polsce, Usługi Pogrzebowe w Polsce, Firmy pogrzebowe w Polsce, Domy pogrzebowe w Polsce